Šiuo metu yra prisijungę 166 svečiai ir 34 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos gėjų ir lesbiečių svetainė
EMIS

Apklausa

Ar Lietuva paskutinė Europoje įteisins tos pačios lyties porų sąjungas?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 748, komentarų: 11

Reklama

Renginiai

Tarptautinė Holokausto aukų atiminimo diena 01/27 - 01/27

Underwear party @ Glamour Gay Sauna 01/26 22:00 - 01/27 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Too Late to RuPaulogize @ SOHO 01/26 22:00 - 01/27 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Gay Naked party @ Glamour Gay Sauna 01/27 22:00 - 01/28 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Who Let The Dogs Out? @ SOHO 01/27 22:00 - 01/28 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Sunday Chill @ Glamour Gay Sauna 01/28 20:00 - 01/29 03:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Visi renginiai »

Diskusijos

Moderatorius: Aivmed

Diskusijos » Bendros »Trans

10 puslapiai   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

Trans

DivaFranco, 18 m.

Fanatikas

Narys nuo: Rgs 06, 2017

Siuntimai: 397

Vietovė: Kitur Lietuvoje

Nusiųsta: 2017-12-15 14:47

2017-12-15 14:43, homofoto parašė:

2017-12-15 14:39, Oxious parašė:
Sveitainės taisyklis neleidžia skelbti jokios privačios informacijos apie asmenį iš kitų šaltinių, kurios jis nėra pateikęs viešai GayLine.lt svetainėje.

o kodėl homofobiškus komentarus leidžia?

Homofoto, turi atskirą temą. Ten ir kabinėkis prie visų kiek tik nori.

PandaLT, 77 m.

Pamišęs ekspertas

Narys nuo: Lap 07, 2016

Siuntimai: 633

Vietovė: ---------

Nusiųsta: 2017-12-15 14:51

2017-12-15 14:43, homofoto parašė:

2017-12-15 14:39, Oxious parašė:
Sveitainės taisyklis neleidžia skelbti jokios privačios informacijos apie asmenį iš kitų šaltinių, kurios jis nėra pateikęs viešai GayLine.lt svetainėje.

o kodėl homofobiškus komentarus leidžia?

Prokuratūra išsiaiškins nepergyvenk, jei aš kaltas aš irgi gausiu

miria, 30 m.

Meistrė

Narys nuo: Bal 27, 2016

Siuntimai: 1148

Vietovė: Kita šalis/Oth er country

Nusiųsta: 2017-12-15 15:24
modai elini karta ne daro savo darbo reiktu bananus dalinti ne i tema kalba

AlisaII, 78 m.

Aistruolė

Narys nuo: Gru 13, 2017

Siuntimai: 117

Nusiųsta: 2018-01-03 12:17

Vakar per ВГТРК apie TS / Kariuomene / US.

Paziurekime kritiskai is ВГТРК zurnalistu i save ir susimastykime ar padiskutuokime !.

Taip zinau, kad ВГТРК zuranlistai su panieka i tokius ziuri.

Man baisiai atrodo TS siame filmuke. Gal specialiai parinko tokius.

Pastebejimas biochemija tikrai veikia. kaip kaikas sake REALYBES NESUVOKIMAS !
Bet del ko del vaistu kuriuos skiria musu medikai ! Bet vel kai tu vaistu negauni suvoki relybe kaip toliau ! a ?

miria, 30 m.

Meistrė

Narys nuo: Bal 27, 2016

Siuntimai: 1148

Vietovė: Kita šalis/Oth er country

Nusiųsta: 2018-01-03 13:28
tarp ts zmoniu yra didelis suskaldymas žinoma lietuvėja nesijaučia dar taip nes negali lyties pakeisti
apie koki suskaldoma as kalbu tai akivaizdu žinoma apie zmonis kurie kate savo lyti ir natūralius ......
nemelsiu kad nemestu cd nes jie dažnai nežino ko jie nori

AlisaII, 78 m.

Aistruolė

Nusiųsta: 2018-01-03 14:38
Prie ko cia CD ? Toks terminas apsktitai yra TLK ? Medicinoja ? As nesidomejau. Kaip ir apie homoseksualuma..

Tera kiek man zinoma TS/TV/kita.
CD nezino ko nori ? Idomiai pasakyta. Gal baimiu turi ! Psichikos problemu, finansai, artimuju nesupratimas. Jos atsinesamos nuo vaikystes. Tevai nieko nemato dazniausia net nenori matyti. Tevas uzpila taurele, mama apsipirkinejimu. Darbu jei ji turi..

TS tera bilietas i viena puse. Jei jau hormonu terapija pradeta kelio atgal nebus arba pasikeisi lyti iki galo, ne iki galo. Kaip pasiseks. Vistiek viskas baiksis suicidu.. Pilnas lyties keitimas cia kalbu apie viska suteiktu konforta, prisitaikyma prie visuomenes. BET ? TAI IMANOMA ? Teoriskai taip. Praktiskai LT manau neimanoma. net ir po keliu 100 metu.

Sitame filmuke kalbama apie TS jug sakoma po lities keitimo ! taip RU ziniasklaidoja dazniausiai TS vadinami TV ar TG Truputi uzmeciau i komentarus YT baisus. Bet cia Lietuvos LGB/T bendruomeneja kitaip ? Cia ziurek kad peli neidurtu tau i nugara. Artimaisiais negali bepasitiketi. Tai ka kalbeti apie virtualius draugus.

Kodel taip
Per TV 19:00 val. KRIMINALAI ( N - 18 ) Kas mane stebina tokius dalikus turetu rodyti 22 val. O apie ekonomika kalbeti vietoi kriminalu 19:00val.

Dar prisiminiau, detektyvai, zudynes nieko kito neberodo dar pagalbas visokios, baisybes. Taip baisybes gal man taip tik atrodo. Pries desimt metu tokiu dalyku nebuvo
Taip gal as tos baisumos nenoriu matyti. Bet.. net TV neturiu ? o kam.

Pamenu kaskur FB LGB/T nariai juokesi is kaskokio TV iraso BAISU...

Dabar valdziai reikalingi buka ir agresivi visuomene. Kad patys save issigalabytu nes gydimai per brangiai mat kainuoja. Taip sveikatos ministras uzsimine per LNK zinias kaskada pinigu truksta !?
www.alfa.lt/straipsnis/50125478/teismui-vel-nagrinesiant-lyties-keitimo-klausimus-naujoji-valdzia-jokiu-pokyciu-nezada
Ityeisinti TS gydima. Bet rasydama SAM nujauciau apie tai.. PIKTAI PARASIAU IR PASIULIMA DAVIAU KAIP SUTAUPYTI !

Kaip parasiau cia jau mano ir SAM reikalas. Bet matau ju tai ir nepaliete. Ir neisgirdo.

AlisaII, 78 m.

Aistruolė

Nusiųsta: 2018-01-03 15:11
Jeigu apie mane. Kai kas sako kad manes nemilejo artimieji, taip sutinku, negyde kaskokios ligos ? nepaklausiau ? idomu kokios ? bet taip. dar kaska nepamenu.. Uzaugau asocialioja seimoja tokia seima kuri atsiribojusi nuo visuomenes. Del ivairiausiu kompleksu, baimiu. Ir koks vaikas ar vaikai galejo uzaugti toja seimoja ? Pas seimos daktaro gal buvau 2000 metais paskutini karta. Is artimuju dirba medicinoja, bet atrodo nusivilusi LT medicina, ben jau musu mieste.

Mane visur reikejo uz rankos susikabinus nuvesti cia perkeltine prasme. Gal kalte kad kartu su broliu mokinausi mokykloja. Visur kartu. Net miegodavome kartu. As toki gyvenima isivaisduoju su vyru. Su moterimi nezinau, nebandziau. Net ir YT filmukus tada padariau deka ''draugu''.. Gal ir del vaistu. Bet tai buvo pirmieji savarankiski zingsneliai gal ir nedideli, bet nieko arciau ir nebuvo ''draugai'' buvo toli. Artimieji neutraliai laikesi. Supranta nezinau.

Supranta manau, bet sudetinga situaciaj. Is mediku puses gailiusiu, kad operacijos nedare. Nor uzimine kad galetu padaryti. Bet neturejau palaikimo ''draugu'' Naujus draugus i save taip neisileisiu. Kaip anksciau.

Man daug nereikia dok pakeitima i mot, bei pirmine operacija. Bet prie visuomenes tai gali ir nepadeti prisitaikyti. Aisku 1 eileja draugai kuriais pasitikejau.

taskas.

AlisaII, 78 m.

Aistruolė

Nusiųsta: 2018-01-03 17:05
Laurynas_S, prisijunges ! jo situaciaj buvo panasi kaip mano. Tik jis buvo gabus moksluose as atvirksciai.. Bet jam pavyko islysti.. Jam nerasiau todel, kad nebuvome tokie ir draugai teko susirasyti anksciau. FB maciau truputi jo istorija..

Kaltinu mama, kad netinkamai priziurejo vaikus. Visgi mamos vaikais rupinasi. Smurtas seimoja del pinigu jei tevas neparnesa ju girtauja, o vaikai mato tai isgyvenimai atsiranda baimes, kompleksai, nepilnavertiskumas, baime bendrauti su mama, tevu. Turetu atsaskomybe kristi ant tevu, ar valstybes.

Aciu uz nyksti zemyn..nepatinka kai atvirauju

AlisaII, 78 m.

Aistruolė

Nusiųsta: 2018-01-09 16:12
TS - nori vienas kitam gyvenimus suzlugdyti nevisi, bet mano rate tokiu buvo... Nejaugi jus tikites, kad NUSIZUDZIUS VIENAM BUS ITEISINTAS LYTIES KEITIMAS ? kavili gali taip galvoti.

Kaskoks zmogus buvo anksciau cia, nematoma Galimas dalykas kad Saule

www.gayline.lt/user.php?op=userinfo&uname=nematoma

Teisingai minejo, kad nesidalina informacija bet ir daugiau ji minejo labai negrazu dalyka. KAD PATINKA SUZLUGDYTI KITU TS GYVENIMUS !

todel ir nezino ka daryti.. O kitiems tai smagu.. Laikas bega nesugrystamai..

Sedi visi kokioja grupeleja kaip Grupe 3, kad buvo tada buvo tik ~10 nariu ir ziuredavo ir toja grupeja aptarinedavo mane ar kitus.. Gal dingo pasitikejimas vienu kitu ir isiro tokios grupes del nepasitikejimo. Nezinau bet per TV minejo kad buvo. O vienoja is grupiu uzsimine apie Skype grupe.

Todel dabar keliuose Grupese Tyliai Sedziu ir nezino, kad as ten.
Todel kad pasimokiau. Is ankstesnes klaidos Grupes 3
Ir maciau kas darosi.

Pamenu maciau, skaiciau kaip viena TS mergaite sudirbo ir uzblokavo.. Ji buvo jauna. Nepatyrusi. Neapikanta tarp paciu TS didziule PAVYDAS. Kita. ? kas zino..
Del isvaisdos ten buvo gincas ir todel, kad kaskam kaska parode fotografijas ar kaip bei pasipasakojo ir paminejo jog viska zino apie visus.
Panasiai kaip mane.
+
NETGI MELUOJA.

Ir patarimas visiems TS daryti irasus POKALBIU KOPIJAS SUSIRASINEJIMO As ir dabar darau ! NES GALI PRAVERSTI !
Eiti į puslapį: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
Peršokti į: