Šiuo metu yra prisijungę 168 svečiai ir 7 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Prevencijos Centras

Apklausa

Kurie politiniai rinkimai jums svarbiausi?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 971, komentarų: 5

Reklama
Renginiai

Tarptautinė Holokausto aukų atiminimo diena 01/27 - 01/27

Underwear party @ Glamour Gay Sauna 01/25 22:00 - 01/26 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

SoHot Goes 2019 Now @ SOHO 01/25 22:00 - 01/26 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Gay Naked party @ Glamour Gay Sauna 01/26 22:00 - 01/27 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

White Attire Encouraged @ SOHO 01/26 22:00 - 01/27 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Sunday Chill @ Glamour Gay Sauna 01/27 20:00 - 01/28 03:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Visi renginiai »

Atsiuntė Aivmed, sekmadienį, 2018.01.21 10:08. Perskaityta 1520 kartų

Šis tekstas gali šokiruoti silpnų nervų homofobus ir sovietinio mąstymo atsilupėlius. Rekomenduoju jį skaityti tik pasitarus su savo psichiatrais. Arba neskaityti visai, o bėgti pacypti į komentarų skiltį apie tai, kad „kokie tie gėjai iškrypėliai“, „kokie jie nesveiki“, „utilizuoti tokius“, ir, žinoma, nepamirškite parašyti, kad „o Dieve, Dieve, anksčiau tokių dalykų nebuvo“. Palengvės. Bet tik trumpam.

NeapykantaNeapykanta

Tokie komentatoriai atrodo tarytum kažkur Europos vidury egzistuojančio bulvių krašto atstovai, kurie nežino, kas yra saviraiška. Jie slepiasi po juodais apsiaustais ir išnyksta minioje. Čia normalu. O išskirtiniai žmonės – tai jau nenormalu? Rekomenduoju šiems slėpti tokią savo mąstymo gėdą ir tylėti. Bet dabar laisva Lietuva. Tad jie gali ūžti ir springti savo seilėmis kiurksodami prie kompiuterių, kol jų dar neatėmė socialinė darbuotoja. Žmonės mano turintys teisę tapti sovietinio mąstymo degradais, kuriems visas gyvenimo džiaugsmas yra sutrypti žmogų, kuris nori būti laimingas būdamas toks, koks yra.

Bet pagaliau tai vyksta. Taip, jie ateina. Ir jų ateis vis daugiau. Štai „Lietuvos balso“ finalininkas Gražvydas Sidiniauskas prisipažino: „Taip, aš esu homoseksualus.“

Ir tada prasidėjo: „Nesuprantu, kam čia skelbtis“, „Gal čia jam garbė?“, „Kodėl apie tokius išvis rašo?“, „Na bet kaip jis drįsta viešai demonstruotis?“, „Ką pasakyti vaikams?“, „Čia psichikos liga!“.

Žmonės internete tokiais komentarais atvirai ir drąsiai skelbė, kad yra totalios šios šalies bjaurybės, kurioms net tokios sąvokos kaip „meilė“, „pagarba kito apsisprendimui“, „laimė“ yra tokios nepažįstamos, kaip kartais būna nepažįstami jų veidai po eilinių gertynių kokioje nors landynėje. Šitie komentarai parašyti žmonių, kurie papildo kriminalų kronikas, – tai jie daužo savo sugyventinius puodais per galvą ir tai yra jų asocialaus gyvenimo meilė.

Nes koks socialus ir normalaus mąstymo žmogus drįstų pasakyti vaikinui, kuriam patinka ne merginos, kad jis yra nenusipelnęs meilės ir kad sutikęs smeigtų peilį jam į nugarą? Čia tie neišsilavinę dažniausiai kur nors prasigėrusiuose kaimuose su žemo intelekto pijokais augę svolačiai, patys kur nors apsistoję savo susikaltose kamūrkėse ir savaitgaliais pasidaužantys su kaimo chebra, nes taip reikšti savo nuomonę ir jausmus jiems yra normalu. Savo menkus ir degradiškus bendravimo įgūdžius jie naudoja bendraudami ir spręsdami šeimos vidaus konfliktus.

Arba koks bent kada nors tikrai gyvenime mylėjęs žmogus drįstų tyčiotis iš vaikino, kuris taip pat nori mylėti ir būti mylimas? Tokie žmonės nemoka mylėti ir nežino, kas yra meilė. Nes tokiems meilė reiškia susirasti ką nors, ką galėtų retkarčiais padaužyti kur nors barako kambaryje su puodu per galvą ir tada pasirodyti per „Farus“.

Tokiems meilė yra vienas kito žeminimas, nenoras vienas kitam parodyti, koks gražus yra šitas pasaulis, – jei žmonės bent kiek į jį kartu pažvelgtų, pamatytų meilės tikrąją prasmę ir kad jai neegzistuoja nei lytys, nei rasės, nei tautos, nei atstumai. Juk tuo ji ir yra nuostabi. Tai jausmas, kuris tave verčia keistis dėl kito žmogaus ir nusileisti savo principams, išmokti suprasti kitą – tą, kuris galbūt išmoko tave svajoti.

Daugiau LRytas.lt

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis

Siena25

2018-01-21 11:24:30

Skaitau LRytas komentarus ir juoktis pradedu :D

Senukas

2018-01-24 18:18:30

Kažkoks perdaug emocingas straipsnis, ir į "vienus vartus", nemanau, kad LT tokie piliečiai, kokie aprašomi straipsnyje. Na čia eilinis "burbulas" diskriminacijos tema, bet aš nežinau, ar Gražvydui ten reikėjo "apsiskelbti" ne vietoj ir nelaiku, galėjo kažkaip suptiliau tą padaryti, nes dabar atrodė kaip "pigi reklama". Nors jei Gražvydas tą sugalvojo,tai turėjo numatyti ir pasekmes, aišku, jis bus populiarus, bet ir kartu nekenčiamas.
O gryštant apie straipsnį: pikto žmogaus "laiškas" LR visuominei, kuri jo nepriima... Bet nemanau, kad reikia kaltinti tą visuominę, aš nepatyriau tos diskriminacijos, savi žmonės žino, į galvą neduoda:D. O "tokios reklamos" visada pykdina, ir netik apie LGBT kalbant...