Šiuo metu yra prisijungę 188 svečiai ir 11 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Sauna

Apklausa

Kurie politiniai rinkimai jums svarbiausi?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 492, komentarų: 2

Reklama

Renginiai

Tarptautinė Tolerancijos diena 11/16 - 11/16

Transseksualų atminimo diena 11/20 - 11/20

Pasaulinė AIDS diena 12/01 - 12/01

GaySauna - Checkpoint 11/16 22:00 - 11/17 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Jos Pareina: Kamtosgėlės & Mergelė Nuo Nazareto @ SOHO 11/16 22:00 - 11/17 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Gay Naked party @ Glamour Gay Sauna 11/17 22:00 - 11/18 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Ride Your White Mustang @ SOHO 11/17 22:00 - 11/18 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Sunday Chill @ Glamour Gay Sauna 11/18 20:00 - 11/19 03:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Play House Saturday Inc. @ SOHO 11/23 22:00 - 11/24 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Visi renginiai »

Diskusijos

Moderatorius: ainas

Diskusijos » Visuomenė ir Mes »Ar seksualinus vaiko traumavimas gali sukelti translytiškumą, kaip mano daugumą Lietuvos psichologų?

6 puslapiai   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Ar seksualinus vaiko traumavimas gali sukelti translytiškumą, kaip mano daugumą Lietuvos psichologų?

PandaLT, 78 m.

Pamišęs ekspertas

Narys nuo: Lap 07, 2016

Siuntimai: 633

Vietovė: ---------

Nusiųsta: 2017-06-03 19:16

2017-06-03 12:52, nomore parašė:
Niekada neturėjau draugų, o tik drauges, su mama praleisdavau didžiają dalį laiko. Dar ir daugumą "moteriškų" darbų padarau namie, nesunkiai vienu metu darau kelis darbus.
Tai čia vadinasi jau viskas, mąstau moteriškai, ir nebėra kitos išeities, o tik susidėt papus ir nusipjaut genitalijas?

Ar aš parašiau, jog visi kurie auga taip, tampa tokiais?
Aš išsakiau savo nuomonę, į kuria turiu pilną teisę, o dabar jus paimat ir užgaunate mano, kaip asmens, jausmus, žemindami! Net nesupratę mano išsakytų minčių.
(Nusipjauk sau genitaliją, ("-blogiems šokėjams tik kiaušai trukdo", gal bus ramiau. )
Mano žodžiai (palaikote jus ar ne) turi prasmę, nes visi organizmai, natūraliai ( virusai, bakterijos, žmonės) prisitaiko prie tos aplinkos kurioje auga.

Pvz.: Jeigu jus turite sūnų, kuris vaikšto į pirmą klasę su vaikais iš šeimų, kur yra geriama , tie vaikai moka keiktis, jie nežino, kad tai yra blogai, jiems tas yra normalu, ir ateidami į mokyklą jie pradės keiktis. Ką darys jūsų sūnus? KEIKSIS! Jis išmoks to dalyko iš tų vaikų ir kartos tą!
Kodėl? Manau visi žinome. Tai yra prisitaikimas prie supančios aplinkos, juk niekas nemėgsta "vienišų vilkų" - visi laikosi bandos. Jei visi gers - ir aš gersiu, jei visi rūkys - ir aš rūkysiu. IR KAD TAI YRA BLOGAI mažametis vaikas nesupras!
Aš nesakau, kad tai yra 100% "mano" teorijos praktika, bet tai yra didžioji jos dalys.
Niekas nenori būti baltą varną.

PandaLT, 78 m.

Pamišęs ekspertas

Nusiųsta: 2017-06-03 19:18

2017-06-03 09:55, BlackButoh parašė:

2017-06-03 07:08, PandaLT parašė:
* Manau, jei vaikas berniukas auga tik su mama, ir visa laiką praleidžia su ją, ta prasme neturi draugų, manau tokio vaiko "vyriškas" mąstymas keičiasi "moteriškų", nes jis nepraleidžia laiko savo lyties žmonių grupėje ir jo mąstymas tampa moteriškas, jam tas yra normalu (nes kitokio jis nežino) ir atsiranda prielaidos tapti transgenderiu, priskiriant save prie moters, o ne vyro iš prigimties.

Taip, taip. Panašu. Čia turbūt Merūnas Vitulskis toks moteriškas, galbūt net slaptai galvoja moteriške būti. Vien tarp bobų augo.
Ir taip, tiesa, jei moteris auga tik su mama jai patinka tik moteriški vyrai bei moterys.
Ir taip, tiesa, jei vyras auga tik su tėvu jam patinka tik vyriškos moterys bei vyrai.
O dar tiesa, kad elektros ir edipo kompleksas yra ne pramanas.
O pati tikriausia tiesa, jeigu žmogus auga pilnavertiškoje moteriškos moters ir vyriško vyro šeimoje, ir turi brolių bei sesių, tai jis niekaip neišaugs homoseksualus ar transeksualus. Tuo labiau neišaugs, jei neleisi išaugti tokiam.
Va kokios tos tiesos.

Jus ponaiti mano jausmus užgavote...

rin, 30 m.

Mėgėja

Narys nuo: Gegužė 16, 2017

Siuntimai: 42

Vietovė: United Kingdom

Nusiųsta: 2017-06-03 19:35

2017-06-03 19:16, PandaLT parašė:

Aš išsakiau savo nuomonę, į kuria turiu pilną teisę, o dabar jus paimat ir užgaunate mano, kaip asmens, jausmus, žemindami! Net nesupratę mano išsakytų minčių.
(Nusipjauk sau genitaliją, ("-blogiems šokėjams tik kiaušai trukdo", gal bus ramiau. )
Mano žodžiai (palaikote jus ar ne) turi prasmę, nes visi organizmai, natūraliai ( virusai, bakterijos, žmonės) prisitaiko prie tos aplinkos kurioje auga.

Pvz.: Jeigu jus turite sūnų, kuris vaikšto į pirmą klasę su vaikais iš šeimų, kur yra geriama , tie vaikai moka keiktis, jie nežino, kad tai yra blogai, jiems tas yra normalu, ir ateidami į mokyklą jie pradės keiktis. Ką darys jūsų sūnus? KEIKSIS! Jis išmoks to dalyko iš tų vaikų ir kartos tą!
Kodėl? Manau visi žinome. Tai yra prisitaikimas prie supančios aplinkos, juk niekas nemėgsta "vienišų vilkų" - visi laikosi bandos. Jei visi gers - ir aš gersiu, jei visi rūkys - ir aš rūkysiu. IR KAD TAI YRA BLOGAI mažametis vaikas nesupras!
Aš nesakau, kad tai yra 100% "mano" teorijos praktika, bet tai yra didžioji jos dalys.
visiška nesamonie mano supanti aplinka buvo viskai homobiska bet kažkaip homopobe netapau gyvenime ira tik vienas dievas tas dievas esi tu savo lyti pakeičiau 16

PandaLT, 78 m.

Pamišęs ekspertas

Nusiųsta: 2017-06-03 19:41

2017-06-03 19:35, rin parašė:

visiška nesamonie mano supanti aplinka buvo viskai homobiska bet kažkaip homopobe netapau gyvenime ira tik vienas dievas tas dievas esi tu savo lyti pakeičiau 16

"Aš nesakau, kad tai yra 100% "mano" teorijos praktika, bet tai yra didžioji jos dalys. "

Oxious, 46 m.

Legenda

Narys nuo: Lie 11, 2001

Siuntimai: 4286

Vietovė: Kaunas

Nusiųsta: 2017-06-03 19:51
Reiks pagyventi su krepšininkais, gal aukštesniu tapsiu

Gohte, 20 m.

Mėgėjas

Narys nuo: Vas 12, 2017

Siuntimai: 25

Vietovė: Vilnius

Nusiųsta: 2017-06-03 20:39

Vajiezau, dar labiau susireikšmint nebegalėjai? Susiprask, kad esi forume ir prie kiekvieno tavo žodžio gali prisipist kaip tik nori. Tad nustok čia elgtis kaip durnelis koks. O jeigu nesugebi priimt kitų atsakymų, ne tik tokių, kurie tave palaiko, tai nesivelk į tas diskusijas ir tiek, mažiau tuomet tave užgaus ir žemins (tikiuosi dėl to nenumirei, kad tave labai užgavo. O realiam gyvenime bus žmonių, kurie tave "užgaus" dar ne taip, tad pratinkis).
Tikiuosi, kad aš tavęs neužgavau ir nepažeminau su savo postu

PandaLT, 78 m.

Pamišęs ekspertas

Nusiųsta: 2017-06-03 20:50

PandaLT, 78 m.

Pamišęs ekspertas

Nusiųsta: 2017-06-03 20:53

2017-06-03 20:39, Gohte parašė:

Vajiezau, dar labiau susireikšmint nebegalėjai? Susiprask, kad esi forume ir prie kiekvieno tavo žodžio gali prisipist kaip tik nori. Tad nustok čia elgtis kaip durnelis koks. O jeigu nesugebi priimt kitų atsakymų, ne tik tokių, kurie tave palaiko, tai nesivelk į tas diskusijas ir tiek, mažiau tuomet tave užgaus ir žemins (tikiuosi dėl to nenumirei, kad tave labai užgavo. O realiam gyvenime bus žmonių, kurie tave "užgaus" dar ne taip, tad pratinkis).

Ar mano išsakytas mintis ir nuomonę galima komentuoti? - Taip. Bet ar galima įžeisti mane dėl jos turėjimo? - Ne.
Komentuodamas svetimą nuomonę žmogus privalo laikytis etiketo. Juk mes nesėdame prie stalo valgyti su nešvariomis rankomis. Todėl ir prieš publikuojant savo komentarus, reikia juos pravalyt nuo to, kas gali įžeisti. pažeminti arba tiesiogiai pažeisti įstatymus ^^

Gohte, 20 m.

Mėgėjas

Nusiųsta: 2017-06-03 21:02

2017-06-03 20:53, PandaLT parašė:

2017-06-03 20:39, Gohte parašė:

Ar mano išsakytas mintis ir nuomonę galima komentuoti? - Taip. Bet ar galima įžeisti mane dėl jos turėjimo? - Ne.
Komentuodamas svetimą nuomonę žmogus privalo laikytis etiketo. Juk mes nesėdame prie stalo valgyti su nešvariomis rankomis. Todėl ir prieš publikuojant savo komentarus, reikia juos pravalyt nuo to, kas gali įžeisti. pažeminti arba tiesiogiai pažeisti įstatymus ^^

Kur čia tave kažkas įžeidė? Nes niekur aš lyg ir nemačiau, kad kažkas tiesiogiai tave įžeistų.
Labai jau susireikšminęs žiūriu, ponaiti, esi

PandaLT, 78 m.

Pamišęs ekspertas

Nusiųsta: 2017-06-03 21:03

2017-06-03 21:02, Gohte parašė:

2017-06-03 20:53, PandaLT parašė:

Kur čia tave kažkas įžeidė? Nes niekur aš lyg ir nemačiau, kad kažkas tiesiogiai tave įžeistų.

Pašiepimas irgi įžeidimas ^^

Gohte, 20 m.

Mėgėjas

Nusiųsta: 2017-06-03 21:08
Tai sakau, jeigu nepatinka, tiesiog nedalyvauk diskusijose, nesivelk į visą tai. Nebus nei įžeidimų, nei žeminimų ar pašiepimų.
O su tais įstatymų pažeidimais iš vis komedijos, gal tuomet parašyk pareiškimą į epoliciją ar dar kur nors, kad gayline portale tave, kaip asmenį, įžeidė.

PandaLT, 78 m.

Pamišęs ekspertas

Nusiųsta: 2017-06-03 21:22

2017-06-03 21:08, Gohte parašė:
Tai sakau, jeigu nepatinka, tiesiog nedalyvauk diskusijose, nesivelk į visą tai. Nebus nei įžeidimų, nei žeminimų ar pašiepimų.
O su tais įstatymų pažeidimais iš vis komedijos, gal tuomet parašyk pareiškimą į epoliciją ar dar kur nors, kad gayline portale tave, kaip asmenį, įžeidė.

net neįsivaizduoji, kaip juokiuosi
Noriu ir diskutuoju, tai yra gyvenimo dalys (diskusijos). Bet ar aš įžeidinėju? - Ne. Reikia gražiai bendrauti, o ne šiept, žeist, ar va taip kaip tu, bendraut.
Jei kreipčiausi į epolicija manau čia visą tinklapį uždarytų. Ar man to reikia? - Ne. Ar aš to noriu? - Irgi ne.

nomore, 19 m.

Entuziastas

Narys nuo: Gegužė 04, 2017

Siuntimai: 73

Vietovė:

Nusiųsta: 2017-06-03 21:26

2017-06-03 21:03, PandaLT parašė:

2017-06-03 21:02, Gohte parašė:

Kurioj vietoj čia kažkas tave įžeidinėjo? Nes žinok, nelabai suprantu dėl ko reikėjo taip susireikšmint. Jei nesivaldai ir nemoki priimt komentarų apie savo nuomonę, tai gal tada geriau susilaikyk nuo jos reiškimo diskusijose? Tik pasiulau

PandaLT, 78 m.

Pamišęs ekspertas

Nusiųsta: 2017-06-03 21:27

2017-06-03 21:26, nomore parašė:

Kurioj vietoj čia kažkas tave įžeidinėjo? Nes žinok, nelabai suprantu dėl ko reikėjo taip susireikšmint. Jei nesivaldai ir nemoki priimt komentarų apie savo nuomonę, tai gal tada geriau susilaikyk nuo jos reiškimo diskusijose? Tik pasiulau

Deja atmesiu jūsų patarimą)

Gohte, 20 m.

Mėgėjas

Nusiųsta: 2017-06-03 21:30

2017-06-03 21:26, nomore parašė:

Jis to nedarys, kadangi "diskusijos yra gyvenimo dalis". Su juo reikia gražiai bendraut, kaip su mažu vaiku, nes blem, vėliau dar į kokį teismą paduos ar pareiškimą parašys, kad pašiepiai jį.
Taip, kad atsargiai čia su juo...
Eiti į puslapį: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
Peršokti į: