Šiuo metu yra prisijungę 67 svečiai ir 6 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
COX

Apklausa

Ar \"Laisvės partija\" turėtų palikti daugumą, jei taip ir nesulauks koalicijos partnerių palaikymo dėl Narkotikų dekriminalizavimo ir Partnerystės įstatymo?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 121, komentarų: 0

Renginiai

Žmogaus teisių diena 12/10 - 12/10

Visi renginiai »

ReklamaAutorius Mantvydas, trečiadienį, 2021.11.24 08:35. Perskaityta 444 kartus

Jau ketverius metus iš eilės artėjant metų sandūrai LRT kviečia pagerbti pastaraisiais metais mus labiausiai įkvėpusius žmones, kolektyvus, organizacijas, verslo, mokslo, inovacijų atstovus, Lietuvą auginusias iniciatyvas. Šiemet dėl nominacijos "Metų pilietinė iniciatyva" varžosi Rasa Račienė "Už LGBT teises kovojanti mama". Kas taps LRT Metų apdovanojimų laimėtojais, nulems komisijos ir portalo lankytojų balsai (50 ir 50 proc.).

Rasa RačienėRasa Račienė

"Metų valstybės kūrėjo/-os nominacija siekiame kuo plačiau paskleisti žinią apie šiuos lyderius ir lyderes, jų atliekamus darbus ir įdedamas pastangas visuomenės bei svarbių tikslų labui. Bendradarbiavimas su LRT yra išskirtinai svarbus telkiant Lietuvos visuomenę atpažinti svarbius darbus ir įdėtas pastangas, kurios prisideda prie mūsų visuomenės tobulėjimo ir tarpusavio supratimo", - skelbia LRT.

GayLine.LT kviečia visus susivienyti ir parodyti, kad kova už lygiateisiškumą mums yra svarbi. Balsuokime ir parodykime, kad mums tai rūpi.

LRT pateikia argumentus, kodėl Rasa Račienė buvo pasirinkta kandidate nominacijai gauti: „LGBT vaiko mama, medicinos mokslų daktarė Rasa Račienė viešu laišku kreipėsi į prezidentą Gitaną Nausėdą. Laiške moteris prabilo apie Lietuvoje tvyrančią atmosferą – LGBT bendruomenės nariai kasdien sulaukia užgauliojimų, o kartais ir tiesioginių grasinimų. Sulaukusi kvietimo susitikti ir pasikalbėti asmeniškai, R. Račienė teigė pasijutusi išgirsta. Lietuvoje ji tapo balsu visų, kovojančių už lygias teises ir turinčių vilties, kad mūsų šalis priims pagarbų ir orų Partnerystės įstatymą.“

BALSUOTI už Rasą - Metų pilietinė iniciatyva galima ČIA.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis