Šiuo metu yra prisijungę 64 svečiai ir 1 narys Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė

Apklausa

Ar Jus tenkina pasiūlytos pataisos dėl partnerystės įteisinimo?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 20, komentarų: 0

Renginiai

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Martynas, antradienį, 2021.04.27 15:55. Perskaityta 180 kartų

Motina, Teksaso valstijos Senato komitete stojusi ginti savo translytį vaiką, buvo priversta kreiptis į policiją, kai sulaukė grasinimu mirtimi, praneša LGBTQnation. Mama taip pat nusprendė laikinai uždrausti vaikui naudotis socialiniais tinklais.

Policija // Autr. Matt PopovichPolicija // Autr. Matt Popovich

Amber Briggle su savo vaiku Kai Shappley prieš kelias savaites bandė sugėdinti Teksaso valstijos respublikonus už tai, kad jie užsipuolė tėvų teises. Mat politikai nusprendė pakeisti prievartos prieš vaikus apibrėžimą, kuriuo tėvams, gydytojams būtų draudžiama vaikui duoti brendimą slopinantį receptinį vaistą ar kryžminį lytinį hormoną.

Posėdyje Amber Briggle teigė, kad jai „baisu“, nes ji turi translytį sūnų, o kalbėdama viešumoje ji rizikuoja jo netekti, jei būtų priimta minėta pataisa.

„Atimti šią paramą iš jo, o dar blogiau, atimti jį iš šeimos, nes mes pažeidėme įstatymus, kad galėtume suteikti tokią paramą, turės pražūtingų ir širdį draskančių pasekmių“, - sakė A. Briggle kalbėdama pro ašaras.

Video įrašui paplitus internete, tiek Amber Briggle, tiek jos vaikas sulaukė garsinimų.

„Aš pykstu, nes žmonės, kurie buvo išrinkti tam, kad mus saugotų ir gintų čia, Teksase, yra tie patys žmonės, kurie kelia pavojų mano šeimai“, - Twitter rašė A. Briggle, paaiškinusi, kad ji pateikė pranešimą policijai dėl „grasinančių balso pranešimų“.

Taip pat A. Briggle savo vaiko Twitter paskyroje paskelbė žinutę, kurioje paaiškino jo draugams ir sekėjams, kad šiuo metu ji negali naudotis socialine žiniasklaida dėl neapykantos, kurios sulaukė internete.

„Pranešimai ir komentarai, skirti 10 metų vaikui, buvo siaubingi“, - paaiškino jos motina Kimberly Shappley. Vienas iš komentarų buvo: „kvailas idiotas nužudė tave, šlykštų mažą vaikpalaikį“.

Liesa, mamos ir jos vaiko kalbos Valstybės reikalų komitete politikams nepadarė įspūdžio. Jie patvirtino įstatymo pataisas. Dėl pataisų dar turi balsuoti Teksaso valstijos senatas.Daugiau LGBTQnation.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis