Šiuo metu yra prisijungę 165 svečiai ir 3 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė

Apklausa

Kurie politiniai rinkimai jums svarbiausi?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 266, komentarų: 0

Reklama

Renginiai

BloodyRED Halloween @ SOHO 10/26 22:00 - 10/27 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Twink Party @ Glamour Gay Sauna 10/26 22:00 - 10/27 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Gay Naked party @ Glamour Gay Sauna 10/27 22:00 - 10/28 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Progress Bar x Rupert @ SOHO 10/27 20:00 - 10/28 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Sunday Chill @ Glamour Gay Sauna 10/28 20:00 - 10/29 03:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Visi renginiai »

Diskusijos

Moderatorius: Aivmed

Diskusijos » Bendros »Jausmai draugui

2 puslapiai 1 | 2

Jausmai draugui

stiuordas, 25 m.

Naujokas

Narys nuo: Sau 01, 2018

Siuntimai: 3

Vietovė: Vilnius

Nusiųsta: 2018-01-02 00:12
Sveiki, atsitiko taip, kad per darba susipazinau su tokiu vaikinu, jis uz mane keliais metais jaunesnis, nezinau kaip, bet labai gerai susibendravome ir tapome tikrai gerais draugais. Po keletos menesiu is mano puses atsirado kazkokie uzslepti jausmai, as apie ji daznai galvoju, jis mane traukia ir visa kita. Siaip, draugam jokiu simpatiju anksciau nera teke jausti, o su siuo viskas kitaip. Is esmes, galvodamas kaltinu ji, nes jis kaip ir heteroseksualas, bet yra keli BET. Jis labai perdetai demesingas ir draugiskas ir paslaugus, daznai megsta vienu ar kitu butu paliest, ar kitaip uzrodyti demesi, kai kurie juokeliai ar uzuominos poslos ir susijusios su vyriskais santykiais, nors dar karta pabresiu jis daznai sneka, kaip va jam reikia susirast mergina ir visa kita. Esu pastebejas keleta stereotipiniu dalyku kurie nevisuomet, bet daznai atitinka tam tikrus homoseksualiu vyru bruozus. Realiai mastau, kad galbut jis gay, galbut hetero, galbut bi, pats suprast negaliu, bet ir kazkaip zengt zingsni nesinori, nes suklydus galima sugadinti visa draugyste. Jis apie mano orientacija taip pat nieko nezino. Gal esate kas tiesiog susidures su panasia situacija? Nes konkreciai, net neisivaizduoju kaip reikia elgtis, kaip buti kartu su tokiu zmogumi, kai atrodo tiesiog nori pasakyti kaip yra, bet bijai, kad suklysi ir neliks, net tos draugystes, kuri kaip ir tenkina uztektinai, nors visada norisi daugiau ( ne, as ne apie sexa). HELP, I'm totally confused.

esuascia, 21 m.

Naujokas

Narys nuo: Gegužė 08, 2017

Siuntimai: 13

Vietovė: Kaunas

Nusiųsta: 2018-01-02 00:51
Surask tam tinkamą momentą, pasakyk apie save ir pažiūrėk kaip reaguos. Manau, kad geriau gailėtis dėl to, ką padarei, o ne dėl to, ko nepadarei. Be to tokių žmonių, kuriems iš tikro kažką jaučiam yra ne per daugiausiai.

lala, 20 m.

Entuziastas

Narys nuo: Gegužė 10, 2015

Siuntimai: 50

Vietovė:

Nusiųsta: 2018-01-02 00:54
Buvę ir man taip, na ir likau nesuprastas bandydamas kalbėtis ta nemalonia tema,bet bandyk aš irgi myliu savo vieną draugą, o jis vedęs turi vaikų.. gaila ir aš nežinau ar aš kadanors jam tai pasakysiu, bet bandyk, reikia pripažinti kad žmonės galvoja apie tai ko niekada neturės, bet arvirumas, gali išspręsti problemą tik mokėk kalbėt.

DivaFranco, 19 m.

Pamišęs ekspertas

Narys nuo: Rgs 06, 2017

Siuntimai: 589

Vietovė: Kitur Lietuvoje

Nusiųsta: 2018-01-02 01:01
Šiaip pastebiu tokį dalyką dabar, kad meilės neskiria žmonės nuo paprasto susižavėjimo arba aistros :? Kiek aš suprantu, tai meilė yra gilus emocinis tarpusavio ryšys, pasiekiamas tik per tarpusavio supratimą ir ilgalaikį bendravimą.

homofoto, 27 m.

Internetinė trolė (agresyvi provokatorė)

Narys nuo: Bal 12, 2016

Siuntimai: 1610

Vietovė: ---------

Nusiųsta: 2018-01-02 01:31
sunkus klausimas, tiktai vienas iš daugelio daugelio pvz, kokie nereikalingi stereotipai yra. o šiaip įdomu vis tiek, kas ten per bruožai, kad tu galvoji, kad jis ne hetero?

stiuordas, 25 m.

Naujokas

Nusiųsta: 2018-01-03 03:41
Na nemanau, kad hetero tau butu toks demesingas, super draugiskas, ciupinetusi ir taip toliau, todel ir nemanau

Prefer, 38 m.

Entuziastė

Narys nuo: Spa 08, 2016

Siuntimai: 90

Nusiųsta: 2018-01-03 21:02
Pastebėjau, kad kai jaučiam simpatiją žmogui, dažnai įsisvaizduojam, kad ir jis jaučiasi panašiai: labai draugiškas, dažnai liečia. Bet dažniausiai taip ir lieka tos simpatijos į vienus vartus. Nes kartais žmogus gali tiesiog būti labai draugiškas be jokių užpakalinių minčių. Siūlyčiau nieko neskubinti, dažniausiai išsisprendžia savaime tokios situacijos.

homofoto, 27 m.

Nusiųsta: 2018-01-03 23:40

2018-01-03 03:41, stiuordas parašė:
Na nemanau, kad hetero tau butu toks demesingas, super draugiskas, ciupinetusi ir taip toliau, todel ir nemanau

kodėl nebūtų?

homofoto, 27 m.

Nusiųsta: 2018-01-03 23:42

2018-01-02 00:51, esuascia parašė:
Surask tam tinkamą momentą, pasakyk apie save ir pažiūrėk kaip reaguos. Manau, kad geriau gailėtis dėl to, ką padarei, o ne dėl to, ko nepadarei. Be to tokių žmonių, kuriems iš tikro kažką jaučiam yra ne per daugiausiai.

kas čia per patarimas pasakyk apie save? nu labai blogas patarimas.
geriau pradžiai užvesk temą apie giejuz, ir pažėk kaip reaguos, jei tolerantiškas, tada galvok apie sekantį žingsnį; )

stiuordas, 25 m.

Naujokas

Nusiųsta: 2018-01-07 17:35
Zodziu, teks ziureti paciam, kaip geriau, ar bandyt uzsiminti ar tiesiog ignoruoti viska.

youdrivemecrazy, 27 m.

Aistruolis

Narys nuo: Vas 05, 2009

Siuntimai: 202

Nusiųsta: 2018-01-07 18:02

2018-01-02 00:12, stiuordas parašė:
Sveiki, atsitiko taip, kad per darba susipazinau su tokiu vaikinu, jis uz mane keliais metais jaunesnis, nezinau kaip, bet labai gerai susibendravome ir tapome tikrai gerais draugais. Po keletos menesiu is mano puses atsirado kazkokie uzslepti jausmai, as apie ji daznai galvoju, jis mane traukia ir visa kita. Siaip, draugam jokiu simpatiju anksciau nera teke jausti, o su siuo viskas kitaip. Is esmes, galvodamas kaltinu ji, nes jis kaip ir heteroseksualas, bet yra keli BET. Jis labai perdetai demesingas ir draugiskas ir paslaugus, daznai megsta vienu ar kitu butu paliest, ar kitaip uzrodyti demesi, kai kurie juokeliai ar uzuominos poslos ir susijusios su vyriskais santykiais, nors dar karta pabresiu jis daznai sneka, kaip va jam reikia susirast mergina ir visa kita. Esu pastebejas keleta stereotipiniu dalyku kurie nevisuomet, bet daznai atitinka tam tikrus homoseksualiu vyru bruozus. Realiai mastau, kad galbut jis gay, galbut hetero, galbut bi, pats suprast negaliu, bet ir kazkaip zengt zingsni nesinori, nes suklydus galima sugadinti visa draugyste. Jis apie mano orientacija taip pat nieko nezino. Gal esate kas tiesiog susidures su panasia situacija? Nes konkreciai, net neisivaizduoju kaip reikia elgtis, kaip buti kartu su tokiu zmogumi, kai atrodo tiesiog nori pasakyti kaip yra, bet bijai, kad suklysi ir neliks, net tos draugystes, kuri kaip ir tenkina uztektinai, nors visada norisi daugiau ( ne, as ne apie sexa). HELP, I'm totally confused.

Pries beveik metus, buvo tokia pati situacija, uzgniauziau viska savyje, isgyvenau viska vienas ir "uzkonservavau" Jausmus jam. Toliau bendraujam jam nieko nezinant ir gyvenimas tesesi.

homofoto, 27 m.

Nusiųsta: 2018-01-13 04:02

2018-01-07 18:02, youdrivemecrazy parašė:

Pries beveik metus, buvo tokia pati situacija, uzgniauziau viska savyje, isgyvenau viska vienas ir "uzkonservavau" Jausmus jam. Toliau bendraujam jam nieko nezinant ir gyvenimas tesesi.

pamiršai pridurt, kad nepatari kitiem to.

Aliosa, 21 m.

Naujokas

Narys nuo: Rgs 05, 2015

Siuntimai: 5

Vietovė: Druskinink ai

Nusiųsta: 2018-01-13 11:06
Man jau du kartus buvo panašiai . Pirmą kartą prisipažinau pažįstamui, apie kuri visas mūsų kaimas kalbejo, kad jis yra gay. Tačiau jausdamas kur link eis tolimesnis pokalbis, pradėjo įrodinėti, kad nėra gay ( nors jis tikrai yra, nes jis lb jau moteriškas). Žmonėm lengviau pasakyti kad jie impotentai arba kitos orentacijos nei tu, negu tiesiog pasakyti, kad nepatinki. O kitam draugui net neplanuoju nieko, nes akivaizdu kad aš ne jo lygio. Tiesiog pasakysiu jam prieš išsikraustydamas i kitą miestą, kad jaučiu jam simpatija jau 6 metus ir viskas.

DrugeliuMetas, 29 m.

Dievas

Narys nuo: Spa 01, 2008

Siuntimai: 9815

Vietovė: Klaipėda

Nusiųsta: 2018-01-13 15:12

Visas aprašas byloja, kad jis heteroseksualas, ypač, jeigu mėgsta paliesti. Taip jau su gėjais yra - didžioji dalis kaip tik priešingai eilgiasi, slepiame savo homoseksualumą, tvardome, kad neduok dieve, kokioje kompanijoje... Gay kaip tik elgsis priešingai, nei tiesiog smagus ir draugiškas heteroseksualas.

homofoto, 27 m.

Nusiųsta: 2018-03-07 23:46

2018-01-02 00:51, esuascia parašė:

koks tas tinkamas momentas būtų?
Eiti į puslapį: 1 | 2
Peršokti į: