Šiuo metu yra prisijungę 64 svečiai ir 7 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
LGBT paramos grupė

Apklausa

Ar \"Laisvės partija\" turėtų palikti daugumą, jei taip ir nesulauks koalicijos partnerių palaikymo dėl Narkotikų dekriminalizavimo ir Partnerystės įstatymo?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 121, komentarų: 0

Renginiai

Žmogaus teisių diena 12/10 - 12/10

Visi renginiai »

ReklamaAutorius Justas, ketvirtadienį, 2021.11.18 08:30. Perskaityta 882 kartus

Saulė, smėlis, jūra – ir viešas seksas su nepažįstamais žmonėmis. Šios pramogos yra neatsiejama Kanarų salų turizmo dalis. Deja, viešas seksas Kanarų salose lemia reikšmingą Maspalomas kopų, vienų paskutinių judrių natūralių kopų Europoje, degradaciją.

Maspalomas koposMaspalomas kopos

Šios kopos yra viena iš populiariausių Gran Kanarijos salos lankytinų vietų ir yra saugomas gamtos rezervatas. Mokslininkų tyrimai rodo, kad žmonių daroma žala šiai teritorijai milžiniška. Kenčia gyvūnai bei ropliai, ypač pažeidžiamos retų driežai ir augalų rūšys.

Prieš pandemiją Kanarų salos kasmet pritraukdavo iki 14 milijonų turistų. Maždaug 15 procentų turistų yra vyrai, kuriuos traukia gėjams draugiški paplūdimio kurortai, o vietovė taip pat populiari lesbiečių ir heteroseksualių svingerių tarpe.

Mokslininkų tyrimai rodo, kad apie 5800 kvadratinių metrų kopų visiškai pakeitė sekso ieškantys žmonės. Išmestos cigarečių nuorūkos ir prezervatyvai tapo didele problema, kaip ir augmenijos sunaikinimas. Pavyzdžiui, medūzomis mintantys Gran Kanarijos milžiniški driežai (Gallotia stehlini) randami mirę, nes suėda malonumų ieškotojų paliktus prezervatyvus.

Pastebėta, kad viešas seksas buvo ypač žalingas vietiniams nebkhas – tai atskirų kopų kauburių, apaugusių augalais, terminas. Žmonės ištrypė takus sukdami ratus per augmeniją, taip pat nulaužė medžių ir krūmų šakas, kad sukurtų privačias erdves sekso žaidimams.

Per pastaruosius dvejus metus vyriausybė, vykdydama specialų projektą, atliko milžiniškus kopų valymo darbus, pašalino daugybę atliekų ir negyvos augmenijos. Dar daugiau, kopose pradėjo budėti pareigūnai ir bausti tuos, kurie nukrypo nuo perėjimui paliktų takų.

Panašu, ši praktika bus vykdoma ir toliau, siekiant apsaugoti vieną unikaliausių Europos vietų. Tiesa, salos turizmas neatsiejamas su malonumų paieškomis. Todėl atsitiktinio sekso ištroškusiems turistams čia vis dar yra ką veikti. Kelios zonos, kopų pakraščiuose iki šiol atviros įvairiems žaidimams.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis