Šiuo metu yra prisijungę 52 svečiai ir 8 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Patyčių prevencija

Apklausa

Kaip vertinate G. Nausėdos pasisakymus LGBTQ+ temomis?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 23, komentarų: 0

Renginiai

Biseksualų diena 09/23 - 09/23

E-BANYA @ Glamour gay sauna 09/18 22:00 - 09/19 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

SoHot Autumn Saturday @ SOHO 09/18 22:00 - 09/19 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

UNderwear party @ Glamour gay sauna 09/24 22:00 - 09/25 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

GayNaked party @ Glamour gay sauna 09/25 22:00 - 09/26 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

Weekend Horoscopes: Libra @ SOHO 09/25 22:00 - 09/26 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Visi renginiai »

ReklamaAutorius GayLine.lt, trečiadienį, 2013.03.06 10:37. Perskaityta 3683 kartus

Šiems uolų raižiniams mažiausiai 3000 metų. Juose pavaizduoti heteroseksualūs vyrai ir moterys, bei biseksualai. Visa tai seniausiuose žmogaus seksualumo vaizdiniuose, kuriuose biseksualumas buvo normaliu prieš tūkstančius metų.

Kangjiashimenji petroglifaiKangjiashimenji petroglifai

Kangjiashimenji petroglifai, uolų raižiniai, rasti nutolusiame šiaurės vakarų Kinijos regione, vaizduoja vaisingumo ritualą. Archeologas Wang Binghua aptiko simbolius dar prieš ketvirtį amžiaus, tačiau apie juos buvo mažai rašyta. Naujoje ataskaitoje rašoma, kad raižiniuose 100 figūrų, kurios abstrakčiai vaizduoja įvairius seksualumo išraiškos būdus.

Mycio rašo: „tie nedaug mokslininkų, kurie studijavo petroglifus, mano, kad išskirtinės smėlio laikrodžio formos figūros scenos pradžioje simbolizuoja moteris. Jos turi stilizuotą trikampį liemenį, dailias šlaunis ir kojas, taip pat kūgio formos galvos apdangalus su plonais papuošalais.

Vyrai – mažesni trikampiai, su lazdelių formos kojomis ir plikomis galvomis. Praktiškai visi vyrai lytiškai susijaudinę, su pavaizduota erekcija.

Trečia grupė figūrų atrodo biseksualiai. Apjungianti moterų ir vyrų elementus, jos taip pat falinės, tačiau dėvi moteriškus galvos apdangalus, papuošalus ant krūtinės ir kartais kaukę. Tai gali būti šamanai“.

Mycio aprašo keturias pilnai išbaigtas scenas. Pirmoje - devynios didelės moterys ir du maži vyrai šoka ratu, o biseksualus asmuo šalia yra akivaizdžiai seksualiai susijaudinęs.

Antroje scenoje moterys ir vyrai siautulingai šoka aplink didelę erekciją turintį biseksualą, kuris ruošiasi santykiauti su maža moterimi. Kairėje kitas bisekseksualas su bezdžionės kauke pasiruošęs santykiauti su beveidžiu asmeniu.

Trečioji scena – mažesnė, joje virtinė kūdikių išnyra iš moters, į kurią vienu metu įsiskverbęs vyras ir biseksualus asmuo, o dar trys susijaudinę vyrai laukia.

Paskutinėje scenoje moterų nėra. Mycio rašo: „susijaudinę vyrai ir biseksualas dalyvauja šokio šėlsme. Atrodo, kad vienas vyras apsikabinęs kitą, tuo metu vienišius raižinio apačioje masturbuojasi, o iš jo erekcijos sklinda mažyčiai kūdikiai. Visa tai primena brolijos vakarėlį“ .

Galima ginčyti, kad tai ne biseksualai, jaučiantys potraukį abiems lytims .Figūras galima interpretuoti, kaip translytes ar kaip „dviejų sielų“ žmonės, aptinkamus Šiaurės Amerikos gentyse.

Pagal GayStarNews.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis

Rafaelis

2013-03-15 20:59:17

as nieko cia nematauxDDDDDDDDDDDd