Šiuo metu yra prisijungę 173 svečiai ir 31 narys Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos gėjų ir lesbiečių svetainė
COX

Apklausa

Ar Lietuva paskutinė Europoje įteisins tos pačios lyties porų sąjungas?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 689, komentarų: 10

Reklama


Renginiai

Tarptautinė Holokausto aukų atiminimo diena 01/27 - 01/27

Sauna Afterparty @ Glamour Gay Sauna 01/19 22:00 - 01/20 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Winter Wonderland Ball @ SOHO 01/19 22:00 - 01/20 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Gay Naked party @ Glamour Gay Sauna 01/20 22:00 - 01/21 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Diamond Dogs Party Nite @ SOHO 01/20 22:00 - 01/21 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Sunday Chill @ Glamour Gay Sauna 01/21 20:00 - 01/22 03:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Too Late to RuPaulogize @ SOHO 01/26 22:00 - 01/27 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Visi renginiai »

Atsiuntė Oxious, šeštadienį, 2008.05.03 21:51. Perskaityta 6327 kartus

Homoseksualai pažeidžia gamtos dėsnius. Romos Imperija subyrėjo dėl nežaboto homoseksualizmo siautėjimo. Homoseksualai tvirkina vaikus. Vaikai homoseksualiose šeimose užaugs gėjais ir lesbietėmis.

Girdėti teiginiai? Juos dažnai užduoda ne tik homofobiškai nusiteikę asmenys, bet ir mūsų bendramoksliai ir bendradarbiai, pažįstami, visuomenės veikėjai, giminaičiai. Kaip kuriuos stereotipus esame įsikandę ir mes patys. GayLine pradeda plačiai visuomenėje paplitusių teiginių ir mitų apie homoseksualus ciklą.

Mielai kviečiame diskutuoti, siūlyti savo idėjas, papildymus. Taip pat šia medžiagą laisvai galite naudoti kitose diskusijose, kur šnekama apie homoseksualumą ir oponentai pateikia jau šimtąkart girdėtus nepagrįstus teiginius. Ši informacija skirta ne homofobams, o asmenims, kuriems trūksta informacijos, kuriuos piktybiškai klaidina „gėjams-ne“, „už dorą ir tautą“, Seimo Scott Lively fanų klubas ir kiti panašūs veikėjai.

1. Seksas su tos pačios lyties žmogumi yra nenatūralu. Vyras negali mylėti kito vyro, o moteris - moters.

Jeigu mes kalbame apie meilę, tai meilė tarp žmonių yra daugiau nei seksas. Jeigu mes galime kontroliuoti savo jausmus žmogui, tuomet tai yra ne meilė, o šaltas ir blaivus išskaičiavimas. Ar turi žmogus apsimesti, kad myli priešingos lyties žmogų ir su juo susituokti vien tam, kad kitų akyse atrodytų „normalus“ ir paslėptų savo „gėdingą“ orientaciją, kai paslapčia myli tos pačios lyties žmogų?

Meilė yra sudėtinga emocijų, išgyvenimų ir jausmų samplaika, kurios žmonės negali kontroliuoti arba dirbtinai savo noru pakeisti. Neįmanoma valios ir proto pastangomis priversti žmogų pamilti arba, priešingai, nustoti mylėjus. Tą patį galima pasakyti apie bet kurios orientacijos žmogų – dvasinis artumas atsiranda lygiai taip pat. Intymūs santykiai tėra gilių psichologinių veiksnių išraiška. Iš kitos pusės, ilgalaikės poros santykiuose seksualinis aspektas darosi nebe toks svarbus. Svarbesni tampa kiti dalykai: moralinis palaikymas, pagalba kasdieniuose rūpesčiuose, bendri pomėgiai – tai patiria tiek tos pačios, tiek skirtingų lyčių poros.

Kalbant apie intymių santykių natūralumą, ar galime pasakyti, kad, pavyzdžiui, rankų arba lūpų taip pat nepridera naudoti seksui, nes tiesioginė šių organų paskirtis yra visiškai ne ta? Kažin. Toliau samprotaudami tokiu būdu atrasime, kad lytiniai organai nėra skirti seksui, nes didžiąją laiko dalį jie naudojami šlapimui šalinti, o tai, kad gamta patalpino žmogaus erogenines zonas ne tik įprastose vietose, reikėtų, sprendžiant iš visko, laikyti žiauriu jos pokštu... Intymiuose dviejų suaugusių žmonių santykiuose priimtina viskas, ką jie abipusiu savanorišku sutikimu laiko tinkamu vienas kitam. Tuo tarpu žiūrint į svetimą miegamąjį pro rakto skylutę vertinti, kas yra teisinga, o kas ne – tai iš tikro yra pigu ir žema.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis

sarmas

2008-05-03 14:04:23

Labai sveikintina iniciatyva! Šaunuoliai :]

algis777

2008-05-03 15:41:05

Tai tikrai reikalinga informacija,pagalbinė priemonė visiems.Didelis ačiū tiems , kurie tai ruošia ir pateikia mums.Nekantriai lauksiu tęsinio...

betty

2008-05-03 18:59:38

vietoj zodzio "tvirtina" turi buti "tvirkina", manau. nors tipo neturi buti, bet tekste turi. na zodziu... supratot... :)