Šiuo metu yra prisijungę 186 svečiai ir 7 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Sauna

Apklausa

Kurie politiniai rinkimai jums svarbiausi?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 971, komentarų: 5

Reklama
Renginiai

Tarptautinė Holokausto aukų atiminimo diena 01/27 - 01/27

Underwear party @ Glamour Gay Sauna 01/25 22:00 - 01/26 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

SoHot Goes 2019 Now @ SOHO 01/25 22:00 - 01/26 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Gay Naked party @ Glamour Gay Sauna 01/26 22:00 - 01/27 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

White Attire Encouraged @ SOHO 01/26 22:00 - 01/27 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Sunday Chill @ Glamour Gay Sauna 01/27 20:00 - 01/28 03:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Visi renginiai »

Autorius Mylėkime politikus, trečiadienį, 2012.02.15 23:31. Perskaityta 11668 kartus

Metus pailsėję „Gėjų pupulio“ ir „Lesbiečių braškytės“ rinkimai sugrįžta su dviguba jėga! Vasario 14-osios – Meilės dienos – proga raginame parodyti išskirtinį dėmesį, šilumą ir rūpestį meilės nepritekliaus kamuojamiems nominantams.

Gražulių rinkimai 2012Gražulių rinkimai 2012

Dvi savaites homoseksualūs rinkėjai, jų draugai ir prijaučiantieji galės domėtis kandidatų „nuopelnais“ žmogaus teisių srityje ir balsuoti už didžiausią „rūpestį“ jiems rodžiusius politikus ir visuomenės veikėjus. Pastarieji dėmesio sulaukė už įtartinai didelį, kartais netgi perdėtą susidomėjimą homoseksualių žmonių santykiais.

Kaip tikri lygių galimybių gynėjai nutarėme, kad šiais metais nebus jokios lyčių segregacijos ir rinksime tik vieną – pupuliausią pupulį ar braškiausią braškytę. Taigi iš nominantų sąrašo bus išrinktas tik vienas laimėtojas, kuris bus vertas „Lesbiečių braškytės“ arba „Gėjų pupulio“ titulo.

Kadangi homoseksualūs asmenys dažniausiai tapatinami tik su vyrais, visiškai nepelnytai pamirštant moteris, pasimokę rinkimų spekuliacijų į sąrašą įtraukėme daugiau kandidatų vyrų nei moterų – kas žino, gal vyrų balsai išsiskaidys ir moterys surinks daugiau balsų?

Iniciatyvinė grupė primena, kad pupulių rinkimai yra puiki proga sugėdinti mūsų numylėtuosius politikus, visuomenės veikėjus, verslininkus ir kitus bei priminti ir aukso raidėmis interneto eros istorijoje įrašyti jų „nuopelnus“ už nepagarbą žmonėms.

Rinkimai – tai galimybė išgarsėti ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų – Europos Parlamente, Europos Taryboje, Jungtinių Tautų Žmogaus teisių komitete, tarptautinėse žmogaus teisių organizacijose.

Rinkimų nugalėtoją apipilsime išskirtinai homoseksualios meilės įkvėptomis dovanomis, taip pat įteiksime kilimėlį kojoms valyti su užrašu „Žmogaus teisės“, taip parodydami, ko verti jų nuopelnai. Ir, žinoma, konkurso laureatai galės ištisus metus murkdytis „Gėjų pupulio“ ar „Lesbiečių braškytės“ šlovės spinduliuose, o apie jų kaitrumą ir skaistumą būtinai jiems nuolat priminsime, tą tikimės padarys ir kiti.

Štai ir konkurso nominantai, kviečiame balsuoti:

Gėjų gražuliai ir lesbiečių gražulės 2012

1. Rytas Kupčinskas


Už „bet man atrodo“
Perėjoje partrenkęs žmogų ir nuo teisingumo pasislėpęs Seime1, Petro Gražulio ir Kazimiero Uokos bendraprotis, Sąjūdžio vardą pasisavinusios grupuotės vedlys Rytas Kupčinskas pasipiktino žmogaus teisių gynėjų ketinimais rengti eitynes Kovo 11-ąją2, kadangi visi žmogaus teisių gynėjai esą yra ne kas kita, kaip „seksualinės mažumos“, išnaudojančios mūsų (suprask, Ryto ir jo saujelės pasekėjų) Nepriklausomybės ir mūsų tautos (tikrų arijų, o ne kokių nors „niekada prie tautiškumo skatinimo neprisidėjusių asmenų“) šventę „savo pažiūrų reklamai“. Kaip ir daugumai jo proto brolių, Rytui pasaulinis gėjų sąmokslas – kaip ant delno: „Aš tiksliai nežinau, kas ten eis, bet man atrodo, kad čia vienos pakraipos žmonės, kurie savaip supranta lyčių lygybę ir, man atrodo, taip neturėtų būti“. Taip atrodo Rytui ir jo „sąjūdiečiams“. O mums atrodo, kad kai visur vaidenasi gėjai, reikia kreiptis į psichiatrą, o ne į savivaldybę. Balsuokite už jį!


2. Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius SJ


Už „Maskvos sindromą“
Ko gero, visi esate girdėję apie įkaitus kartais kankinantį „Stokholmo sindromą“. Pasirodo, egzistuoja ir daugiau šio reiškinio atmainų, viena jų – „Maskvos sindromas“, apnikęs ne ką kitą, o aukščiausiąjį Aukščiausiojo vietininką Lietuvoje, kalėjimus ir lagerius išgyvenusį arkivyskupą metropolitą S. Tamkevičių SJ.
Sindromo simptomai ypač paaštrėjo po Konstitucinio Teismo sprendimo dėl Šeimos koncepcijos: ekumeninės konferencijos „Šeima – Bažnyčios ir valstybės pamatas“ metu S. Tamkevičius SJ nei iš šio, nei iš to, nei iš ano ėmė dėkoti Dievui už geležinę uždangą, apsaugojusią nuo Vakarus užkrėtusios seksualinės revoliucijos, ir už „informacijos laisvės nebuvimą“3.
Lietuvai rengiantis 22-ąjį kartą švęsti laisvę ir nepriklausomybę, šalies katalikų bažnyčios primarijus S. Tamkevičius SJ užsimojo išvaduoti laisvės įkaitais tapusius piliečius. Nors arkivyskupas ir žada, bent jau kol kas, akių nelupinėti, tačiau jau rimtai rengiasi kovai: renka rekrūtus – evangelinius radikalus4, kuriems teks „sutvarkyti savo aplinką“, kad „per akis pagoniškas pasaulis su savo gundymais neįsiskverbtų į dvasią“, kad gatvės būtų išvalytos nuo „normalią“ šeimą griaunančių ir jaunimą demoralizuojančių „vaivorykštės spalvomis pasidabinusių demonstrantų“ beigi „komunistuojančių liberalų“.
O tada, išvalę aplinką ir iš laisvės kalėjimo išvadavę daugiau nei dvidešimtmetį ten kalėjusius piliečius, it skaistutė sterilią Lietuvą nuo Vakarų atitversime Didžiąja siena, kad jokia laisvės piktžaizdė, joks laisvo žodžio pelėsis neįsimestų. Tai pagyvensime – kaip Dievo užantyje!
Balsuokite už jį – būsimąjį Litvatikano popiežių Sigitą Tamkevičių SJ!


3. Agnė Zuokienė


Už šnipinėjimą
Beliko tik išsklaidyti Zuokų šeimos liberalumo iliuziją. Kam gi tos liberaliosios vertybės, kai aplink tiek gėjų. Iki šiol puoselėta paskutinė viltis, kad bent jau Zuokienė savo šeimoje nėra homofobiška, nepasiteisino ir griuvo it kortų namelis. Agnę apėmė įniršis, kai žmogaus teises (tarp jų ir homoseksualių asmenų teises) ginanti asociacija laimėjo projektą, skirtą tarpkultūrinėms kompetencijoms ugdyti. Ilgai slėpusis nebesitvėrė ir kreipėsi į atsakingas institucijas, reikalaudama pateikti visus turimus dokumentus. Ir štai Agnė susidūrė su akibrokštu, kurio visai nesitikėjo ir nenorėjo – asociacija mielai jai duris atvėrė. Tačiau ko gi Agnei ten ieškoti reiktų, ji ir pati nelabai žino. Tikslių siekių tikriausiai reiktų klausti kitų labiau kUoktelėjusių Seimo narių ar jų padėjėjų. Tačiau išgerti puodelio kavos iš gėjų rankų irgi nesusiviliojo. Taigi, kaip ir daugelis Agnės pradėtų „darbų“ dažniausiai nepasiekia finišo, taip ir šis – net metų šnipinėjimo titulo vertas darbas liko nebaigtas. Balsuokite už ją!


4. Vincė Vaidevutė – Margevičienė


Už pimpaliuką
Ar žinote, kokios patirties pasisėmė Narkomanijos ir alkoholizmo prevencijos komisijos pirmininkė? Ogi kaip operatyviai imtis veiksmų ir užkirsti kelią lėlėms su pimpaliukais5. Taip taip, būtent, lėlėms su pimpaliukais iš Kauno „Urmo“ bazės. Tokios lėlės, visai kaip ir narkotikai, patekę vaikams į rankas, gali sukelti jiems nenugalimą norą vėliau pasikeisti lytį, tad jei šis „globalinio gėjų tinklo“ paskleistas propagandinis užkratas nebūtų utilizuotas, amputuotas ar kitaip sėkmingai pašalintas, tai netolimoje ateityje būtume apturėję gal net ir pasaulio pabaigą. Visų laimei, į pagalbą puolusi konservatorė Vincė Vaidevutė Margevičienė apokalipsei neleido įvykti. Tad, jei nieko negirdėjote, ką Vincė nuveikė Seime, dabar visi žinokite – išgelbėjo Lietuvą nuo lėlių su pimpaliukais grėsmės. Už nuopelnus Lietuvai apdovanokime – balsuokite už ją!


5. Vilija Aleknaitė-Abramikienė


Už lakią vaizduotę ir parapsichologinius gebėjimus
Seksualinės prievartos su sadizmo elementais vaizdiniais besimėgaujanti konservatorė Vilija teigia, kad buvimas už homofobiją smerkiama šalimi daro garbę Lietuvai. Būtent taip laidoje „Lietuva tiesiogiai“6, 7 ji apibūdino žmogaus teisių gynėjų išsakytas pastabas Lietuvai dėl šalyje tvyrančios agresyvios homofobijos. Jos teigimu, socialdemokratai ir Konstitucinis Teismas nori išprievartauti lietuvių tautą (matyt, nepriklausomai nuo lyties ir sueities būdo) užlaužę rankas, o po to dar ir įteisinti tos pačios lyties asmenų partnerystę. Fantazijų apie prievartavimą nestokojančiai Vilijai rūpi ne tik tautos likimas, bet ir Lietuvos gėjų lygos vadovo „statusas“ šeimoje – vyras jis ar žmona? Kaip tai nustatyti, deja, laidoje Vilija nepasakė. Bet galime tik įtarti, apie ką ji tuo metu mąstė...
Matyt, ne veltui sakoma, kad nė didžiausias ištvirkėlis nesugalvotų to, apie ką mąsto bažnyčios kampe klūpinti davatkėlė. Ko jau ko, bet seksualinių fantazijų Lietuvos garbės gynėjai Vilijai tikrai nestinga. Šią homoseksualumo kankinę lanko ne tik fantazijos, bet ir pranašiškos vizijos. Lietuviškoji Mikalda jau regi antrąjį Jėzaus atėjimą. O iš aukštybių Jis žengia ne kur kitur, o tiesiai į Europos Komisijos posėdį! Ir toks „visas žaizdotas“, regisi Vilijai. Teks skelbti šventąją, ne kitaip! Balsuokite už ją – vyriausiąją Lietuvos mediumę!


6. Paulius Saudargas


Už buvimą gaidžiu su kiaušiniais
Svarstant Partnerystės įstatymo projektą Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitete jaunasis krikščionis demokratas, besimėgaujantis automobiliais už mokesčių mokėtojų pinigus8, negailėjo spalvingų it vaivorykštė frazių tos pačios lyties asmenų atžvilgiu. „Dvi vištos ir du gaidžiai kiaušinių nepadės, o visokioms partnerystėms, kaip verslo partneriai, partijos bičiuliai, ginklo broliai, yra kiti įstatymai partneriams nustatyti“, – teigė klero komjaunuolis Paulius9. Ir dar pamokslą apie teisingą lizdelį paporino: „Jei jūs partnerystę įsivaizduojate kaip laisvesnę šeimos formą religiniu, visuomeniniu, etiniu požiūriu, tačiau sureguliuotą juridiškai, tai turime galvoti, kam tokios visuomenės ląstelės reikia. Kam ji daroma? Daroma tam, kad tame lizdelyje tie kiaušiniai vystytųsi ir darniai augtų“. Štai taip, kiaušinius padeda tik gaidys su višta. Belieka tik pasveikinti Paulių už buvimą gaidžiu su kiaušiniais lizdelyje ir paraginti balsuoti už jį!


7. Mantas Adomėnas


Už tai, kad nepatiria diskriminacijos
Žymusis Roko Žilinsko kompanionas, konservatorių pažiba Kembridžo dendis Mantas Adomėnas per šiuos metus ne tik sugebėjo į Lietuvą atsivilioti garsų mokslinių duomenų apie homoseksualumą klastotoją Paulą Cameroną10, bet ir kartu su simpatiškuoju Roku Žilinsku pabuvoti Briuselyje, kuriame paliudijo, kad Seimo narių gėjų Lietuvoje niekas nediskriminuoja11. Pastaruoju metu šis aktyvus kovotojas už plėšomą Lietuvos garbę piktinasi, kad socialdemokratai įteisins gėjų santuokas12 (matyt, bijo neatlaikysiąs spaudimo vesti), skaito paskaitas apie belytes būtybes13, o laisvu −Seimo posėdžių − metu peržiūrinėja vyrų nuotraukas14 (galbūt praktikuojasi, kaip atpažinti gėjus?). Na, bet užuot darę insinuacijas, verčiau balsuokime už jį – vienintelį angelologijos mokslų daktarą!


8. Rimantas Jonas „Bambalys“ Dagys


Už 100 litų partnerystę
Šimtatūkstantinių nuostolių valstybei pridaręs buvęs “Gender Loops“ skandalo įpūtėjas ir kurstytojas, šeimos žmogus Rimantas užsimojo į dienos šviesą išvilkti teisingumo ministro Remigijaus Šimašiaus vadovaujamų homoseksualų sąmokslą įteisinti tos pačios lyties asmenų partnerystę15. Nors Teisingumo ministerija homoseksualiems žmonėms pasiūlė kurti UAB‘us16 savo santykiams įteisinti, tai neapgavo akylojo Rimanto. „Jeigu čia tikrai nėra jokios klastos, ministro minimas problemas galima visiškai išspręsti civilinės santuokos forma ir partnerystė nereikalinga. Bet čia įžvelgiu tam tikrą gudravimą. Manau, kad čia, kaip rodo ES vykstantys procesai, yra tiesiog tradicinis kelias įteisinti vienalytes santuokas,“ – ministro klastą apnuogino Seimo narys. Ir iš karto pademonstravo žinias, kokias partnerystes ir už kiek galima sudaryti: „Kokius čia turi omeny turtinius santykius? Ilgalaikius ar ir valandos trukmės, už 100 litų?“ Pasirodo, Rimantas neblogai informuotas apie rinkoje vyraujančias kainas. Ar tik kartais nesudarinėjo valandos trukmės partnerysčių? Tada būtų aišku, kur dingsta pinigai, kad net tualetinį popierių tenka pirkti už valdiškus17. O atrodė toks tyras... it stiklas, o ne koks plastikinis bambalys. Balsuokite už jį!


9. Vida Marija Čigriejienė


Už sutaupymą
Jei kada eidami Seimo koridoriais išgirsite moterį neįtikėtinai žemu balsu, neskubėkite daryti išvadų – tai nebūtinai žmogus, pakeitęs lytį. Gali būti, jog ten tiesiog „Seimo moterimi“ prisistatanti Seimo narė konservatorė Vida Marija Čigriejienė. Žemas jos balsas ir siekis uždrausti18 lyties keitimo operacijas gali Jus priversti susimąstyti: „sotus alkano neužjaučia“ (kitaip tariant, pakeitęs lytį nepakeitusio nesupranta)? Kaip teigiama įstatymo projekto, kuriuo siekiama uždrausti keisti lytį, aiškinamajame rašte, visuomenė dėl psichosocialinių priežasčių yra nepasirengusi priimti lyties pakeitimo praktikos ir todėl tokios praktikos leidimas sukeltų daug problemų. Ypač finansinių: juk jei dar koks vienas ar kitas žmogus kreipsis į teismą, reikalaudamas atlyginti lyties keitimą, – EŽTT bauda valstybei bus per didelė prabanga. Tad balsuokite už biudžeto skylių lopytoją transseksualių žmonių laimės kaina!


10. Ričardas Doveika


Už proveržį genetikoje
Ir kas galėjo pamanyti, kad po kuklaus jaunikaičio išvaizda slepiasi pats didžiausias proto bokštas. Kol mokslininkai laužo galvas ir ietis aiškindamiesi homoseksualumo prigimtį, R. Doveika paskelbė atradęs gėjų geną. Apie savo atradimą jaunasis genetikas pirmiausia apreiškė alytiškiams 18.
Pasak Lietuvos padangėje sužibusio mokslo šviesulio, gėjais gimstama. R. Doveika atrado, kad gėjus gimdo moterys. Pagalvojote – raganos? Baikit, juk XXI amžius! Ne, kunigo atliktas tyrimas atskleidė, kad gėjus gimdo moterys-agresorės, kurių atžalos vėliau bijo.
Taigi, R. Doveikos patarimas heteroseksualams ir homoseksualams: jeigu bijote mamos ir nežinote, kaip tai parodyti, paprasčiausiai prisipažinkite, kad esate gėjus. „Sūnaus prisipažinimas „Mama, aš esu gėjus“ iš tikrųjų reiškia – „Mama, tu esi agresorė, aš tavęs bijau“, – homoseksualumo slėpinį patikliems dzūkams atskleidė R. Doveika. Tik, gaila, neatskleidė, kodėl ne visos agresyvių tėčių (kokių Lietuvoje nestinga) dukterys užauga lesbietėmis – o pasak šios logikos, turėtų.
Linkėdama visokeriopos sėkmės ir tarptautinio pripažinimo, iniciatyvinė grupė „Mylėkime politikus“ tikisi, kad ateityje jaunajam mokslo genijui bus įteikta jei ne Nobelio, tai bent alternatyvi „IgNobels“ premija. Pastarojo apdovanojimo Jūs nusipelnėte tikrai labiau nei Artūras Zuokas, mylimas Ričardai! Tačiau nenukabinkite nosies – viskas dar prieš akis!
Balsuok už jį! Tavo balsas – tiesiai Dievui į ausį!
Balsavimas vyks iki vasario mėnesio pabaigos!

Kasmetinius „Gėjų pupulio“ ir „Lesbiečių braškytės“ rinkimus rengia iniciatyvinė grupė „Mylėkime politikus“. Grupės nuomone, homoseksualūs rinkėjai ir jų bičiuliai turi būti informuojami apie politikų ir visuomenės veikėjų veiklą, nukreiptą prieš LGBT bendruomenės teises.

Kontaktai,
Iniciatyvinė grupė
„Mylėkime politikus“
mylekimepolitikus@gayline.lt


Apie šiuos rinkimus rašo ir interneto portalai: Delfi.lt, 15min, LRytas.lt.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis

Džerodas

2012-02-14 09:24:57

Aš myliu juos visas 10. Įpač būsimą Litvatikano popiežių ir jo vienuoles. Tebus palaiminti 2013 m. Gėjų parade.

Anonimas

2012-02-14 11:29:19

* Ypač.

Staple

2012-02-14 09:30:34

"Už pimpaliuką" - be komentarų. Tik man atrodo, kad ji ne viena nešiojosi tą lėlę...

cherkutis

2012-02-14 09:32:03

Xexe - geri aprašymai. Pasirodo Rimantas galėjo sudarinėti trumpalaikes partnerystes :D :D :D

Džerodas

2012-02-14 09:53:28

Nesuprantu - kaip toks gražus vaikinas kaip Paulius Saudargas gali būti hetero?? Niekaip nesuprantu... :( :)

brashkyce

2012-02-14 10:16:10

Nežinau kur jame grožį įžvelgi, man tai jis baisokas netgi, o dar kai nusišneka, tai visai tragiškas.

Džerodas

2012-02-14 10:32:58

Na nežinau, bet jei būtų homo - rėžčiau sparną.
O dėl proto sakoma - jei pasikeičia seksualinė orientacija, pasikeičia ir protas. Taip, kad vilties neprarandu... :)

pirlim

2012-02-14 10:42:19

As uz kunigeli. didesnes nesamones nesu girdejus :D

Anonimas

2012-02-14 11:14:36

Smagu, kad vel rinksime Lietuvos perlus :D

fooxaz

2012-02-14 11:17:02

Nu tikri tautos didvyriai, negali jais nesižavėti :)

Anonimas

2012-02-14 11:59:12

Taip ir reikia tiems juokdariams. O šiaip gera proga prieš rinkimus pažinti ką nuveikė pavyzdžiui politikai.

kunigaikstis

2012-02-14 14:06:19

oho kunigelis - nevisprotis, tai jau baisu kai zmonems aikina ir tikejima skleidziatoks

mind-me

2012-02-14 14:40:28

Aš už labiausiai latentinį ... gražulį - Mantą Adomėną. Nors ir gaila, kad kilimėlis eilinį kartą patiesiamas priešais jojo spintos duris. Knock, knock, išlįsk Adomėnai!

sole

2012-02-14 14:59:41

Tą jausmą žmonės meile pavadino.
Jis toks galingas ir trapus.
Jis dar svaigesnis už svaigiausią vyną.
Jį sunaikinus ir pasaulis žus…

micas

2012-02-14 15:37:10

as uz nr 10 :)

Cristiano

2012-02-14 16:37:00

Kol Gejai miega ir daugiau nerenge paradu, tol neiskyla tikrieji ir didziausi homofobijos lyderiai. Todel kazka karunuot labai sunku. Siulyciau pakartot ta svente ir tada aktyviausius apdovanot :) kazkaip tikiuosi, kad daugiau atsirastu tokiu kaip Grazuliu ir butu galima juos demaskuot.. Poto skalbt ju marskinius istisus metus, kelt reitinga ir populiaruma. Juk dar, tiek daug yra neatsiskleidusiu zmoniu, reikia jiems padeti :)

Džerodas

2012-02-14 17:42:56

Negaliu patikėt Cristiano ką tu rašai (puikiai parašei) - nes tu gan retas žmogus čia, tu ne homoseksualus. :)
(Taip ir toliau.) :)

Braske

2012-02-14 17:14:26

už Zuokienę būsiu ;DDD

filavenart

2012-02-16 05:49:18

Braske, sorry, bet tavo niku apdovanuojimas, tai tau ir duodu savo 0,01 :D neturiu daugiau... Gal kitais metais ;) pataupysiu, jau tiek to :D

Vienisas_Vilkas

2012-02-14 18:45:05

as gal senamadiskas, bet jei sarase dvasiskasis tevelis, tai balsuoju tik uz ji!!!! varyk, Ricardukai, varyk!!!!!

Anonimas

2012-02-14 20:21:06

Šį kartą būsiu šališkas, todėl nepritariu „Gėjų gražuliai ir lesbiečių gražulės 2012“ rinkimams, nes tarp nominantų yra nieko dėtas žmogus, kuris vertas didžiausios pagarbos.

Oxious

2012-02-14 20:41:18

Čia kuris būtų?

Murrchikaz

2012-02-14 21:28:31

Turbūt Adomėnas :)

Džerodas

2012-02-14 22:32:46

Peržiūrėjau visus, tris kart išnagrinėjau, du kart persijojau ir pasirodo čia turimas omeny Kauno metropolitas Ipolitas Maskvos sindromas, būsimas popiežius Benediktas XVII.
Iš visų dešimties jis vienintelis laikosi celibato, o tai reiškiasi, kad žmogus šventas, be nuodėmės. Tiesiog 10 pasaulio stebūklas.
Amen.

Anonimas

2012-02-15 15:49:57

Prajuokinai. Is kur taip uztikrinai,kad Tamkevicius laikosi celibato. Visai nesitiki. ;) O tuo labiau kai kadaise Lietuvos rytas viesai atskleide idomiu faktu. ;)

Džerodas

2012-02-15 17:51:38

Gal prostatos funkcijai palaikyti ir laikosi daktaro nurodymų (5 kart per savaitę masturbuotis), bet šiaip kunigams net tai daryti draudžiama. Toks Vatikano potvarkis - XXL-XVIJRB.

Anonimas

2012-02-15 18:55:42

aisku uz abu dvasiskius - kiskius, nes trigubai verti - uz antigay lobizma politikams, laikant juos uz kiausiu, uz dviguba gyvenima, pagarseje ne tik tarp lietuviuku, uz schizofreniska veidmainyste, uz amziui nepavaldu tikra vyriska grozi - va tik klausimas, pupuliuko ar braskytes varda duot ;D

magas2

2012-02-15 22:06:16

Tai kur cia spausti uz/pries?

Oxious

2012-02-15 22:17:57

Svetainės dešinėje, kur yra balsavimas.

Liquido

2012-02-16 00:49:43

adomenui Mano balsas.

Anonimas

2012-02-16 13:21:22

As si pariza atiduociau Dagiui, nes jis is visos sios gaujos pats slyksciausias

Džerodas

2012-02-16 17:26:02

Na kaip sako kulinarai, skonio reikalas. Gal Dagys būtų pakenčiamas, jei nesirgtų ta keista paranoja - "Aš žinau, visi tie elementai pergulėtų ir už 100 litų." Bet juk stoties mergaitės teprašo 3 rublius. Kur gi žiūri Dagys, ten kur geriau moka?? Kvepia prostitucija.

Lighthatfire

2012-02-16 23:40:41

aprasymai super juokingi, saunu... :))

lintu

2012-02-17 09:33:00

Stebiu balsavimą kiek nustebęs, negi Doveika laimės? Man kažkaip Tamkevičius ir Dagys tokie labiau kieti, archainiai homofobai. O aprašymai tai tikrai puikūs, pagarba autoriams.

Psichiatrologas

2012-02-17 17:20:35

Adomėnas ir Dagys, bet rankyte pakyylo probalsuot už genetiką

Džerodas

2012-02-18 19:23:44

Elementaru - kunigėlis jaunas, gražus, sultingas, nepalyginsi su Dagiu. :)

lintu

2012-02-20 08:19:44

Pritariu Anonimui, kad Dagys tikrai neeilinis kadras, bet balsavimas už jį menkokas, kaip visi palinkę prie religijos...

Mamy

2012-02-20 10:10:12

Palikite kunigelius ramybeje. Juk jie vykdo baznycios direktyva. Jie PRIVALO taip kalbeti. Antraip prarastu darba (tanyste)

filavenart

2012-02-21 02:28:23

as maniau jis dievui tarnauja.

Dariusk

2012-02-26 01:15:15

tokiu nesupratingu zmogum kaip sie top10 tai dar ir sugebet reikia.... tiesiog truksta zodziu...

cherkutis

2012-02-27 09:00:18

Linkiu konkursą laimėti Aleknaitei, bet matau merginos prastai balsuoja :D

Grejus

2012-02-28 08:10:26

Gal galima būtų pratęsti tą konkursą nors dar truputį? Balsavau jame. Suspėjau laiku. Tačiau, kaip matau kas laimės, tai šiek tiek nusivyliau... Na, gerai, tarkim, daugumos nuomonė- šventas reikalas. Tačiau tokiu atveju keista, jog dauguma užmiršo Abramikienės, Adomėno, Saudargo, Čigriejienės (gėda Lietuvos gydytojams) sistemingas iniciatyvas prieš gėjus, siekimą įstatymų pagalba susukti mus į ožio ragą, atriboti nuo visuomenės, išskirti kaip nepilnaverčius piliečius? Skaičiau šviežią straipsnį, kai Doveika nusikalbėjo. Na, bet tai nepalyginami dalykai: vienąkart nusišnekėti ir sąmoningai ir sistemingai kenkti visais frontais. Tikrai, kai kurie Seimo nariai į darbą eina kaip į frontą, kur už fronto linijos mato gėjus.
Pykit, ar nepykit, bet šįmet manau, apdovanojimas pasieks ne tą, kuris labiausiai nusidėjo. Reikia pastoviai domėtis ir krauti į atmintį kas kiek mums "pripaškudino"...

Anonimas

2012-02-29 10:23:09

O aš manau, kad viena labiausiai prie LGBT teisių prastos padėties palaikymo ir netgi bloginimo prisideda katalikų bažnyčia. Tad iš tokių tarnų reikia ne tik juoktis, bet ir viešinti juos kaip netikėlius.

Kita vertus apie šiuos konkurse dalyvaujančius kunigus dar reikėtų pasidomėti giliau ir žiniasklaidai, neabejoju, kad atrastų daug pikantiškų naujienų.

Tad sveikinimai kunigui - džiaugiuosi tik nors tiek, kad jis nepateks į Seimą, nes kunigas.

Bei linkiu glaudžiausiai su gėjais bendraujantiems kandidatams kandidatams pagaliau paslysti ir išsioutinti, kad patirtų tą homofobijos skonį. Pirmyn Rička, Mantai, Sigi! Aš už Jus!

boazas12

2012-03-05 10:32:10

Dievui šlovė už tokį Tarną.