Šiuo metu yra prisijungę 201 svečias ir 39 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Su Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais Metais
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Įvairi šeima

Apklausa

Kurie politiniai rinkimai jums svarbiausi?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 744, komentarų: 2

Reklama
Renginiai

Snowy POP Wintry Feeling @ SOHO 12/15 22:00 - 12/16 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Gay Naked party @ Glamour Gay Sauna 12/15 22:00 - 12/16 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Sunday Chill @ Glamour Gay Sauna 12/16 20:00 - 12/17 03:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Gayme night + prep for holidace 12/20 17:00 - 20:00, Kaunas

It’s Snowing Men Mode On @ SOHO 12/21 22:00 - 12/22 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Darkness @ Glamour Gay Sauna 12/21 22:00 - 12/22 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Need U (100%) For Dance @ SOHO 12/22 22:00 - 12/23 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Visi renginiai »

Autorius GayLine.LT, penktadienį, 2017.08.25 12:05. Perskaityta 1469 kartus

Flinn‘as tą vakarą bevaikščiodamas susidūrė su grupe vyrų, kurie pradėjo šaukti „pydaras“, „iškrypėlis“. Pasakodamas interneto portalui, vaikinas sakė jog paprašė vyrų neužgaulioti.

Gelbėtojos Vybe, Coco Jumbo and Ivy League / Instagram nuotr.Gelbėtojos Vybe, Coco Jumbo and Ivy League / Instagram nuotr.

„Buvo daugybė homofobiškų keiksmažodžių... visi kiek tik galėtumėte įsivaizduoti“, pridūrė jis. Po to vyrai jį užpuolė, išnarino žandikaulį, suplėšė drabužius. Flinn‘as manė mirsiąs.

Tačiau jį išgelbėjo grupė gan netikėtų didvyrių. „Maniau tikrai neišgyvensiu – meldžiausi kad kas išgelbėtų ir sulaukiau trijų angelų“, pasakoja jis.

Trys „drag queen“ (liet. persirengėliai) Coco Jumbo, Ivy League ir Vybe ką tik baigė savo pasirodymą netoliese ir atbėgo į pagalbą, pamačiusios kas vyksta.

„Smūgis mane apsvaigino, po to tik pamačiau, kad Ivy atbėgo ir pradėjo muštis su man trenkusiu vaikinu“, pasakojo auka. Jis pridūrė, kad Ivy buvo vis dar persirengusi ir su aukštakulniais.

„Jie buvo kelio viduryje, aplink juos lėkė signalizuojantys automobiliai, pamačiau, kad vaikinas nuplėšė jos peruką. Jie daužė vienas kitą, o ji vis tebeavėjo aukštakulnius“.

Ivy League, tikrasis vardas Luke Karakia, paaiškino, kad iš jo yra tyčiojęsi dėl orientacijos, kai buvo jaunesnis. Todėl jis nesiruošė taikstytis su šiuo užpuolimu. „Augdamas gėjumi esu tapęs patyčių auka ir štai atėjo metas, kuomet galiu duoti atgalios. Ir nesvarbu, kad tave sumuš ar kažkas nutiks tavo perukui“.

„Šie vaikinai apsidirbo, jie nesitikėjo, kad kažkokios „drag queens“ duos jiems į kaulus“, pridūrė Karakia. Užpuolikai jas vadino išsigimėlėmis, tad Karakia sako: „jei nori užkabinti mažus vaikinus, teks susigrumti ir su dideliu išsigimėliu. Po šiuo apdaru esu vyras – tad pirmyn“.

Coco Jumbo atlikėjas Luke Waqa pridūrė: „Vaikinas stūmė Ivy, tad aš jį pakėliau ir sviedžiau į kanalizacijos lataką. Nemanau, kad jie numanė su kuo prasideda. Aš žaidžiau regbio lygoje. Be to, turiu vyresnį brolį“.

Karakia pridūrė, kad užpuolikams nelabai pavyko pasipriešinti: „šiems dideliems stambiems vaikinams nepavyko net smūgiuoti, tik nuplėšė šiek tiek plaukų ir pabėgo. Gal aš ir gėjus, bet esu vyras – jei tu man trenksi, gausi atgal“.

Flinn‘as pridūrė, kad manė tikrai mirsiąs ir pasijuto palaimintu, kai „drag queens“ jį išgelbėjo: „jos kovojo už mane, jos mano didvyrės“.

Po užpuolimo Flinn‘as sumanė atsilyginti savo gelbėtojoms ir internete organizavo kampaniją, kad surinktų pinigų nulaužtiems jų nagams bei sudraskytiems perukams. Šiuo metu Flinn‘as surinko jau beveik 10000 Australijos dolerių, nors iškeltas tikslas tik 1000.

Pagal PinkNews.co.uk.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis