Šiuo metu yra prisijungę 67 svečiai ir 3 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Birželis - LGBT išdidumo mėnuo
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
VOX club

Apklausa

Dalis progresyvių žmonių po balsavimo dėl partnerystės paliko Lietuvos socialdemokratų partiją. Ar ši partija padarys išvadas?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 68, komentarų: 0

Renginiai

PRIDE mėnuo 06/20 - 06/28

Lietuvoje panaikintas BK 122 07/02 - 07/02

Underwear party @ Glamour Gay Sauna 06/18 20:00 - 06/19 03:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Gay Naked party @ Glamour Gay Sauna 06/19 20:00 - 06/20 03:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Martynas, ketvirtadienį, 2021.04.29 19:36. Perskaityta 210 kartų

Reaguojant į vėliavų karus Vilniuje prasidėjo iniciatyva „Tu nesi vienas“. Didžiuosiuose miestuose atsirado dešimtys grafičių, kurie po keleto dienų buvo uždažyti. LRT kalbina menininkę Ievą Olimpiją Voroneckytę bei kitus menininkus.

PoraPora

„Ar jūs jaučiatės saugiai Lietuvoje“, - laidos vedėjas klausė Ievos Budreikaitės, iniciatyvos „Tu esi ne vienas“ autorės.

„Sudėtingas klausimas. Iš tikrųjų mano situacija yra pakankamai gera ir aš turiu pakankamai stiprią ir palaikančią aplinką, kad aš jausčiausi saugi. Tačiau tikrai ne visi mano draugai ir pažįstami turi tokią aplinką, turi tokią privilegiją kaip aš“, - atsakė Ieva.

„Kiek suprantu, kad tai buvo savotiška provokacija. Nes jūs buvote įsitikinę, kad piešiniai bus užpaišyti?“, - klausė menininkės laidos vedėjas.

„Nepavadinčiau to provokacija, tačiau stebint Panoramos perėjos situaciją, buvo gana aišku, kad kitokio likimo tie piešiniai nesulauks. Tačiau mūsų tikslas buvo mažiau provokacija, labiau išriekti palaikymą kitiems LGBT bendruomenės nariams, parodyti, kad jie nėra vieni, kad yra daugiau žmonių kurie palaiko ir galbūt siekia į ta visuomenės dalį įlieti pozityvaus dialogo, atsvaros tiems negatyviems komentarams“, - sako Ieva.

„Jūs vadinate, kad ši iniciatyva nėra provokacija. Bet kiti kalba, kodėl jie taip garsiai reiškiasi? Kodėl jie visi paišo? Kodėl jie nori būti matomi ir savotiškai rėkia? Ką jūs į tai?“, - teiravosi LRT žurnalistas.

„Tas rėkimas, jis neateitų, jei nebūtų kažko, kas mus bandytų tildyti. Nes kiekvienas žmogus, kuris nesijaučia pakankamai laisvas, jis siekia tos laisvės. Siekia išsakyti savo nuomonę laisvai“, - savo nuomone dalinosi Ieva. - „Labai žmonės gina savo teisę į reiškimą laisvos nuomonė ir labai nepriima, jei bandoma ją kažkaip užgniaužti. Tai galioje ne tik LGBT bendruomenei. LBGT bendruomenės nariai patiria nemažai streso ne tik iš to, kad jų gali atsisakyti šeimos, gali nepriimti į darbą, ar gali būti padegti tavo namai, ar gali būti sumuštas gatvėje. Yra labai daug pavojaus jausmo, kurio norisi, kad nebūtų ir norisi jaustis saugiai, ten kur tu gyveni“.Daugiau LRT.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis