Šiuo metu yra prisijungę 45 svečiai ir 8 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
VOX club

Apklausa

Ar \"Laisvės partija\" turėtų palikti daugumą, jei taip ir nesulauks koalicijos partnerių palaikymo dėl Narkotikų dekriminalizavimo ir Partnerystės įstatymo?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 121, komentarų: 0

Renginiai

Žmogaus teisių diena 12/10 - 12/10

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Jonatanas2, sekmadienį, 2021.10.17 13:01. Perskaityta 244 kartus

Prieglobsčio prašytojų laikino apgyvendinimo vietose Lietuvoje atsidūrę LGBT+ migrantai, rašo 15min.lt, susiduria su diskriminacija, jų padėtis itin sudėtinga, – įsitikinęs vienoje tokių stovyklų apsilankęs Tolerantiško jaunimo asociacijos (TJA) valdybos pirmininkas Artūras Rudomanskis. Tokiems migrantams labai sunku pripažinti netradicinę seksualinę orientaciją, jiems trūksta psichologinės, teisinės pagalbos. Tarp Lietuvą pasiekiančių migrantų netrūksta lesbiečių, gėjų, transseksualų ir biseksualų (LGBT+). Kai kuriose šalyje šalyse jiems už netradicinę seksualinę orientaciją gali grėsti pavojus.

Artūras Rudomanskis Artūras Rudomanskis

Migrantų Lietuvoje šiuo metu yra kelios dešimtys, jie apgyvendinti atskirai, siekiant išvengti galimų incidentų su kitais prieglobsčio prašytojais. Migrantų prašymus nagrinėjantys pareigūnai patys galėtų būti homofobiškų pažiūrų. Dėl to prieglobsčio prašytojai išreiškė norą, kad jų prašymai būtų vertinami objektyviau. Kai tu nesi tikras, kaip bus išnagrinėtas tavo prašymas, kai tu gyveni tokiomis sąlygomis, tai nenuostabu, kad žmonės bando pabėgti iš tokios baisios aplinkos.

A.Rudomanskio manymu, mažai tikėtina, kad migrantai galėtų manipuliuoti situacija ir melagingai tvirtinti esantys netradicinės seksualinės orientacijos. „Kai tu esi musulmonas, kai tau kiekvieną dieną į galvą kalama, kad homoseksualumas yra didžiausias pasaulyje blogis, kai tu žinai, ko gali sulaukti iš kitų pabėgelių stovykloje, pasisakęs apie savo seksualinę orientaciją, mažai tikėtina, kad kažkas imtųsi tokių manipuliacijų tiesiog, kad gautų prieglobstį“, – vertino žmogaus teisių gynėjas.

Daugiau 15min.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis