Šiuo metu yra prisijungę 64 svečiai ir 7 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė

Apklausa

Ar \"Laisvės partija\" turėtų palikti daugumą, jei taip ir nesulauks koalicijos partnerių palaikymo dėl Narkotikų dekriminalizavimo ir Partnerystės įstatymo?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 121, komentarų: 0

Renginiai

Žmogaus teisių diena 12/10 - 12/10

Visi renginiai »

ReklamaAutorius Vert. Mantvydas Noreika, ketvirtadienį, 2021.10.14 08:30. Perskaityta 371 kartas

Du Talibano kovotojai apsimetė draugais galinčiais padėti besislapstančiam vyrui pabėgti iš Afganistano, rašo Independent. Auka, kurios pavardė neatskleidžiama siekiant apsaugoti jo tapatybę, susitiko su jais Kabule po trijų savaičių pokalbio internete. Talibano nariai jį užpuolė ir išžagino, ITV sakė vyro draugas ir LGBT aktyvistas Artemis Akbary.

Ginklas // Max KleinenGinklas // Max Kleinen

Kovotojai taip pat privertė vyrą nurodyti tėvo telefono numerį, kad jie galėtų jam pasakyti, jog jo sūnus yra gėjus.

Artemis Akbary, kuris dabar gyvena Turkijoje, sako: „[Talibanas] bando pasakyti pasauliui„ mes pasikeitę ir neturime problemų dėl moterų teisių ar žmogaus teisių. Jie meluoja. Talibanas nepasikeitė, nes nepasikeitė jų ideologija. Mano draugai Afganistane bijo, jie nežino, kas jiems nutiks ateityje, todėl jie tiesiog bando slėptis“.

Jis priduria, kad grėsmė LGBT žmonėms Afganistane yra didesnė nei tada, kai 1996–2001 m. jie buvo valdžioje. Talibanas dabar valdo socialinę žiniasklaidą kaip būdą rinkti informaciją ir vilioti į spąstus žmones.

Ne ką geresnė Afganistano moterų padėtis. Pranešama, kad Talibanas ėjo nuo durų iki durų ir privertė 12 metų mergaites „susituokti“ su kovotojais ir taip tapti sekso vergėmis bei grasino visiems, padėjusiems Vakarų pajėgoms mirties bausmėmis.

Najla Ayoubi, buvusi Afganistano teisėja ir aktyvistė, dabar gyvenanti JAV, sakė, kad Talibano kovotojai padegė moterį, nes maistas, kurį ji buvo priversta jiems gaminti, jiems nepatiko. Pasak jos, nemažai moterų buvo paguldytos į karstus ir išsiųstos į kaimynines šalis, kad jos galėtų būti naudojamos kaip sekso vergės.

Daugiau Independent.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis