Šiuo metu yra prisijungę 137 svečiai ir 4 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos gėjų ir lesbiečių svetainė
Prevencijos Centras

Apklausa

Jei dabar vyktų balsavimas į LR Seimą, už kurią partiją balsuotumėte?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 864, komentarų: 12

Reklama


Renginiai

S.T.A.Y.A.K. @ Glamour Gay Sauna 03/23 22:00 - 03/24 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

My First Spring Detox @ SOHO 03/23 22:00 - 03/24 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Gay Naked party @ Glamour Gay Sauna 03/24 22:00 - 03/25 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Zodiac Shifters Pisces @ SOHO 03/24 22:00 - 03/25 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Sunday Chill @ Glamour Gay Sauna 03/25 20:00 - 03/26 03:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Don't walk. Dance! @ SOHO 03/30 22:00 - 03/31 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Visi renginiai »

Autorius Jaunimo miuziklo teatras, penktadienį, 2016.09.02 17:42. Perskaityta 3523 kartus

Rugsėjo 2-ąją Lietuvoje debiutuosiantis miuziklas „Rent“ – vienas garsiausių Brodvėjaus miuziklų per visą muzikinio teatro istoriją. Miuziklą Lietuvoje kurianti tarptautinė kūrybinė komanda bei Lietuvos teatro, kino ir muzikos pasaulio žvaigždės ne vieną mėnesį kasdien dirbo nuo ankstaus ryto iki išnaktų, siekdami parengti aukščiausio lygio pasirodymą.

Miuziklas „Rent“Miuziklas „Rent“

Greta šio spektaklio sėkmės istorijos ir keliamų lūkesčių, pastangų bei panaudotų resursų, ne mažiau svarbi jo siunčiama žinutė. Taigi, apie ką iš tikrųjų kalba pasaulyje pripažintas miuziklas? Kodėl šis kūrinys traukia arba turėtų prikaustyti žiūrovų dėmesį?

Ašis meilė – mirtis

Banalu, tačiau „Rent“ visų pirma kalba apie gyvenimą. Kasdienybę, kurioje nuolat svyruojama tarp meilės ir mirties. Miuzikle aiškiai suprantamas gyvenimo trapumas ir laikinumas, todėl žmonės stengiasi iš kiekvienos dienos išspausti tai, kas geriausia, gyventi šia diena, o ne ateitimi ar praeities šešėliais. „No Day but Today“, – sako miuziklo personažai.

Asmenys, sergantys AIDS, savo ligą priima kaip duotybę ir jai neleidžia užtemdyti kasdienybės ar trukdyti gyventi visavertį gyvenimą. Prabanga būti silpnam, kurią sau gali leisti retas. Mylimų žmonių netektys kuria ne tik pyktį ir tuštumą. Jos žmones suartina ir moko gyventi kitaip. Ne veltui viena pagrindinių miuziklo temų „Seasons of Love“ gyvenimą skatina matuoti ne minutėmis, kelionėmis, kavos puodeliais, o meile.

Šis muzikinis spektaklis sako, jog kiekvienam žmogui, nesvarbu, koks jis yra, ką patyrė savo gyvenime, kokių pakilimų ar nuopuolių turėjo, būtina mylėti ir būti mylimam. Meilė yra gyvenimo variklis, kuris gali padėti išgyventi sunkiausias situacijas, išlipti iš giliausios vienatvės bei iš naujo pamilti patį gyvenimą.


Daugiau: 15min.

„Šis miuziklas nėra tik šou, kuris kalba apie nieką. Dabar 2016-ieji ir merginoms leidžiama bučiuoti merginas, vaikinams vaikinus, merginoms vaikinus. Šis miuziklas siunčia tolerancijos žinutę. Tiesa, reikia pasakyti, jog „Rent“ neša ir daugiau žinių: apie kovą su AIDS, apie socialinę nelygybę, tačiau ypač svarbi jo tema, aplink kurią sukasi veiksmas – homoseksualų tarpusavio santykiai bei vietos po saule ieškojimas, – mintimis dalijosi režisierius Georg’as Malvius’as.

GayLine.lt kviečia savo lankytojus į miuziklą „Rent“. Bilietus galite įsigyti su 30% nuolaida, pasinaudoję RentHead kodu Tiketos kasose ir el. parduotuvėse(rugsėjo 2-3d. Vilniuje, 8-10d. Kaune).Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis