Šiuo metu yra prisijungę 127 svečiai ir 33 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos gėjų ir lesbiečių svetainė

Apklausa

Ilgiausių jūsų santykių su antra puse trukmė:

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 1343, komentarų: 8

Reklama

Renginiai

Transseksualų atminimo diena 11/20 - 11/20

Pasaulinė AIDS diena 12/01 - 12/01

Sweet Hard Candy @ SOHO 11/24 22:00 - 11/25 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Sauna Afterparty @ Glamour Gay Sauna 11/24 22:00 - 11/25 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Final Autumn Blast! @ SOHO 11/25 22:00 - 11/26 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Gay Naked Party @ Glamour Gay Sauna 11/25 22:00 - 11/26 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Sunday Chill @ Glamour Gay Sauna 11/26 20:00 - 11/27 03:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Žalgirės 12/31 18:00 - 21:00, Nacionalinis Kauno dramos teatras, Kaunas

Visi renginiai »

Diskusijos

Moderatorius: Aivmed

Diskusijos » Bendros »Ar moteriskom merginom patinka moteriskos merginos?

58 puslapiai   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58

Ar moteriskom merginom patinka moteriskos merginos?

miria, 30 m.

Meistrė

Narys nuo: Bal 27, 2016

Siuntimai: 1040

Vietovė: Kita šalis/Oth er country

Nusiųsta: 2017-09-05 21:25
jai mergina atrodytu kaip vaikinas nematau neko tame blogo bet asmeniškai man pirma reiktu pamatyti pačiai tada paskiau kas kur

_akatau, 26 m.

Mėgėja

Narys nuo: Kov 10, 2017

Siuntimai: 33

Vietovė: Kaunas

Nusiųsta: 2017-09-09 15:50
Nesuprantu ir aš, pritarsiu aukščiau pakomentavusiai merginai, kaip merginos būna su vyriškomis.. Nes atrodo ir patinka mums merginos dėl savo trapumo, moteriškumo, seksualumo.. Na bet kiekvienam ir kiekvienai savo )))
As tai tik už moteriškas!

solitaire, 17 m.

Naujokė

Narys nuo: Kov 12, 2017

Siuntimai: 2

Vietovė: Vilnius

Nusiųsta: 2017-09-09 17:52
Visokių tų porų būna, bet man atrodo, kad daugumoj atvejų traukia priešingybės (nepriklausomai nuo lyties). Aš labai stereotipiškai moteriška ir akys beveik visada krypsta į moterų atraitotas marškinių rankoves, raumeningus pečius ir trumpus plaukus.

mellow, 31 m.

Aistruolė

Narys nuo: Rgs 02, 2015

Siuntimai: 137

Nusiųsta: 2017-11-04 23:01
Nors man labiau patinka moteriškos merginos (išvaizdos prasme), nesutikčiau, kad vyriškos merginos ir vyrai yra tas pats (na, iš serijos, "jei ji su vyriška pana, tai ko iškart su vyru neina".) Jeigu ji lesbietė, tai jai vyrai per se nepatiks, nes nu... ji lesbietė. Vadinasi, ji renkasi tarp moteriškų, androgeniškų ir vyriškų moterų. O čia jau būtų labai seksistiška sakyt, kad jei tau patinka moterys, taigi logiška, kad patikti turėtų tik moteriškos moterys. Žinoma, tau gali patikti "tik" moteriškos moterys, bet tai tikrai nėra "logiška". Patikimas juk yra kur kas daugiau negu tiesiog išvaizda - tai yra ir humoro jausmas, ir pasitikėjimas savimi, ir intelektas, ir dar n dalykų.
Kalbant apie mane, tiek kiti mane traktuoja, tiek pati save pagal lyties raišką laikyčiau kažkur tarp moteriškumo ir androgeniškumo, nepavadinčiau savęs vyriška. Ypač jei kalbėtume apie vidines savybes - žmonės labai greitai pastebi mano švelnumą, atvirumą, emocionalumą. Aš nevairuoju ir bijau visokių skraidančių ir ropojančių gyvių
Ir, pavyzdžiui, aš nuoširdžiai negaliu paaiškinti, kodėl mane traukia tik moteriškos merginos. Su vyriškomis viskas gerai, galiu draugiškai bendraut, bet jos man nekelia jokių jausmų, nors pagal logiką gal turėtų? Juk esu biseksuali.
Bet užtat moteriškos... Man atrodo, mane jose traukia tai, ko neturiu aš. Gal mes mylime tokius, kokiais patys norėtume būti?
Tiesiog gal pasąmoningai pasirenkame tuos, su kuo norime tapatintis bei būti tapatinami, o su kuo - ne.

Laura_Hughes, 22 m.

Mėgėja

Narys nuo: Rgp 24, 2017

Siuntimai: 39

Vietovė: ---------

Nusiųsta: 2017-11-04 23:07
Ne.
Taip.

aya48, 21 m.

Pamišusi ekspertė

Narys nuo: Lie 24, 2013

Siuntimai: 763

Nusiųsta: 2017-11-05 15:49
Hm, čia amžinas klausimas
Stebėdama save pastebėjau, jog dažniausiai mane traukia viduriukas, t.y. nei labai vyriškos, nei labai moteriškos moterys/merginos. Man nėra patrauklus nei stiprus moteriškumas, nei stiprus vyriškumas. Tai kažkaip svetima, nesava, tame kažkaip nejauku. Ir pati patenku į tą androginišką tarpą, manau.

Bet vėlgi, sunku kalbėti abstrakčiai, kai gyvenime sutinki labai konkretų žmogų ir jį vertini kaip visumą, tad realiame gyvenime tokie pasvarstymai, bent man, neturi didelės įtakos, nors gyvenime nėra buvę, jog kol kas į akis stipriai kritusi būtų labai vyriška/labai moteriška moteris. Aišku, man 21, dar ir gyventi yra kiek laiko

Moonshine, 26 m.

Naujokė

Narys nuo: Spa 08, 2016

Siuntimai: 13

Nusiųsta: 2017-11-05 19:24
O kaip mes suprantame tą "moteriškumą"? Suknelė, ilgi plaukai, aukštakulniai? Ir tampa nesvarbu jos elgesys, maniera, intelektas. Nesu naivuolė, suprantu, kad išvaizda tai pirmas dalykas, į kurį žmogus kreipia dėmesį. Tačiau aš laikausi nuomonės, kad tai dar nėra viskas. Kažkokie kvaili moteriškumo standartai neleidžia matyti daugiau. Kiekviena gali pasidažyti, nusipirkti gražią suknelę, tinkamus batus. Bet ar galima nusipirkti intelektą ir gerą humoro jausmą? Nežinau... man moteriškumas yra daug daugiau. Ir tokia moteris man patiktų. Tokia, kuri avėdama kedais, be makiažo, su džinsais, trumpais (arba ne) plaukais geba spinduliuoti moteriškumu. Manau, tai didžiulis išskirtinumas. Tikiu, kad tokiam mąstymui turi įtakos mano pačios išvaizda, elgesys ir supratimas. Ir santykiai (šiai dienai) tik su vyrais. Dažniausiai su jais mano moteriškumas atsiskleidžia visu 100%. Net jei iš pirmo žvilgsnio, manęs nepažįstant, tai gali atrodyti ir neįmanoma.

Stirna, 26 m.

Aistruolė

Narys nuo: Vas 18, 2013

Siuntimai: 170

Nusiųsta: 2017-11-06 16:13
Aš esu itin moteriška ir mano akį dažniausiai patraukia būtent lipstick lesbians.

Lumos, 25 m.

Mėgėja

Narys nuo: Rgp 09, 2017

Siuntimai: 16

Nusiųsta: 2017-11-06 18:41
Moteriškumas yra visuma jautrių ir trapių dalykų, tačiau kartu ir neapsakomos vidinės jėgos: žėrinčios akys, atspindinčios gėrį iš ten, kur viskas saugoma po galybe užraktų..., švelnios rankos, nuo kurių prisilietimo širdis apsalsta..., kūno kvapas, kuris neišdildomai įsimena, kurį gali įsivaizduoti ir užuosti vėl... , ne retai perdėtu rūpesčiu, kuris lyg šilčiausias apdaras, ir be kurio liktum tarsi nuoga stovįs per atšiauriausią pūgą..., svarbiausia - lūpos, kurių prisilietimas ne tik svaigina, aptemdo protą bei aptirpina kūną, tačiau kuriomis išeina tiesa, širdies dūžiai įprasminti žodžiais.
Manau taip. Negali nepatikti. Man.

DivaFranco, 18 m.

Aistruolis

Narys nuo: Rgs 06, 2017

Siuntimai: 202

Vietovė: Kitur Lietuvoje

Nusiųsta: 2017-11-06 21:43
Geresnis klausimas būtų “Ar seksistiškos temos neturėtų būti ne gėlyno temos?”

Gerapelėda, 23 m.

Naujokė

Narys nuo: Kov 07, 2017

Siuntimai: 9

Nusiųsta: 2017-11-07 00:46
Man visuomet į tokį klausimą iškyla klausimas ,,Jeigu patinka merginos, kaip gali patikti vyriškos?" Juk mergina dėl to ir patinka, jog ji yra moteriška, švelni..

Laura_Hughes, 22 m.

Mėgėja

Narys nuo: Rgp 24, 2017

Siuntimai: 39

Nusiųsta: 2017-11-07 13:14

2017-11-06 21:43, DivaFranco parašė:

Kad tema nėra seksitiška. Seksistiška būtų, jei dar pasakytų, jog tik tokios merginos yra merginos, bet kaip ir temos pavadinime to nesako (nebent galima subjektyviai konstatuoti, kad už šios temos pavadinimo tai ir slepiasi). Aišku temos kūrėjas, kaip supratau, apibūdino moterišką moterį kaip tokią, kuri vaizduojama filme ,,I can't think straight", o tai yra labai konktretus įsivaizdavimas kaip moteriška mergina atrodo, bet vis tiek, temos autorius nieko nesako, kad tik tokios merginos yra merginos.
Bet pasisakantys temoje yra seksistai. Tiksliau, ši tema padeda greitai atfiltruoti su kuo bendrauti ir su kuo ne. Kaip, kad pavyzdžiui Gerapelėda. Aš po šio komentaro jos vietoje persivadinčiau į Gėdapelėda.

-Muzika-, 77 m.

Legenda

Narys nuo: Lap 01, 2014

Siuntimai: 2341

Nusiųsta: 2017-11-07 18:08

2017-11-07 00:46, Gerapelėda parašė:
Man visuomet į tokį klausimą iškyla klausimas ,,Jeigu patinka merginos, kaip gali patikti vyriškos?" Juk mergina dėl to ir patinka, jog ji yra moteriška, švelni..

Gal galėtumėt plačiau?

DivaFranco, 18 m.

Aistruolis

Narys nuo: Rgs 06, 2017

Siuntimai: 202

Vietovė: Kitur Lietuvoje

Nusiųsta: 2017-11-07 20:17

2017-11-07 13:14, Laura_Hughes parašė:

2017-11-06 21:43, DivaFranco parašė:

Kad tema nėra seksitiška. Seksistiška būtų, jei dar pasakytų, jog tik tokios merginos yra merginos, bet kaip ir temos pavadinime to nesako (nebent galima subjektyviai konstatuoti, kad už šios temos pavadinimo tai ir slepiasi). Aišku temos kūrėjas, kaip supratau, apibūdino moterišką moterį kaip tokią, kuri vaizduojama filme ,,I can't think straight", o tai yra labai konktretus įsivaizdavimas kaip moteriška mergina atrodo, bet vis tiek, temos autorius nieko nesako, kad tik tokios merginos yra merginos.
Bet pasisakantys temoje yra seksistai. Tiksliau, ši tema padeda greitai atfiltruoti su kuo bendrauti ir su kuo ne. Kaip, kad pavyzdžiui Gerapelėda. Aš po šio komentaro jos vietoje persivadinčiau į Gėdapelėda.

Tai kad tas “moteriškumas” šiuo atvejusuvokiamas kaip elegancija bei švelnumas (lyg vyrai negali būti tokie), o vyriškumas - kaip stiprumas, abejingumas and so on. Iš vis, geriausia vengti priskyrinėt charakterio bruožus dėl žmogaus lyties. Nes bent jau mane tokie dalykai dažnai žeidžia.

aya48, 21 m.

Pamišusi ekspertė

Narys nuo: Lie 24, 2013

Siuntimai: 763

Nusiųsta: 2017-11-08 00:06

2017-11-07 00:46, Gerapelėda parašė:

Gali; kaip kad gali patikti merginos tvirtumas, ryžtas, tai, kad su tokiu žmogumi gali jaustis saugi (kitaip negu su trapia gėlele), aštriau pajuokauti, galbūt juokais pasigalinėti, net ir intymi sueitis gali būti grubesnė, čia jau skonio reikalas, aišku.

Jeigu moteriškumas ir švelnumas traukia, tai turbūt daugybė gėjų bi/homo panoms būtų hot-as-fuck.

Motina gamta nesutvėrė visko taip paprastai, kaip kad dažnai mūsuose bandoma suredukuoti. Yra ir įvairių orientacijų (ir jos visos reikalingos - pvz. stengiantis išvengti per didelės reprodukcijos, palaikant artimesnius santykius populiacijoje, skiriant daugiau išteklių vaikų užauginimui, ne tik jų "pagaminimui", taip prisidedant prie giminės atrankos (kin selection; galbūt girdėtas dalykas su biologija sutariantiems žmonėms)), lytiškumas ir jo raiška taip pat gali įvairuoti, nes NĖRA tokio dalyko kaip "vyriškos" ar "moteriškos" smegenys - dominuoja tik tarpinės variacijos. Niekas čia galutinai neaišku, bet jeigu taip yra ir jeigu tai evoliuciškai sėkminga, galbūt taip ir turi būti.

Aišku, mes gyvenime dėl paprastumo mėgstame individus suskirstyti į kategorijas pagal tam tikras charakteristikas, tik bėda bėdelė - didžiuma tų skirstymų vienaip ar kitaip "pritempiami", o po pritempus "užlabelinama", jog neva visos charakteristikos būdingos tam individui. Lytis ir lytiškumas čia puikus pavyzdys, nes taip mąstyti patogiau, bet tai nepadaro tokio mąstymo protingesniu, tiesiog pirmu atsakymu, šovusiu į galvą.

Tai kad tas “moteriškumas” šiuo atvejusuvokiamas kaip elegancija bei švelnumas (lyg vyrai negali būti tokie), o vyriškumas - kaip stiprumas, abejingumas and so on. Iš vis, geriausia vengti priskyrinėt charakterio bruožus dėl žmogaus lyties. Nes bent jau mane tokie dalykai dažnai žeidžia.

Free yourself!
Manau Tavo komentaras man visai artimas. Žinai, tai yra šūdas ne tik dėl to, kad tai žeidžia, bet jog apskritai lytiškumas pats savaime neapsprendžia žmogaus vertės. Man palengvėjo pradedant gyventi taip, tarsi to nebūtų; jeigu visuomenei nėra vietos mano požiūriui, kodėl man turėtų rūpėti jos požiūris? Aišku, kiek gynybiška laikysena, bet stiprumo suteikia.
Eiti į puslapį: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58
Peršokti į: