Šiuo metu yra prisijungę 117 svečių ir 7 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos gėjų ir lesbiečių svetainė
EMIS

Apklausa

Ilgiausių jūsų santykių su antra puse trukmė:

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 1338, komentarų: 8

Reklama

Renginiai

Transseksualų atminimo diena 11/20 - 11/20

Pasaulinė AIDS diena 12/01 - 12/01

Sweet Hard Candy @ SOHO 11/24 22:00 - 11/25 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Sauna Afterparty @ Glamour Gay Sauna 11/24 22:00 - 11/25 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Final Autumn Blast! @ SOHO 11/25 22:00 - 11/26 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Gay Naked Party @ Glamour Gay Sauna 11/25 22:00 - 11/26 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Sunday Chill @ Glamour Gay Sauna 11/26 20:00 - 11/27 03:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Žalgirės 12/31 18:00 - 21:00, Nacionalinis Kauno dramos teatras, Kaunas

Visi renginiai »

Diskusijos

Moderatorius: reBju

Diskusijos » Religija »Tikejimas

5 puslapiai   1 | 2 | 3 | 4 | 5

Tikejimas

Solariss, 25 m.

Entuziastas

Narys nuo: Spa 19, 2014

Siuntimai: 99

Vietovė: Vilnius

Nusiųsta: 2017-07-08 18:25

2017-07-08 18:24, eukaliptas parašė:

2017-07-08 08:49, Solariss parašė:
Mano artimi būtent ir mirė nuo vėžio gydyto chemo chemo : D Tikrų ligų beveik nėra. Pasidomėk) Iš asmeninės patirties su autoimuninėm atsakau, kad viskas yra tavo paties kūrinys : )

Aš tikiuos tu supranti, kad chemo nėra magiška lazdelė, kuria, kaip antibiotikais, pamojavus, liga išnyksta. Taip, tikrų ligų, kaip ir bakterijų ar virusų nėra. Viskas išgalvota ir yra didelė medicinos industrijos konspiracija.. Kai kada nors susidursi su kokia nors bakterine infekcija, linkiu pamiršti tą niekinga peniciliną ir pabandyti išsigydyti "pozityviomis mintimis", we'll see how that goes for ya

Tu ką tik sau įrodei ku otu tiki)

miria, 30 m.

Meistrė

Narys nuo: Bal 27, 2016

Siuntimai: 1040

Vietovė: Kita šalis/Oth er country

Nusiųsta: 2017-07-17 23:55
ar kada pagalvojate kas butu jai dievas egzistuoja ir jai dievas tikrai nekeistu homo įdomu ka vaikai ateistai darytu tada suprasdami kad ne viska gali valdyti

eukaliptas, 19 m.

Entuziastas

Narys nuo: Gegužė 17, 2017

Siuntimai: 65

Vietovė: Kaunas

Nusiųsta: 2017-07-18 00:40

2017-07-17 23:55, miria parašė:
ar kada pagalvojate kas butu jai dievas egzistuoja ir jai dievas tikrai nekeistu homo įdomu ka vaikai ateistai darytu tada suprasdami kad ne viska gali valdyti

Ar kada pagalvojote, kad jūsų tekstus yra ypatingai sunku iššifruoti?

Alecor, 19 m.

Mėgėjas

Narys nuo: Lie 08, 2017

Siuntimai: 41

Nusiųsta: 2017-07-18 01:00
Hipotetiniai klausimai yra labai nekorektiški kalbant apie tikėjimą. Kas jei yra? O tai kas jei nėra? galima tą patį dalyką pasukti 180 ir pasakyti viską nefaktiškai, ir labiau jausmais vadovaujantis.
Ne visi ateistai neigia dievą/us, jei atsirastu faktiškų įrodymų, kad dievas/ai egzistuoja kiti pakeistu nuomonę.

Vajezus, 44 m.

Meistras

Narys nuo: Bal 24, 2002

Siuntimai: 1218

Nusiųsta: 2017-07-18 12:22

2017-07-18 01:00, Alecor parašė:
Ne visi ateistai neigia dievą/us, jei atsirastu faktiškų įrodymų, kad dievas/ai egzistuoja kiti pakeistu nuomonę.

Jei kažką neigi, tai nereiškia, kad nepakeisi nuomonės sužinojęs faktinius įrodymus.
Va ir pats greičiausiai neigi ant šluotos skraidančių raganų egzistavimą, bet jei tokios būtų viešai pademonstruotos ir jų gebėjimus pripažintų mokslas - ar nepakeistum nuomonės?

Alecor, 19 m.

Mėgėjas

Narys nuo: Lie 08, 2017

Siuntimai: 41

Nusiųsta: 2017-07-18 14:16

Va ir pats greičiausiai neigi ant šluotos skraidančių raganų egzistavimą, bet jei tokios būtų viešai pademonstruotos ir jų gebėjimus pripažintų mokslas - ar nepakeistum nuomonės?

Nu aš tą ir turėjau omeny, jei įrodytų faktiškai tada pakeisčiau savo nuomone, bet yra žmonių kurie nepakeistų nuomonės, net jei jam įrodimus prieš akis pamuojuotum.

Momimnotcrazyyet, 18 m.

Entuziastas

Narys nuo: Gegužė 07, 2017

Siuntimai: 68

Vietovė: Vilkavišk is

Nusiųsta: 2017-07-19 22:38
Buvau tikrai tikintis Dievu gal 1,5 metų, buvo tikrai smagu, smagu jausti, kad Tave kažkas myli, kad visais atvejais gali į kažką atsiremti, bet pradėjau jausti varžymą, jausti kaltę ir nuoskaudas, tai manee ir atitraukė nuo tikėjimo.

Sch_Tha, 23 m.

Aistruolis

Narys nuo: Gegužė 25, 2017

Siuntimai: 165

Nusiųsta: 2017-08-23 11:07
Aš nesu tikintis. Ganėtinai skeptiškai žiūriu į visas religijas. Tačiau, jeigu žmogui yra geriau nuo to, jog jis tiki, nemanau, kad aš turėčiau siekti tai iš jo atimti.
Man tik gaila to, jog aš toleruoju, bet labai dažnai manęs netoleruoju, kažkokiu durneliu laiko, vien dėl to, jog aš nesu tikintis. Yra tikinčių žmonių, kurie tikrai nekiša savo tikėjimo kitiems, bet, kaip bebūtų gaila, tokių yra ne daug.
Esu dalyvavęs renginyje, kuriame buvau vien dėl to, jog niekaip nepavyko išsisukti. Jame visi buvo tikintys, tik aš vienas nebuvau tikintis. Visi tai žinojo ir nieko man nesakė, bet į vakaro pabaigą, prie manęs priėjo viena mergina ir pasakė "Tu dabar netiki, bet vėliau pradėsi tikėti" ir man šie žodžiai pasirodė tokie šlykštūs. Tiesiog tokie žmonės sukuria blogą įvaizdį tikinčiųjų bendruomenei. Lyg tikėjimas būtų ne kažkoks jausmas, bet prievartą, pilna pykčio. Atrodo, kad nesvarbu ką tu jauti, kaip tu jautiesi, gali sakyti ką nori, bet jie vis tiek bus teisūs.
Man tai atrodo kaip siauros pažiūros ir nenorėjimas priimti kažko kito, kas nėra jų aplinkoje.

miyung, 38 m.

Entuziastas

Narys nuo: Lie 12, 2017

Siuntimai: 89

Vietovė: Panevežys

Nusiųsta: 2017-08-23 20:16
tai religijos tam ir sukurtos, kad priverstu žmones tikėti ir juos valdyti. Kam tikėti nesamone kažkada , gal kokio alkoholiko parašyta, tam kad valdyti žmones , žudyti ir taip toliau. Tikėjimas yra realybė, ka matau aplink ir kas yra tikra, o ne istorija sukurta kažkieno. Nesvarbu kokią religinę knyga bepalyginti koraną, bibliją tai tada, kodėl tada netikėti kokia alisa veidrodžių karalystėje, trys paršiukai ar panašiomis pasakomis, kurios yra daugiau įtikinamos.

fem-i, 22 m.

Entuziastas

Narys nuo: Spa 28, 2017

Siuntimai: 53

Nusiųsta: 2017-11-02 07:52

2016-08-04 22:15, Kicius247 parašė:
Inkvizicija, induldencijos ir t.t....

Bažnyčia gal ir turi nuodėmių, bet žmonėms jos reikia. Kol jauni tai nesirūpiname tuo ką turime, o bažnyčia mums suteikia daug.

Neseniai buvau sveikatos pažymos ligoninėje - liepė nueiti pas psihiatrą. Pažiūrėjo kompiuteryje ar nėra įrašo jokio. O kas jeigu būtų buvę? Juk einant pas bet kurį psichologą jis įdeda "failą" į tavo asmens bylą, o tai atsiliepia ateityje. O tuo tarpu einant į bažnyćią (kunigai irgi tikrai normaliai šnekasi su žmonėmis ir padeda jiems) jokių failiukų nelieka.

Pats nesu jau labai tikintis, bet reikia suprasti ir gerbti bažnyčią, o ne "prikolinti" joje. Prikolindami iš jos rodome tiktai savo išauklėjimo lygį kuris ir nėra aukštas. Kunigai, vienuoliai yra visą savo gyvenimą pašventę bažnyčiai. Mes norime tolerancijos, kai patys netoleruojame kitų. Milijonai žmonių šventai tikėjo į bažnyčią ir milijonai tiki, o "prikolindami" mes tik išsišaipome iš savo protėvių.

Realigija žmogui yra vistiek reikalinga. Ne viską mokslas 100% paaiškina ir visados bus dalykų nesuprantamų žmogui. Bažnyčia nebekoreguoja švietimo sistemų, ji koreguoja žmogaus psichologiją, kas yra žymiai sudėtingiau. Mes daug ko galime ir PRIVALOME pasimokyti iš bažnyčios.

Mirties bausmę bažnyčia yra skirusi daugybei žmonių - visi juk nesame šventi. Net ir kunigai turi savų nuodėmių. Tačiau bažnyčia yra viešai pareiškusi, kad tai kas vyko praeityje buvo negerai ir kad to gailisi. Juk viduramžiais tūkstančiai žmonių mirdavo... Imkime dabar kaltinti vieni kitus dėl to?

Kunigai taip jau su "džipais" naujais kas savaitę nevažinėja. Neįsivaisduoju kur ten tokį kunigą matėt, bet yra kaimuose, kad jie absoliučiai pinigų nesurenka, o gyventi reikia. O be to nepatinka - neduok. Juk laisva valia tuos pinigus metam, o ne priverstinai.

Bažnyčia yra vieta susikaupimui, apmastymui. Vien tik jos aplinka žmogų "pakelia". Bute suspaustame keturių sienų, kur vos apsisukti gali vargiai tu Dievą surasi. Juk galima ir namuose sportuoti, bet aišku sporto salėje yra žymiai geriau.

Oh please, comment no more. Ever.
Viskas yra taip klaidinga, kad net baisu.

---Fem

Petka, 35 m.

Pamišęs ekspertas

Narys nuo: Bir 01, 2008

Siuntimai: 553

Nusiųsta: 2017-11-02 18:33
Nejaučiu nei prievolės, nei poreikio išsiaiškinti Dievo egzistavimo pagrįstumą šiame gyvenime. Paieškos atsakymų į neatsakomus klausimus manęs laimingu nedaro, dažniausiai tik erzina, nes imu jaustis kaip beždžionė, bandanti surinkti CERN greitintuvą.
Eiti į puslapį: 1 | 2 | 3 | 4 | 5
Peršokti į: