Šiuo metu yra prisijungę 53 svečiai ir 7 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Patyčių prevencija

Apklausa

Ar \"Laisvės partija\" turėtų palikti daugumą, jei taip ir nesulauks koalicijos partnerių palaikymo dėl Narkotikų dekriminalizavimo ir Partnerystės įstatymo?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 121, komentarų: 0

Renginiai

Žmogaus teisių diena 12/10 - 12/10

Visi renginiai »

ReklamaAutorius GayLine.LT, trečiadienį, 2014.05.21 10:54. Perskaityta 3792 kartus

„Drag Queens of the World” tai tarptautinės meno studijos „The Faketory“ artistinis ir antropologinis projektas nagrinėjantis Drag Queens fenomeną. Projektas, prasidėjęs prieš keletą metų, pasiekė paskutinę savo stadiją – knygos leidybą.

Drag Queens of the WorldDrag Queens of the World

„Projektas prasidėjo nuo mano susidomėjimo transformacijos procesu, kurį pereina vyrai persirengdami moterimis”, - sako Martijn Crowe, the Faketory studijos meninis vadovas. „Tai nėra vien persirengimas. Tai procesas, kurio metu vyrai pavirsdami Drag Queens tampa didesni už gyvenimą.”

Projektas „Drag Queens of the World” išsiskiria savo tarptautiniu užmoju – Martijn Crowe su savo komanda keliavo nuo Pnompenio Kambodžoje iki San Paulo Brazilijoje, nuo La Paso Bolivijoje iki Amsterdamo Olandijoje tam, kad asmeniškai sutiktų Drag Queens iš įvairiausių pasaulio šalių ir atskleistų tikrąjį jų gyvenimą. „Per keletą projekto metų mes sutikome daugiau negu 40 Drag Queens iš viso pasaulio, o artimiausiu metu planuojame keliauti į Šanchajų ir Niujorką.“

„Mes fotografavome Drag Queens prieš ir po transformacijos, kalbejomės su jomis, ėjome į jų klubus ir dalyvavome jų renigniuose”, -sako Crowe. „Visiems matomas ir akivazdus dalykas yra tai, kad visos Drag Queens yra linksmintojos kuriančios blizgantį ir žėrintį pasaulį aplink save, tačiau mes siekiame atskleisti kultūrinių aspektų ir tapimo Drag Queens motyvų įvairovę. Pavyzdžiui, Bolivijoje, Drag Queens yra giliai įsišaknijusios tradincinėje kultūroje, o jų šou ir pasirodymai turi politinių poteksčių. Tuo tarpu Kambodžoje, Drag Queens yra siejamos su prosticucija.”

Projekto tikslas – skatinti pasaulio įvairovę. „Tai unikalus projektas, kadangi mes siekiame pavaizduoti ar atspindėti tikrąsias Drag Queens bei vyrus už makiažo. Nuotraukos, interviu, mokslinės literatūros analizė – tai kombinacija, kuri suteikia žodį Drag Queens kaip asmenybėms. Išleisdami savo knygą mes tikimės pasauliui parodyti bent dalį to, kas slepiasi už Drag Queens perukų, blizgesio ir šou” – užbaigia Martijn Crowe.

Daugiau informacijos apie projektą, menininką ir crowdfunding kampaniją mūsų tinklapiuose bei Facebook puslapyje:
Indiegogo.com, Drag Queens Of The World, The faketory, Facebook.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis

kurnandan

2014-05-21 21:58:51

Oho kaip žaimingai :)

kurnandan

2014-05-21 21:59:55

Žaismingai sry už klaidas :)

Ozhys

2014-05-21 22:02:16

Tokie geruliai personažai! :)

duetu

2014-05-22 00:37:40

Man Drag Queens visuomet asocijuosis su zmonem, kurie nepaisys jokiu nusistovejusiu normu, bus savimi.
O panieka, pykti ir visas kitas pradvisusias masiu nuostatas atrems savo artistiskumu, autoironija, sarkazmu ir nenuspejamumu :)