Šiuo metu yra prisijungę 45 svečiai ir 5 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
patyčių prevencija

Apklausa

Ar \"Laisvės partija\" turėtų palikti daugumą, jei taip ir nesulauks koalicijos partnerių palaikymo dėl Narkotikų dekriminalizavimo ir Partnerystės įstatymo?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 121, komentarų: 0

Renginiai

Žmogaus teisių diena 12/10 - 12/10

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Martynas, sekmadienį, 2021.10.24 16:00. Perskaityta 191 kartas

„Gana skirstyti mūsų sūnus ir dukras į vertesnius. Gana tų užmerktų akių, kad šiandien tai mūsų neliečia. Šiandien aš noriu stovėti su mama Rasa Račiene pagrindinėje Vilniaus aikštėje“, - tokiais žodžiais Dovilė Filmanavičiūtė facebook reiškė palaikymą Rasai, kartu skelbdama, kad ateis jos palaikyti šeštadienį. O palaikyti atėjo gerokai daugiau žmonių, kurie nedviprasmiškai reikalavo pokyčių.

Dovilė Filmanavičiūtė // Nuotr. iš Facebook paskyrosDovilė Filmanavičiūtė // Nuotr. iš Facebook paskyros

Nors Gitanas Nausėda ir paskyrė Rasai susitikimą, nuomonės formuotoją, dainininkę Dovilę Filmanavičiūtę sukrėtė prezidento žodžiai, kad jis norintis pasikalbėti apie, ne LGBTQ+ bendruomeninės narių, o kitų „visuomenės grupių persekiojimą“.

„Pastaruoju metu mažokai vėliausi į įvairiausias diskusijas, nes galvoju, kad viešajame lauke yra labai daug agresijos, o man tame visiškai nesinori dalyvauti – tiek dėl to, kad saugau savo emocinę sveikatą, tiek dėl aktyvaus gyvenimo tarpsnio, kai galbūt ne visada spėju sužvejoti gyvenimo aktualijas. Vis dėlto šitas atvejis mane prarovė – negaliu patikėti nesąmonėmis, kurias šneka Gitanas Nausėda“, – apie tai, kaip kilo idėja organizuoti palaikymo akciją R.Račienei, 15min pasakojo D.Filmanavičiūtė.

Palaikymo akcijoje dalyvavusi Nijolė Oželytė teigė, kad nebegalima delsti ir nematyti, kad pokyčiai yra būtini.
„Iš tikrųjų, vaikai ir anūkai, bet ir patirtis. Aš tebeturiu labai skaudžią patirtį. Man į mesendžerį rašo jauni žmonės iš Lietuvos. Nepasakyčiau, kad jų ten milijonas, bet, pavyzdžiui, vieną konkrečiai teko guldyti į psichiatrinę kliniką. (...) Jis ruošėsi nusižudyti, jis iš mažo miestelio ir jam tiesiog atatranka nuo to, ką su juo padarė tėvai, įvyko po dvejų metų, kada jis jau studijavo Vilniuje. Jis iš nedidelio Lietuvos miesto ir atsiskleidęs tėvams, kad kažkaip jam keistai, (...) jis buvo paguldytas į psichiatrinę ligoninę, buvo ten pažįstamas psichiatras, kad jį pagydytų. Gėda kaimynų. Jis pagulėjo, pasichiatras buvo protingas, sako, gal gali pavaizduoti, jeigu jie tik tiek tesupranta, bet po dvejų metų atėjo atatranka ir tiesiog pats vaikinas savęs nevertino“, – liūdna istorija su žurnalistais pasidalijo ji. N. Oželytės teigimu, turėdama tokios skaudžios patirties ir ne vieną, o penkis atvejus, ji čia atėjo. Jai baisu manyti, kad 21 amžiuje vaikai turi žudytis, nes jie homoseksualūs.

„Tai yra rusų okupacijos pasekmė. (...) Nebesame gilioje oloje“, – šeštadienį prie prezidentūros LGBT bendruomenę palaikančių žmonių minioje Delfi sakė Nepriklausomybės akto signatarė, aktorė Nijolė Oželytė.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis