Šiuo metu yra prisijungę 61 svečias ir 7 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Pranešk!

Apklausa

Ar \"Laisvės partija\" turėtų palikti daugumą, jei taip ir nesulauks koalicijos partnerių palaikymo dėl Narkotikų dekriminalizavimo ir Partnerystės įstatymo?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 121, komentarų: 0

Renginiai

Žmogaus teisių diena 12/10 - 12/10

Visi renginiai »

ReklamaAutorius Vert. Mantvydas Noreika, pirmadienį, 2021.11.22 12:42. Perskaityta 86 kartus

„WorldPride 2025“ vyks Kaohsiung mieste, Taivane, ir tai bus pirmas kartas, kai toks renginys vyks Rytų Azijos šalyje, rašo Advocate. Kaohsiung dėl teisės rengti šį renginį įveikė Vašingtoną. Dėl šio sprendimo balsavo daugiau nei 300 organizacijų narių iš viso pasaulio.

Taivanas „WorldPride 2025“Taivanas „WorldPride 2025“

„WorldPride Taiwan Team 2025 norėtų padėkoti visiems, kurie nušvietė kelią, padėkoti InterPride, kuri sukūrė šią nuostabią organizaciją ir platformą, ir padėkoti mūsų rėmėjams, kurie suteikė šią nuostabią galimybę Taivanui ir Azijai“, – sakė Darien Chen, Kaohsiungo Pide spaudos atstovas. - „Tai yra ketverių metų kelionės pradžia, kurios metu planuojame paskatinti pokyčius Azijoje, skleisti „InterPride“ misiją ir kalbėti apie žmogaus teises pasaulyje“.

„WorldPride“ kovoja už LGBTQ+ teises pasauliniu mastu. Organizacijos Pride renginius sudaro žmogaus teisių konferencijos, koncertai ir eitynės.

„InterPride“ benrapirmininkas Julian Sanjivan sakė: „WorldPride šiame regione sukurtas didelį poveikį, labai reikalingą LGBTQIA+ bendruomenės matomumui ir geresniam supratimui apie žmogaus teises, tuo pačiu suteikiant galimybę milijonams žmonių iš aplinkinių šalių ir teritorijų, įskaitant Kiniją, Honkongą, Japoniją, Pietų Korėją, Malaiziją, Singapūrą, Tailandą, Filipinus, Vietnamą ir Indoneziją, dalyvauti renginyje.

„WorldPride“ anksčiau vyko Romoje, Jeruzalėje, Londone, Toronte, Madride, Niujorke ir Kopenhagoje. 2023 metais šis renginys vyks Sidnėjuje.

Daugiau Advocate.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis