Šiuo metu yra prisijungę 45 svečiai ir 7 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
VOX club

Apklausa

Ar \"Laisvės partija\" turėtų palikti daugumą, jei taip ir nesulauks koalicijos partnerių palaikymo dėl Narkotikų dekriminalizavimo ir Partnerystės įstatymo?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 121, komentarų: 0

Renginiai

Žmogaus teisių diena 12/10 - 12/10

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Martynas, pirmadienį, 2021.10.25 19:45. Perskaityta 241 kartas

Auka policijai sakė, kad nuėjo į konkrečią vietą Montego įlankoje, kur jis buvo susitaręs susitikti su vyras iš gėjų pažinčių svetainės, praneša Advocate. Į sutartą vietą prisistatė trys vyrai, atėmė telefoną, piniginę su banko kortelėmis, pagrobė jį ir reikalavo suteikti visą informaciją pinigams išgryninti.

PadegimasPadegimas

Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Užpuolikai bandė panaudoti aukos banko kortelę, kad iš bankomato išimtų pinigų, tačiau jiems tai nepavyko. „Jie grįžo ten, kur laikė savo auką, ir jis buvo priverstas pervesti pinigus į nurodytą sąskaitą“, - laikraščiui sakė policijos pareigūnas. Pareigūnas sakė, kad trys vyrai gėrė alkoholį, juo per prievartą girdė auką, nupjovė dalį varpos, vėliau padegė ir paliko mirti.

„Jis yra labai laimingas jaunuolis, nes nors užpuolikai jį paliko kritinės būklės, jam pavyko nuvykti į bendruomenės saugumo kontrolės punktą, o čia esantys žmonės padėjo jam patekti į ligoninę“, - sakė pareigūnas.

Toks išpuolis nėra pirmas. Panaši schema buvo naudojama ir anksčiau, kai pagrobėjai ir vagys pasinaudos gėjų pažinčių svetaine, norėdami suvilioti aukas ir jas apiplėšti. Tiesa, vietinė valdžia manė, kad šis apiplėšimo modelis jau nebenaudojamas.

Policija jau suėmė du vyrus dėl šio žiauraus užpuolimo. Tiesa tikėtis teisingumo nereikėtų. Jamaikoje vis dar galioja 1864 m. priimtas įstatymas, pagal kurį baudžiama už „pasibjaurėtiną nusikaltimą“ ir už „šiurkščias nedorybes“ tarp vyrų, kuriems už tai gresia iki 10 metų nelaisvės. Pasak aukos advokatų, įstatymas palaiko socialines išankstines nuostatas ir įteisina prieš LGBTQ+ nukreiptą diskriminaciją.

2020 m. sausio mėn. panašus atvejis pateko į tarptautines antraštes. Tuomet sandėlio vadovas Allie Jackson, taip pat naudojosi gėjų pažinčių svetaine, kad užmegztų pažintį. Jo kūnas buvo rastas negiliame kape.

Daugiau Advocate.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis