Šiuo metu yra prisijungę 64 svečiai ir 1 narys Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
VOX club

Apklausa

Kaip vertinate G. Nausėdos pasisakymus LGBTQ+ temomis?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 259, komentarų: 0

Renginiai

Boo! Hell Yeah Starter @ SOHO 10/29 22:00 - 10/30 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Our Time To Party @ SOHO 10/30 22:00 - 10/31 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Halloween-ovid-21 @ SOHO w DJ GYVATNEŠIS 10/31 22:00 - 11/01 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Oxious, sekmadienį, 2021.10.10 19:00. Perskaityta 147 kartus

Leidykla „Briedis“ pristato Ernesto Assantės knygą apie muzikos legendą „Freddis Mercuris. Legendinis balsas“. Šį lapkritį bus minimos 30-osios garsiojo atlikėjo mirties metinės, skelbia LRT. „Būtų taip nuobodu gyventi sulaukus septyniasdešimt. Nugyvenau visapusišką gyvenimą, tad jeigu tektų rytoj mirti, man būtų nusispjaut“, – taip glaustai savo gyvenimą Freddis Mercuris įvertino 1987-aisiais.

Fredis Merkuris Fredis Merkuris

Asmeniškai Freddį Mercurį pažinoję žmonės negalėjo atsistebėti jo dvilypimu. Gyvenime jis buvo kuklus, į nuošalę atsitraukti linkęs ir net naivus. Freddis visą gyvenimą jautė skrydžio baimę, nenoriai bendravo su žiniasklaida ir ypač skrupulingai tikrino visas nuotraukas, kuriose atsidurdavo jo veidas, mat gėdijosi savo šypsenos. Freddis turėjo keturis papildomus dantis, tačiau niekada taip ir nesutiko jų pašalinti, nes buvo įsitikinęs, kad tai pakenks jo balsui.

Visgi vos įžengęs į sceną jis tapdavo absoliučiai kitu žmogumi – energingu, nesustabdomu, net arogantišku. Vėliau ne sykį yra pripažinęs, jog scenoje tarsi persikūnydavo.

Tiesa, Freddžiui pradėjus mėgautis visais gyvenimo teikiamais malonumais, dvi jo pusės ėmė ryškėti ir realiame gyvenime. Naivųjį jo pradą pradėjo temdyti tamsioji pusė – įgimtą kuklumą vis dažniau keitė arogancija, drovumą – atviras paleistuvavimas. Minios vyrų ir moterų lankėsi ne tik vakarėliuose jo svetainėje, bet ir miegamajame. Ėmė ryškėti Freddžio pirkimo ir didybės manija – jis į namus tempė už milžiniškas sumas įsigytus pompastiškus pirkinius.

Tik stojęs akistaton su klastinga liga – AIDS – Freddis nurimo. Ilgainiui atlikėjas visai pasitraukė į nuošalę – nenorėjo, kad kiti matytų jį nusilpusį, smarkiai sulysusį, bejėgį. Paskutinį – 45-ąjį – gimtadienį Freddis atšventė tyliai, taikstydamasis su mintimi, kad jo gyvenimas eina į pabaigą...

Daugiau LRT.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis