Šiuo metu yra prisijungę 178 svečiai ir 4 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Su Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais Metais
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė

Apklausa

Kurie politiniai rinkimai jums svarbiausi?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 737, komentarų: 2

Reklama
Renginiai

What's Next? Winter Wonderland @ SOHO 12/14 22:00 - 12/15 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Twink Party @ Glamour Gay Sauna 12/14 22:00 - 12/15 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Snowy POP Wintry Feeling @ SOHO 12/15 22:00 - 12/16 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Gay Naked party @ Glamour Gay Sauna 12/15 22:00 - 12/16 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Sunday Chill @ Glamour Gay Sauna 12/16 20:00 - 12/17 03:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

It’s Snowing Men Mode On @ SOHO 12/21 22:00 - 12/22 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Visi renginiai »

Autorius SOHO klubas, penktadienį, 2017.12.01 12:54. Perskaityta 1293 kartus

„Kai esu scenoje, noriu matyti degančias žmonių akis, noriu, kad jie mane matytų ir mane pajustų.“ – prisipažįsta įspūdingo tembro dainininkė Moniqué, paklausta, ar koncerto metu stebi susirinkusios publikos reakciją į jos dainas. O nereaguoti į Moniqué, atrodo, tiesiog neįmanoma.

MoniquéMoniqué

Vos dvidešimties metų mergina puikiai žino, ką reikia daryti, kad ne tik sudomintum klausytoją, bet ir išlaikytum jo dėmesį - prieš dvejus metus muzikinį projektą „X faktorius“ laimėjusi Monika Pundziūtė tapo išskirtine mėlynplauke Moniqué, kuri keitėsi su kiekviena daina. Dabar ji – ugninga raudonplaukė, drąsiai kelianti koją į nepažintą teritoriją – jau šį penktadienį Moniqué debiutuos pagrindiniu LGBT traukos centru tapusiame naktiniame klube.

„Šis penktadienis bus tikrai ypatingas – „Soho” klube dar neteko pasirodyti ir todėl koncerto laukiu net su didesniu nei įprasta jauduliu. Kodėl jaudinuosi? Juk nežinia, kokia publika susirinks, kaip žmonės priims naują mano muziką – elektronikos ir pop muzikos skambesį. Žodžiu, manau šį vakarą bus daug pirmų kartų mums visiems ten susirinkusiems.“ – juokiasi Moniqué.

„Visuomet koncertuojame gyvai. Nesvarbu, ar su grupe, ar tik su Mark Les. Tikiuosi ir publika prisijungs ir dainuos kartu - žinau, jog dalį koncerto dainų tikrai puikiai žinos. O kokios geros emocijos užplūsta, kai publika kartu dainuoja ne tik priedainį, bet ir kitas eilutes!

Vakarėliui paruošėme smagią, energingą programą - ten ir žinomiausios mano dainos, mūsų projekto „Mark Les and Moniqué “ kūriniai - šiek tiek pop, elektronikos prieskonių, lietuviškos ir angliškos dainos." – pasirodymo „Soho“ klube detales atskleidžia dainininkė.

Paklausta, ar rūpi publikos elgesys jos pasirodymų metu – deja, vis dar netrūksta pavyzdžių, kai į koncertą susirinkę žmonės savo telefonu susidomi net labiau nei atlikėju ant scenos - Moniqué prisipažįsta, kad žmonių reakcija į jos muziką merginai labai svarbi.

„Kai esu scenoje, noriu matyti degančias klausytojų akis, noriu pajusti jų nuotaiką, bendrauti ir dalintis. Juk daugelis kūrinių - tai mūsų gyvenimo istorijos ir natūralu, kad klausytojų reakcija labai svarbi. Vyksta tarsi emocijų mainai: mes jiems - gerą nuotaiką, jie mums atgal - energijos užtaisą." – atskleidžia dainų kūrėja ir dainininkė Moniqué.

Viename ryškiausių sostinės naktinių klubų „Soho“ Moniqué gyvo garso koncertas įvyks jau šį vakarą, gruodžio 1 d. Šokių aikštelę apšildys ir geriausią vakarėlį mieste padės sukurti house ir pop-house stiliaus ekspertas, klubo rezidentas DJ Prabanga.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis