Šiuo metu yra prisijungę 57 svečiai ir 1 narys Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
VOX club

Apklausa

Ar Jus tenkina pasiūlytos pataisos dėl partnerystės įteisinimo?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 20, komentarų: 0

Renginiai

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Anonimas, ketvirtadienį, 2021.04.29 09:00. Perskaityta 188 kartus

Apklausus 71 organizaciją iš 32 Europos šalių, nustatyta, kad daugiau nei 60 procentų jų dirbo su benamystę patiriančiais LGBTIQ jaunais žmonėmis. Taip pat konstatuota, kad atsakingoms tarnyboms trūksta įgūdžių ir kompetencijos, kad LGBTI žmonėms būtų pasiūlytos saugios ir svetingos erdvės, praneša „ILGA-Europe“.

BenamisBenamis

Tyrimas atskleidė, kad dažniausia LGBTIQ jaunimo benamystės priežastis yra su jų identitetu susiję šeimos konfliktai. Šią priežastį nurodė 71 proc. apklaustųjų. Antroje vietoje - institucinės paramos trūkumas ir socialinė izoliacija. Tik 17 proc. respondentų teigė, kad jų vyriausybė remia programas, skirtas kovoti su LGBTIQ jaunimo benamyste.

Pasak „ILGA-Europe“ vykdomosios direktorės Evelyne Paradis, „visoje ES yra aiški spraga, kai kalbama apie duomenis apie LGBTI benamius. Dėl žinių trūkumo trūksta tikslinių paslaugų, žmonės atsiduria gatvėse. Norint geriau suprasti reiškinius, reikia didinti duomenų rinkimą visoje Europoje. Remdamiesi šiomis žiniomis, politikos formuotojai turi bendradarbiauti su paslaugų teikėjais ir LGBTI organizacijomis kurdami tikslinius sprendimus ir palaikymo paslaugas, kad užtikrintų, jog LGBTI žmonės nebūtų palikti vieni“.

Šių apklausų tikslas - gilinti supratimą apie benamystę patiriančio LGBTI jaunimo poreikius, kaip šie poreikiai yra tenkinami, bei suprasti iššūkius, su kuriais susiduria į LGBTI orientuotos organizacijos dirbdamos su LGBTI jaunimo benamyste ir teikdamos šiai bendruomenei paslaugas.

Daugiau nei pusė (56 proc.) respondentų pranešė, kad pandemija paveikė darbo su LGBTI apimtis.

Viena iš apklaustų organizacija teigė: „Pastebėjome, kad konfliktų namų aplinkoje pagausėjo ... Negalėjimas gyventi įprasto dvigubo gyvenimo, gauti emocinę paramą iš kitų bendraamžių, kurie taip pat yra LGBTI asmenys, padidino įtampą ir galimybę patirti spaudimą iš šeimos narių“.

Daugiau ILGA-Europe.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis