Šiuo metu yra prisijungę 50 svečių ir 8 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
VOX club

Apklausa

Ar \"Laisvės partija\" turėtų palikti daugumą, jei taip ir nesulauks koalicijos partnerių palaikymo dėl Narkotikų dekriminalizavimo ir Partnerystės įstatymo?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 120, komentarų: 0

Renginiai

Žmogaus teisių diena 12/10 - 12/10

Visi renginiai »

ReklamaAutorius Vert. Mantvydas Noreika, penktadienį, 2021.11.19 08:26. Perskaityta 371 kartas

Berlyno mokyklos studentai išreiškė palaikymą savo klasės draugui po to, kai kita mokinių grupė privertė trans vaikiną nusimauti kelnes ir parodyti ką jis turi po marškinėliais, praneša Advocate.

PatyčiosPatyčios

Lucas pasakojo, kad vonios kambaryje jis kelis kartus buvo seksualiai išnaudotas, bet bijojo apie tai prabilti. Lapkričio 3 d. jį apsupo mokinių grupė ir įrašė vaizdo įrašą, kuriame jis matomas pro skylę duryse.

„Grįžau į savo klasę verkdamas ir paprašiau savo mokytojo susitikti su atsakingu specialistu“, – pasakojo Lucas. - „Jaučiausi nejaukia, išsigandęs. Po to nelabai norėjau vaikščioti koridoriais. Bandžiau į tai nekreipti dėmesio, bet buvo sunku. Galiausiai apie tai pasikalbėjau su draugais, o dabar visi apie tai žino“.

Lucas sakė, kad apie įvykį pranešė mokyklos administracijai ir parašė pranešimą policijai. Policija pranešime žiniasklaidai teigė: „Po kelių apklausų ir išnagrinėjus susijusius tariamo užpuolimo įrodymus, mūsų tyrimas neatskleidė, kad tariama auka buvo fiziškai sužalota ar užpulta“.

Policijos veiksmai sulaukę studentų reakcijos – jie nusprendė protestuoti.

„Kurį laiką sėdėjome ten ir bandėme gauti atsakymus į mūsų klausimus, buvome tarsi priblokšti, o jie bandė mus įvesti vidun, bet mes norėjome, kad tai būtų vieša, norėjome, kad žmonės mus matytų, girdėtų mus“, – sakė Berlyno mokyklos vyresnioji Amber Olmstead, protesto organizatorė.

„Norime, kad mokiniai mokykloje jaustųsi saugūs“, – sakė A. Olmstead. - „Galų gale, jie yra suaugusieji. Mes esame vaikai. Suprantu, kad jie negali kontroliuoti šių studentų. Tačiau jie turi bent pasistengti ir neleisti jiems viso to padaryti?“.

Vaizdo įrašas, kuriame rodomas protestas „TikTok“ peržiūrėtas daugiau nei 700 000 kartų. Vaizdo įraše galima išgirsti mokinius šaukiant „Trans lifes matter!“Daugiau Advocate.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis