Šiuo metu yra prisijungę 43 svečiai ir 5 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Prevencijos Centras

Apklausa

Ar \"Laisvės partija\" turėtų palikti daugumą, jei taip ir nesulauks koalicijos partnerių palaikymo dėl Narkotikų dekriminalizavimo ir Partnerystės įstatymo?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 121, komentarų: 0

Renginiai

Žmogaus teisių diena 12/10 - 12/10

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Anonimas, pirmadienį, 2021.11.22 19:08. Perskaityta 205 kartus

Peripetijos dėl partnerystės įstatymo Seime jau pradeda priminti meksikietišką serialą. Iš pradžių žadėta jį pateikti per pirmas naujojo Seimo 100 darbo dienų, vėliau terminas nukeltas, pradėti rengti maršai ir protestai, siekiant įstatymui užkirsti kelią, po to jis taip ir nesulaukė palaikymo ir atskleidė socialdemokratų išdavystę. Buvo ašarų, dar daugiau diskusijų, dar vienas pažadas - iki rudens bus Seimo darbotvarkėje - bet štai ir vėl jis atidedamas.

NuostabaNuostaba

Žmogaus teisių komiteto (ŽTK) pirmininkas Tomas Vytautas Raskevičius Delfi tvirtina, kad Partnerystės įstatymas Seimui bus pateikiamas tik tada, kai projektui bus užtikrintas garantuotas palaikymas balsavimo metu.

„Mano asmeninė pozicija yra tokia, kad su Partnerystės įstatymo projektu į plenarinių posėdžių salę turime sugrįžti tada, kai turėsime užsitikrinę 100 procentų, kad pateikimo stadija pavyks. Nes jeigu antrą kartą nepavyktų pateikimas, vargu ar šitoje kadencijoje šis klausimas gali būti sprendžiamas. Todėl manau, geriau daryti tai lėčiau, bet užtikrinčiau“, – Eltai sakė T. V. Raskevičius.

Pasak Laisvės frakcijos parlamentaro, šiuo metu vyksta susitikimai su kitų politinių jėgų atstovais, kuriuose derinamos projekto detalės siekiant užsitikrinti pakankamą paramą įstatymo pateikimui.

"Išsižadėjo ir naujų pažadų – nuo šiandien Tomas Vytautas Raskevičius nebekalba nei apie rudenį, nei apie rudens sesiją, o tik kad teiks tada, kai bus 100% parama. Lyg parama nepriklausytų nuo pačios Laisvės partijos pozicijos. Gėda dėl tokios išdavystės", - į Seimo nario pareiškimą reagavo režisierius Romas Zabarauskas.

"Skaitau ir negaliu patikėti savo akimis. Iš tiesų tai reiškia, kad dar trūksta balsų. Artėja biudžeto priėmimas - jei juo nebus pasinaudota gauti reikiamą palaikymą - tai viskas. Galime laidoti šį klausimą. Įdomu - ar Laisvės partija sakys, kad ir šis klausimas nėra jiems esminis? Išbandymas valdžia - ne kitaip. Ir kol kas egzaminas laikomas prastokai", - sako visuomenininkas. Mantvydas Noreika.Daugiau Delfi.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis