Šiuo metu yra prisijungę 48 svečiai ir 8 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė

Apklausa

Ar \"Laisvės partija\" turėtų palikti daugumą, jei taip ir nesulauks koalicijos partnerių palaikymo dėl Narkotikų dekriminalizavimo ir Partnerystės įstatymo?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 120, komentarų: 0

Renginiai

Žmogaus teisių diena 12/10 - 12/10

Visi renginiai »

Reklama



Autorius Martynas, trečiadienį, 2021.10.06 19:50. Perskaityta 714 kartų

Tokį pareiškimą padarė Nepriklausomos valstybės atkūrimo akto signataras, ilgametis Lietuvos socialdemokratų partijos narys savo nuomonėje apie visuomenės solidarumą. Delfi.lt paskeltame tekste, A. Sakalas buvęs Seimo, Europos Parlamento narys supriešina LGBTQ+ bendruomenės lygiateisiškumo siekius su skurdo problema, nurodydamas, jog būtent pastaroji turi sulaukti visuomenės dėmesio.

Aloyzas Sakalas // LSDP nuotr.Aloyzas Sakalas // LSDP nuotr.

Parodaksalu, nors A. Sakalas kalba apie būtinybę ir poreikį kiekvieną visuomenės narį, iš teksto matosi, kad LGBTQ+ bendruomenės siekiai pagarbos neverti:

Kalbant apie Valstybės pagarbą kiekvienam jos piliečiui ir rūpestį juo, galima apsiriboti nūnai madingu bendru terminu „žmogaus teisės“. Šis terminas ypač plačiai naudojamas gėjų ir lesbiečių (toliau GL) bei jų rėmėjų publikacijose, nutylint, kad GL negimdo vaikų ir taip naikina visuomenę. Bet GL teisės nėra svarbiausios bet kurioje visuomenėje, ypač turint galvoje, kad Lietuvoje jokie įstatymai GL nepersekioja.

Mano nuomone, daug svarbesnė nei GL yra fundamentali kiekvieno žmogaus prigimtinė jo teisė išgyventi. Ir jiems, ir jų vaikams... O kaip išgyventi, jei šeimos pajamos žemiau oficialios skurdo ribos. Ir tokių šeimų yra ne vienas tūkstantis".

Tai nėra pirmas toks buvusio politiko pareiškimas. 2010 metais A. Sakalas bernardinai.lt paskelbtoje nuomonėje teigė, kad "homoseksualus reikia užjausti, jie negali turėti palikuonių, todėl homoseksualizmas laikytinas ne gamtos norma, o jos anomalija. Visuotinis homoseksualizmas reikštų visuomenės mirtį. Tai turėtų suprasti ir patys homoseksualai. Suprasti ir elgtis atitinkamai. Tada jie susilauktų didesnio visuomenės dėmesio ir supratimo".

Daugiau Delfi.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis

rompis

2021-10-06 20:23:16

dar vienas asilas.kada jie visi gala gaus?