Šiuo metu yra prisijungę 44 svečiai ir 8 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Pranešk!

Apklausa

Kaip vertinate G. Nausėdos pasisakymus LGBTQ+ temomis?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 23, komentarų: 0

Renginiai

Biseksualų diena 09/23 - 09/23

E-BANYA @ Glamour gay sauna 09/18 22:00 - 09/19 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

SoHot Autumn Saturday @ SOHO 09/18 22:00 - 09/19 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

UNderwear party @ Glamour gay sauna 09/24 22:00 - 09/25 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

GayNaked party @ Glamour gay sauna 09/25 22:00 - 09/26 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

Weekend Horoscopes: Libra @ SOHO 09/25 22:00 - 09/26 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Martynas, pirmadienį, 2021.07.19 19:36. Perskaityta 236 kartus

Mažame miestelyje gyvenanti homoseksuali mergina TV3 atvirai prakalbo apie savo naują gyvenimo etapą ir ką teko išgyventi anksčiau. Ilgą laiką ji bandė neigti sau, kad yra kitokia, tačiau pagaliau susitaikė, jog yra homoseksuali, susirado draugę ir iš naujo bando pamilti save.

SuknelėSuknelė

Mažame miestelyje gyvenanti Dovilė (tikrasis vardas ir pavardė redakcijai žinoma) norėjo išlikti anonimiška, nes jos teigimu, Vilniuje situacija LGBT atžvilgiu yra visiškai kitokia, o mažame miestelyje tenka sutikti nemažai homofobų. Tačiau ji viliasi, kad ir jos gimtajame mieste situacija bėgant laikui taip pat pasikeis.

„Skiriasi mano aprangos stilius, aš rengiuosi labiau berniukiškai – tai jaučiasi gatvėje kreivi žvilgsniai“, – teigia Dovilė. Ji priduria, kad kai kurie aplinkiniai jai tiesiai šviesiai rėžia į akis, kad LGBT asmenų nepalaiko.

„Jau nuo vaikystės jaučiausi kitokia nei visi. Aš bendravau, draugavau ir laiką leidau su berniukais, o ne su mergaitėmis. Atrodžiau kitokia nei kitos mergaitės. Ilgai savęs nepriėmiau ir sakiau, kad nesu tokia (homoseksuali – aut. past.), kaip man atrodo. Vėliau pradėjau bręsti ir skaityti visokius puslapius apie tai, daryti testus anglų kalba“, – pripažino Dovilė.

Pasak Dovilės, kai artimieji sužinojo, jog ji yra homoseksuali, tai jiems buvo šokas. Vėliau jie teigė, kad apie tai galėjo pagalvojo, nes niekada į namus nebuvo parsivedusi jokio vaikino ir nerodė susidomėjimo priešinga lytimi.

„Kai sužinojo mama, jai buvo šokas. Aš buvau praktiškai priversta jai pasakyti. Turėjau važiuoti pas draugę, bet manęs nenorėjo išleisti. Buvau priversta pasakyti, nors nebuvau pasiruošusi. Aš pasakiau, kad privalau važiuoti pas draugę, nes ji man patinka ir mes draugaujame. Mama išgirdusi apie tai, mane ramino, kad viskas gerai ir mane supranta. Taip pat sakė, kad aš jauna ir viskas gali apsiversti aukštyn kojomis. Aiškino, kad šis potraukis gali pasikeisti. Tikisi dar, kad vėliau galbūt susirasiu vaikiną, kurį įsimylėsiu. Bet aš pasirinkau jau ir turėtų gerbti mano pasirinkimą. Aš nuo mažų dienų turėjau kitokį potraukį ir tikrai nemanau, kad tai pasikeis“, – sako Dovilė.

Daugiau TV3.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis