Šiuo metu yra prisijungę 44 svečiai ir 9 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Patyčių prevencija

Apklausa

Ar \"Laisvės partija\" turėtų palikti daugumą, jei taip ir nesulauks koalicijos partnerių palaikymo dėl Narkotikų dekriminalizavimo ir Partnerystės įstatymo?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 120, komentarų: 0

Renginiai

Žmogaus teisių diena 12/10 - 12/10

Visi renginiai »

ReklamaAutorius Mantvydas Noreika, ketvirtadienį, 2021.11.18 12:36. Perskaityta 273 kartus

"Lietuvos šeimų sąjūdis, kaip ir prieš Didįjį šeimos gynimo maršą, pradeda savo žygį per Lietuvą. Važiuosime per kaimus, miestelius ir miestus, susitiksime su bendruomenėmis, šeimomis, tikinčiaisiais, šie susitikimai jau prasidėjo, apie juos skelbsime iš anksto. Dar galime sutelkti visą gyvųjų žmonių kariuomenę ir apginti savo Konstituciją ir tai, kas mums brangu", - teigiama maršistų interneto svetainėje.

DraudžiamaDraudžiama

Šiame tekste įvardijamos pagrindinės grėsmės - kodėl reikia žygio per Lietuvą. Maršistai sako, kad siekia kovoti prieš LGBTQ+ bendruomenės lygiateisiškumo siekius, pasitelkdami gąsdinimo metodiką, kuria sąmokslo teorijas apie neva tikruosius pandemijos suvaldymo priemonių siekius:

"Kaip ir visoje Europoje, seks teisės pripažinti vienalytes „šeimas“ ir įsivaikinti teismai, bus „neapykantos kalbos“ pretekstu galutinai ugniaužta žodžio laisvė ir kriminalizuota nuomonių raiška. Pandemija yra tik dūmų uždanga tam, kad laikina diktatūra, įvedama COVID-19 pretekstu, būtų priimta ir palikta visiems laikams ir taptų nuolatine, teisėta Lietuvos valdymo tvarka".

Kritikos banga skiriama tiek Konstitucinio teismo teisėjams, tiek Laisvės partijai, net ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai. Tiesa, bandoma užtarti Gitaną Nausėdą.

"Prieš Lietuvos Prezidentą, pasisakiusį prieš LGBT partnerystę, jo šeimą organizuojamos įvairios „visuomenininkų“ akcijos, jis kasdien puolamas, niekinamas, net nebesirenkant padorių žodžių, siekiant jį atkirsti nuo visuomenės ir marginalizuoti. Viskas parengta, tik reikia nuspausti mygtuką atėjus valandai X", - skelbia maršistai.

Pranešimą apie kelionę po Lietuvą rasite ČIA.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis