Šiuo metu yra prisijungę 158 svečiai ir 16 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė

Apklausa

Kurie politiniai rinkimai jums svarbiausi?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 960, komentarų: 5

Reklama
Renginiai

Tarptautinė Holokausto aukų atiminimo diena 01/27 - 01/27

Twink Party @ Glamour Gay Sauna 01/18 22:00 - 01/19 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Winter Destination VNO @ SOHO 01/18 22:00 - 01/19 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Gay Naked party @ Glamour Gay Sauna 01/19 22:00 - 01/20 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Snow Connection Party @ SOHO 01/19 22:00 - 01/20 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Underwear party @ Glamour Gay Sauna 01/25 22:00 - 01/26 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

SoHot Goes 2019 Now @ SOHO 01/25 22:00 - 01/26 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Visi renginiai »

Autorius GayLine lankytojas, trečiadienį, 2012.10.10 13:58. Perskaityta 11797 kartus

Jau praėjo daugiau kaip metai po to kada ji sužinojo mano tikrąją orientaciją, bet situacija tapo tik labiau sudėtinga ir reikalaujanti daugiau pastangų apsisprendimui. Keista, atsiskleidus ir sulaukus jos palaikymo galvojau, kad viskas palengvės, bet atėjęs lengvumas jau dviems širdims atnešė dar baisesnį skausmą, kuris nuolatos vis graužia ir graužia iš vidaus.

Mano gyvenimo istorija - Spalio 11 d.Mano gyvenimo istorija - Spalio 11 d.

„Aš priimu tave tokį koks tu esi, bet aš negaliu gyventi taip tarsi su svetimu žmogumi” – pasakė ji man ne vieną kartą, tačiau mes toliau kartu, tai artimesni tai vėl nutolę vienas nuo kito. Mums abiems sunku, jai – kada aš sėdžiu prie PC ir kalbuosi su tokiais kaip aš arba einu į susitikimus, man – kada matau ją kankinantis todėl, kad aš taip darau. Nežinau tikrai nežinau kada buvo geriau prieš ar po mano atsiskleidimo, tačiau gyvenimas tęsiasi ir visada rusena viltis, kad jis pasikeis.

Dešimt santuokos metų įspaudė milžinišką spaudą mūsų širdyse, užtenka vos puse žodžio ar tik žvilgsnio ir mes jau suprantame vienas kitą, štai ir dabar aš jaučiu jog ji supranta, kad aš noriu išeiti, išeiti ir nebekankinti jos, leisti jai atsigauti nuo mano lengvabūdiško poelgio atlikto prieš dešimtmetį kada paprašiau jos rankos, galvodamas jog viskas bus kitaip kada šalia bus nuostabi, jaunatviška veržli ir švelnutė moteris, o gal bėgau nuo mano bailumo, kada maniau jog pasaulis sugrius po mano kojomis jei aplinkiniai sužinos, kad aš kitoks. Tai buvo apmaudžiausia mano gyvenimo klaida, klaida traiškanti žmonių likimus milžiniškomis skausmo žirklėmis, dabar ji smaugia mane ir ją lėtai artėdama ir prie mūsų vaikų.

Vaikai, vaikai ,vaikai – jie tai kas brangiausia mano klajonių pasaulyje. Džiaugiuosi, kad jie yra, tai viskas dėl ko tikrai verta gyventi ir nepulti nuo milžiniško skardžio užrištomis akimis žemyn galva mąstant jog gyvenimas yra šūdas, tad neverta toliau jo tęsti. Jie manyje visada – kada jiems linksma, kada jiems skauda ar šiaip kai sunku mokantis daugybos lentelę iš 5. Matau kaip esu reikalingas, kaip jie liūdi kada vaikštau perkreiptu veidu, kaip džiaugiasi kada spindžiu iš laimės, kaip susimąsto kada kartu gvildename bendras problemas. Taigi jie yra ta grandis dėl kurių aš vis dar nesiryžtu žengti to žingsnio, kuris mane atlaisvintų nuo jos, o ja nuo tų siaubingų kančių, blaškantis nežinioje ar mane dar suras namie, grįžusi po darbo dienos.

Net negaliu pasakyti kiek kartų aš sakiau sau, kad jau gana mums kankintis ir bandyti tęsti gyvenimą kartu, ypač, po eilinio naktinio kivirčo, bet vos pabudus ryte šitas ryžtas nuplaukia užgoždamas visas negandas bei stiprindamas viltį jog tai ką taip sunkiai kūrėme visą dešimtmetį neprapuls per trumpą akimirką..., bet ar tai išeitis? Ar išeitis toliau vengti vienas kito žvilgsnių, ar išeitis gyventi tarsi nematant vienas kito, ar išeitis būti su ja, o galvoti apie jį. Manau sprendimas greitu laiku suras mano širdį savaime, bent jau to tikiuosi ir gal tai nebus dar didesnė klaida nei padaryta prieš tuos prakeiktus 10 metų.

Gayline skaitytojasJau ketvirtuosius metus GayLine lankytojai pirmą kartą pasidalino savo gyvenimo istorijomis: „Mano gyvenimo istorija“.

Šiemet GayLine vėl kviečia Jus papasakoti savo istoriją. Esame labai skirtingi ir kiekvienas mūsų atvejis – individualus. Atsiskleidėte artimiausiai draugei ar draugui ir pajutote, kad tarsi akmuo nuo krūtinės nukrito? Papasakokite, kas įkvėpė šiam žingsniui. Ilgai dvejojote, kol prisipažinote sau ir pasaulis tapo šviesesniu? O gal tėvai, sužinoję apie jūsų lytinę orientaciją, daugiau nebebendrauja? Nedrįstate niekam atsiskleisti? Pasidalinkite savo patirtimi, nuogąstavimais, rūpesčiais ir džiugesiu.


Atsiųskite savo istoriją elektroniniu paštu info@gayline.lt arba kaip tinklapio naujieną. GayLine užtikrina Jūsų konfidencialumą ir neviešins nei vardų, nei slapyvardžių. O Jūsų pasakojimą paskelbsime artimiausiu metu.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Pranešimas apie klaidą

Jūsų vardas:

Komentaras: