Šiuo metu yra prisijungę 62 svečiai ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
VOX club

Apklausa

Ar Jus tenkina pasiūlytos pataisos dėl partnerystės įteisinimo?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 20, komentarų: 0

Renginiai

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Martynas, antradienį, 2021.04.27 09:00. Perskaityta 300 kartų

Evangelikai krikščionys vyrai, tikėtina, dažniau jaučiasi nesaugūs dėl savo penio dydžio nei kiti vyrai - rodo žurnale „Scientific Religion Study“ paskelbtas tyrimas. Tyrimą apžvelgia LGBTQnation.

Rankas aukštynRankas aukštyn

„Žymių evangelikų lyderių raštai dešimtmečius rėmėsi faline simbolika ir netgi aiškiomis falinėmis nuorodomis, kad arba įvertintų fizinę jėgą, arba kritikuotų krikščionis dėl „vyriškumo stokos“, - rašo tyrimo autoriai. - „Mūsų išvados atskleidžia svarbią įžvalgą“ apie evangelikų „pažiūras, kuriomis vyriška vertė lyginama su fiziologiniu dydžiu ir jėga, kurią simbolizuoja penis“.

Tyrimo autoriai neatliko genitalijų analizės, nes juos domino ne išmatavimai, o nesaugumo jausmas. Jie taip pat nepasitikėjo apklausomis, nes, anot jų, apklausų dalyviai atsakydami į klausimus nėra visiškai sąžiningi.

Tyrėjai analizavo „Google“ paieškų duomenis, kurios atskleistų vyrų jaučiamą nesaugumą dėl varpos dydžio, pvz. analizuotos tokios frazės kaip „vyrų patobulinimas“, „vyriškumo stiprinimo piliulės“, „varpos didinimas“ ir „varpos auginimas“.

Jie pastebėjo tendenciją, kad paieškose šių terminų naudojimo dažnumas priklauso nuo to, kiek evangelikų gyvena konkrečioje valstijoje. Kuo gausiau tam tikroje teritorijoje gyveno evangelikų, tuo paieškos buvo intensyvesnės.

„Socialiniai mokslininkai demonstruoja, kad visoje visuomenėje vyriškumo sampratos, susietos su fizinėmis savybėmis, gali paskatinti daugelį vyrų nuolat jaustis nesaugiai, siekiant nuolat įrodyti savo, kaip vyrų, vertę sau ir kitiems“, - rašė tyrumo autoriai Samuel L. Perry iš Oklahomos universiteto ir Andrew L. Whitehead iš Indianos Purdue universiteto Indianapolyje.

Tyrėjai nežino, ar tik vyrai atlieka šias „Google“ paieškas. Jei tai daro ir moterys, tuomet anot tyrėjų, tai „suteiktų papildomų argumentų išvadoms, kad falocentrinio vyriškumo subkultūra yra taip paplitusi regione, kad net moterys jaučia poreikis ištaisyti savo vyro partnerio ar sutuoktinio suvoktus fizinius trūkumus“.

Daugiau LGBTnation.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis