Šiuo metu yra prisijungę 63 svečiai ir 1 narys Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Sauna

Apklausa

Ar Jus tenkina pasiūlytos pataisos dėl partnerystės įteisinimo?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 20, komentarų: 0

Renginiai

Visi renginiai »

ReklamaAutorius Martynas, trečiadienį, 2021.04.28 19:36. Perskaityta 467 kartus

Gegužės 15 dieną vyksiančio šeimų gynimo maršo metu organizatoriai žada įspūdingų staigmenų dalyviams. Prisidengdami tradicinių šeimų gynimu, jie paskelbė karą ne tik LGBT bendruomenei, bet ir politikams. Gayline.lt nusprendė pasidomėti atidžiau ko šios akcijos organizatoriai siekia.

VaikaiVaikai

Deklaracija nukreipta prieš LGBT

Praėjusio mėnesio pabaigoje akcijos organizatoriai, pasitelkę juos remiančios geltonosios spaudos kanalus, pradėjo platinti „Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“ deklaraciją. Joje gausu sparnuotų frazių.

Pasak deklaracijos teksto, poreikis organizuoti šią akciją kilo, nes „prisidengiant „neapykantos kalbos“ sąvoka siekiama įteisinti visuotinę minčių kontrolę ir ideologinę mažumų diktatūrą“.

Akcijos organizatoriai ir deklaracijos rėmėjai ketina stabdyti „seksualinių mažumų ideologinį terorą ir vaikystės seksualizavimą“, taip pat neleisti „kraštutinių mažumų bendruomenėms prievarta brukti visuomenei GENDER ideologijos“.

Šiuos ir kitus tikslus organizatoriai kviečia valstybės institucijas ir žmones įgyvendinti ribojant LGBT organizacijų veiklą, kontroliuojant jų finansavimą, uždraudžiant informacijos apie LGBT teikimą mokyklose, apribojant „neapykantos kalbos“ ir mažumų teisių gynimo siekius.

Deklaracijoje nurodomi ir konkretūs politikai, kurie smerkiami dėl Europos Parlamento rezoliucijos LGBT teisių klausimu palaikymo.

Deklaraciją sukiš į dantis

Organizacinės grupės posėdyje, kurio vaizdo įrašas po kritikos buvo ištrintas iš „Respublika“ youtube paskyros, Artūras Orlauskas, protesto akcijos vedėjas ir scenaristas, pasidalino mintimis kokių veiksmų jis ragina imtis. Kalbėdamas apie politikus, jis pabrėžė, kad „jie nusispjovė ant tautos“, todėl būtina iškelti aiškius reikalavimus su konkrečiais terminais. Neįvykdžius reikalavimų „bus apsuptas Seimas, pastatytos palapinės, deginsim laužus“.

Dar daugiau, jis nurodė, kad parašai po deklaracija „nebus išsiųsti, o kiekvienam Seimo nariui bus atvežti į namus ir į dantis įkišti. Jei nepaims jisai, žmona paims. Jei nepaims jinai, kopiją įkišim vaikui į darželį, mokykloj, bet kur. Tėvus surasim, senelius, gimines. Ir kiekvieno gandono 141 surasim gimines ir artimuosius“.

Kovoja patys prieš save

LGBTQ+ bendruomenės nario Mantvydo Noreikos nuomone, šios akcijos organizatoriai iš tiesų žada kovoti prieš savo artimuosius.

„Man gaila vaikų tų tėvų, kurie ims vaikus į šią akciją, galbūt net nežinodami, kad jie yra LGBTQ+ nariai. Sunku įsivaizduoti ką jie turėtų jausti ir kokias pasekmes turės jų tėvų veiksmai“, - sako M. Noreika.

Pasak jo, kupinoje neapykantos deklaracijoje kviečiame kovoti su neva ideologija, o iš tiesų - su teise būti savimi ir kalbėti apie tai.

„Panašu, kad iškreiptu „žodžio laisvės“ suvokimu norima susiaurinti teisę kalbėti tik apie tam tikras temas, draudžiant kitas. Dar daugiau - norima atverti kelius laisvai reikšti neapykantą, jei tais susiję su LGBT klausimais“, - sako Mantvydas, kartu atkreipdamas dėmesį, kad uždraudus mokyklose kalbėti apie gėjus, jų tikrai nesumažės, bet tikrai bus daugiau psichologinių problemų ir dramatiškų pasekmių.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis