Šiuo metu yra prisijungę 47 svečiai ir 8 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė

Apklausa

Ar \"Laisvės partija\" turėtų palikti daugumą, jei taip ir nesulauks koalicijos partnerių palaikymo dėl Narkotikų dekriminalizavimo ir Partnerystės įstatymo?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 120, komentarų: 0

Renginiai

Žmogaus teisių diena 12/10 - 12/10

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Martynas, pirmadienį, 2021.10.25 09:01. Perskaityta 137 kartus

"Sunku patikėti, kad šiandien vis dar yra nesuprantančių, bijančių, savo nežinojimą dangstančių keisčiausiais prietarais. Kodėl Lietuvoje LGBTQ asmenys dar nėra visateisiai? Išties nematau jokių svarių priežasčių jiems tų teisių nesuteikti", - rašo rašytoja Vaiva Rykštaitė LRT paskelbtoje nuomonėje.

Bokso pirštinėsBokso pirštinės

Man apskritai nesuprantamas siekis mėginti uždrausti LGBTQ žmonėms turėti vaikų. Kaip draudėjai tai įsivaizduoja? Uždrausti turėti biologinių vaikų ar uždrausti įsivaikinti, tokį draudimą grindžiant vieninteliu kriterijumi – su kuo tas asmuo miega? Pastaruoju atveju gal reiktų apskritai susidomėti visuomenės morale – ar tikrai visi šalies tėčiai ir mamos miega tik vieni su kitais – esu tikra, kad, ėmus iš tiesų kapstytis, šalį krėstų daug didesni skandalai nei „Baltic Pride“ paradas, taikiai pamojuojantis vaivorykštės plakatais.

Sujaudino ir sužavėjo faktas, kad pastarosiomis dienomis žiniasklaidos eterį užėmė ne aktyvistai, bet viena LGBT vaiko mama, išdrįsusi į svarbų dialogą pakviesti mūsų šalies prezidentą. Deja, Gitano Nausėdos atsakymas nuvylė. Užuot tiesiog sutikęs pasikalbėti, šalies vadovas pridėjo lemtingą „bet“, pridurdamas, kad jam įdomu sužinoti, kaip minėta motina vertina kitų grupių persekiojimą.

Tai tas pats kas išprievartautos moters klausti: „O ką manote apie turto prievartavimą apskritai?“ Tas pats kas žmogaus su lūžusia koja klausti: „O ką manote apie kitas, pvz., skrandžio problemas, juk visi kažkuo šiandien sergame?” Tačiau ta mama neturi nieko vertinti, ji neturi galvoti apie jokias kitas grupes. Ji ateina su didele socialine ir teisine problema, o šalies vadovas negarbingai išsisukinėja.

Gėdijimas, niekinimas ir šaipymasis iš homoseksualių žmonių jų nepavers heteroseksualiais, tačiau gali priversti juos slėptis ir išgyventi siaubingas dvasines kančias.

Daugiau LRT.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis