Šiuo metu yra prisijungę 46 svečiai ir 9 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Prevencijos Centras

Apklausa

Kaip vertinate G. Nausėdos pasisakymus LGBTQ+ temomis?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 23, komentarų: 0

Renginiai

Biseksualų diena 09/23 - 09/23

E-BANYA @ Glamour gay sauna 09/18 22:00 - 09/19 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

SoHot Autumn Saturday @ SOHO 09/18 22:00 - 09/19 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

UNderwear party @ Glamour gay sauna 09/24 22:00 - 09/25 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

GayNaked party @ Glamour gay sauna 09/25 22:00 - 09/26 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

Weekend Horoscopes: Libra @ SOHO 09/25 22:00 - 09/26 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Visi renginiai »

ReklamaAutorius Mantvydas Noreika, ketvirtadienį, 2021.07.29 19:25. Perskaityta 359 kartus

Šiandien Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazijos Kaune abiturientus pasveikinti tėvų vardu nuspręsta pakviesti Antaną Kandrotą, pravarde Celofanas. Šis mokyklos sprendimas privertė suklusti ne vieną. Jau ne kartą teistas ir šiuo metu teisiamas vienas iš „Šeimų maršo“ organizatorių vargu bau ar galėtų būti tas žmogus, kuris turėtų tapti pavyzdžiu jaunimui.

Nuostaba // Nuotr. Bernard HermantNuostaba // Nuotr. Bernard Hermant

"Vytauto Didžiojo universiteto “Rasos” gimnazijos 12-okų išleistuvėms sveikinimo kalbą “serviruoja” labai spalvinga persona. Tikiu, jog ten sėdintys jauni žmonės supranta šio asmens daromą žalą ypač sunkiu pandemijos laikotarpiu ir nepasiduoda provokacijoms", - Facebook paskyroje paskelbė Vidmantas Mitkus.Ši žinia sulaukė nemažo būrio palaikytojų. Laisvės TV vadovė Gabija Milašiūtė įvykį komentuoja taip: "Tai yra pirmas kartas, kai man yra GĖDA, kad aš baigiau Kauno VDU "Rasos" gimnazija. Tikiu, kad ir visai mūsų laidai gėda. Tiesiog negaliu patikėti".

Filosofas, apžvalgininkas Paulius Gritėnas Facebook rašo: "Kiekvienam savi autoritetai. Gaila tik jaunų žmonių, kurie į tolesnį gyvenimą palydimi įžūlaus nusikaltėlio ir provokatoriaus pamokymų". Kiek aštriau įvykį įvertino ir visuomenininkas Martynas Norbutas, kuriam kilo klausimų dėl mokyklos vadovybės pasirinkimo: "Nieko sau. O aš galvojau, kad kalbėti tokiose šventėse kviečiami autoritetai. Pasirodo šiai gimnazijai autoriteto sąvoka yra visiškai kita. Teisti ir teisiami žmonės yra tikrai "puikūs pavyzdžiai" kaip reikia gyventi?"„Rasos“ gimnazijos direktorius Artūras Sakalauskas portalui kauno.diena.lt patvirtino, kad A. Kandrotas sakė kalbą per išleistuves.

„Jis yra vieno mūsų abituriento tėvas. Jo sūnus baigė mūsų mokyklą“, – teigė A. Sakalauskas. Kodėl būtent šiam vyrui suteiktas žodis? „Tai su politika niekaip nesusiję. Tiesiog ta moteris, kuri turėjo kalbėti, atsisakė paskutinę minutę. Užtai auklėtojos pasiūlė kitam tėvui. Net nežinau, ar auklėtojos pasiūlė, ar jis pats pasisiūlė. Politikos jo kalboje nebuvo“, – užtikrino gimnazijos vadovas.

Anot Kauno.diena, daugiau nei 5 tūkst. tonų dyzelino ir daugiau nei 700 tūkst. eurų nesumokėtų mokesčių valstybei – tokia įtariama A.Kandroto nusikalstamos schemos kaina minima bent jau vienoje byloje. Teistas ir bausmę Pravieniškių pataisos namuose-kolonijoje atlikęs A.Kandrotas į nusikalstamą veiką, manoma, įtraukė ir daugiau asmenų.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis