Šiuo metu yra prisijungę 117 svečių ir 31 narys Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos gėjų ir lesbiečių svetainė

Apklausa

Ilgiausių jūsų santykių su antra puse trukmė:

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 1385, komentarų: 10

Reklama

Renginiai

Pasaulinė AIDS diena 12/01 - 12/01

Sweet Hard Candy @ SOHO 11/24 22:00 - 11/25 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Sauna Afterparty @ Glamour Gay Sauna 11/24 22:00 - 11/25 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Final Autumn Blast! @ SOHO 11/25 22:00 - 11/26 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Gay Naked Party @ Glamour Gay Sauna 11/25 22:00 - 11/26 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Sunday Chill @ Glamour Gay Sauna 11/26 20:00 - 11/27 03:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Žalgirės 12/31 18:00 - 21:00, Nacionalinis Kauno dramos teatras, Kaunas

Visi renginiai »

Diskusijos

Moderatorius: 666

Diskusijos » Seksas »Koks žiauriausias ir geriausias dalykas jums buvo nutikęs po atsiskleidimo.

3 puslapiai   1 | 2 | 3

Koks žiauriausias ir geriausias dalykas jums buvo nutikęs po atsiskleidimo.

Snowbunny, 28 m.

Fanatikė

Narys nuo: Sau 11, 2015

Siuntimai: 268

Vietovė: Vilnius

Nusiųsta: 2017-10-16 21:33
O kodėl jūsų bosas žino apie tai, kad čiulpiat bybius?
Ta prasme, kad jam tai rūpi ir jis dėl to daro scenas - tai jis mulkis. Bet kam jam tai žinot išvis?
Niekas nekalba apie slėpimąsi, bet aš nenoriu žinoti ką čiulipia, laižo, dulkina ar apturi mano kolegos - mes dirbame kartu nepriklausomai nuo mūsų seksualinių patirčių ir poreikių: profesionalumas kalbėti apie darbą, ne apie seksą/seksualumą/orientaciją ar kates/vaikus/fetišus - tam skirta kita aplinka.

2017-10-13 09:42, MymyselfandI parašė:
Mano buvęs bosas neėmė iš manęs buteliuko vandens, nes aš čiulpiu bybius.

Liquido, 31 m.

Meistras

Narys nuo: Bir 30, 2009

Siuntimai: 1407

Nusiųsta: 2017-10-16 21:49

2017-10-16 21:33, Snowbunny parašė:
Ta prasme, kad jam tai rūpi ir jis dėl to daro scenas - tai jis mulkis. Bet kam jam tai žinot išvis?
Niekas nekalba apie slėpimąsi, bet aš nenoriu žinoti ką čiulipia, laižo, dulkina ar apturi mano kolegos - mes dirbame kartu nepriklausomai nuo mūsų seksualinių patirčių ir poreikių: profesionalumas kalbėti apie darbą, ne apie seksą/seksualumą/orientaciją ar kates/vaikus/fetišus - tam skirta kita aplinka.

This.

Butent.

Anglai net kvalifikuotus darbuotojus vadina ne darbuotojais, o profesionalais ir nesvarbu ar tu naujai atejas be patirties ar multicertifikuotas retos rusies paukstis - tu esi profesionalas ir is taves atitinkamai laukia NE tik, kad tu dirbtum savo darba gerai, bet ir elgtumeisi kaip profesionalas.

As asmeniskai nematau nieko blogo, kad mano bosas zino kas as toks, bet esme tame, kad bosas turi buti tikras bosas, o ne siaip durnelis su kostiumu ir atpeciais.

Oxious, 45 m.

Legenda

Narys nuo: Lie 11, 2001

Siuntimai: 4247

Vietovė: Kaunas

Nusiųsta: 2017-10-16 22:15

2017-10-13 09:42, MymyselfandI parašė:
Mano buvęs bosas neėmė iš manęs buteliuko vandens, nes aš čiulpiu bybius.

O kai būna įmonės renginiai su antrom pusėm?

miria, 30 m.

Meistrė

Narys nuo: Bal 27, 2016

Siuntimai: 1043

Vietovė: Kita šalis/Oth er country

Nusiųsta: 2017-10-16 22:48
nesinešk darbo namo

Snowbunny, 28 m.

Fanatikė

Nusiųsta: 2017-10-17 21:53

2017-10-16 22:15, Oxious parašė:

O kai būna įmonės renginiai su antrom pusėm?

Subtilus skirtumas,kurį visi nori ignoruoti:
a. esu homoseksualus, gyvenu savo gyvenimą, darbe dirbu. O jei kažkam tai kliūva- jų bėda.
b. ateinu į darbą, papasakoju kam čiulpiau ir ką dariau ir gal net kiek padirbu tarp paskalų, o tada kas jau kaip reaguoja.

Todėl neteigiu, o klausiu - o kam šefui (ar bet kuriam bendradarbiui) žinot apie asmeninį gyvenimą (a ar b atvejis)?

Oxious, 45 m.

Legenda

Nusiųsta: 2017-10-17 21:55

2017-10-17 21:53, Snowbunny parašė:

a. esu homoseksualus, gyvenu savo gyvenimą, darbe dirbu. O jei kažkam tai kliūva- jų bėda.
b. ateinu į darbą, papasakoju kam čiulpiau ir ką dariau ir gal net kiek padirbu tarp paskalų, o tada kas jau kaip reaguoja.

Todėl neteigiu, o klausiu - o kam šefui (ar bet kuriam bendradarbiui) žinot apie asmeninį gyvenimą (a ar b atvejis)?

Nesupratau kaip a ir b siejasi su atsakymu į mano konkretų klausimą? Tai būtų a ar b atvejis?

Snowbunny, 28 m.

Fanatikė

Nusiųsta: 2017-10-17 22:09

2017-10-17 21:55, Oxious parašė:

2017-10-17 21:53, Snowbunny parašė:

Nesupratau kaip a ir b siejasi su atsakymu į mano konkretų klausimą?

Hmm atrodė aišku...
Ok. Įmonės balius su antromis pusėmis tai šventė darbuotojams ir jų šeimų nariams, nepriklausomai nuo orientacijos. Jei tai verčia bosą elgtis nepagarbiai su bet kuriuo iš darbuotojų - tai jo bėda.
Ar dabar mainais galite oponuoti į mano iškeltą problemą?

Oxious, 45 m.

Legenda

Nusiųsta: 2017-10-17 22:14

2017-10-17 22:09, Snowbunny parašė:

Hmm atrodė aišku...
Ok. Įmonės balius su antromis pusėmis tai šventė darbuotojams ir jų šeimų nariams, nepriklausomai nuo orientacijos. Jei tai verčia bosą elgtis nepagarbiai su bet kuriuo iš darbuotojų - tai jo bėda.

Manau, kad darbe neįmanoma išvengti kontakto su darbuotojo namų socialine aplinka. Nes tai dažniausiai įvyksta natūralaus pokalbio metu. Ir tai nėra pasakojimasis su kuo guli ar kam čiulpi. Tai gali būti kavos pertrauka ar bendras parūkymas, kur tiesiog pokalbis apie orą ar savaitgalio pramogas - buvome Ventės Rage su antrąja puse, gėrėjomės krintančiais lapais prie Belmonto užtvankos

Snowbunny, 28 m.

Fanatikė

Nusiųsta: 2017-10-17 22:18

2017-10-17 22:14, Oxious parašė:

2017-10-17 22:09, Snowbunny parašė:

Hmm atrodė aišku...

Manau, kad darbe neįmanoma išvengti kontakto su darbuotojo namų socialine aplinka. Nes tai dažniausiai įvyksta natūralaus pokalbio metu. Ir tai nėra pasakojimasis su kuo guli ar kam čiulpi. Tai gali būti kavos pertrauka ar bendras parūkymas, kur tiesiog pokalbis apie orą ar savaitgalio pramogas - buvome Ventės Rage su antrąja puse, gėrėjomės krintančiais lapais prie Belmonto užtvankos

Ar manot per didelė užgaulė asmenybei pasakyti kad savaitgalį išvykoje buvau su "antra puse" vs "savo vaikinu"?
P.S. jei situacija tokia neutrali jau galime ginčytis, aš labiau kalbu sąmoningą paskalų/detalių apie save skleidimą.

Oxious, 45 m.

Legenda

Nusiųsta: 2017-10-17 22:21

2017-10-17 22:18, Snowbunny parašė:

Ar manot per didelė užgaulė asmenybei pasakyti kad savaitgalį išvykoje buvau su "antra puse" vs "savo vaikinu"?
P.S. jei situacija tokia neutrali jau galime ginčytis, aš labiau kalbu sąmoningą paskalų/detalių apie save skleidimą.

Manau, kad heteroseksualus asmuo beveik garantuotai visuomet pasakys, kad buvo su savo panele/drauge ar draugu. Ir tai skambės ir atrodys natūraliai. O homoseksualiam asmeniui teks atrodyti paslaptingai ir rutulioti nenatūraliai skambančią antrąją pusę. T.y. bandyt tikslingai nuslėpti.

Snowbunny, 28 m.

Fanatikė

Nusiųsta: 2017-10-17 22:24

2017-10-17 22:21, Oxious parašė:

2017-10-17 22:18, Snowbunny parašė:

Manau, kad heteroseksualus asmuo beveik garantuotai visuomet pasakys, kad buvo su savo panele/drauge ar draugu. Ir tai skambės ir atrodys natūraliai. O homoseksualiam asmeniui teks atrodyti paslaptingai rutulioti nenatūraliai skambančią antrąją pusę.

Matau labai vengiame problemos, mano subjektyvia patirtimi neretos mūsų bendruomenėje, aptarimo todėl dėkoju už diskusiją, bet jos nekviečiu tęsti, nes ji toliau rutulioja aukos temą ir sąmoningai vengia kitos problemos analizę

Oxious, 45 m.

Legenda

Nusiųsta: 2017-10-17 22:28

2017-10-17 22:24, Snowbunny parašė:

Matau labai vengiame problemos, mano subjektyvia patirtimi neretos mūsų bendruomenėje, aptarimo todėl dėkoju už diskusiją, bet jos nekviečiu tęsti, nes ji toliau rutulioja aukos temą ir sąmoningai vengia kitos problemos analizę

Gal tiesiog skirtingos mūsų patirtys. Esu susidūręs darbe su situacijomis, kuomet bandoma neišsiduoti. Ir, tiesa sakant, nei karto nesu susidūręs su noru tikslingai atskleisti kad esi homoseksualus/homoseksuali ir kad permiegojai su tos pačios lyties asmeniu. Na, tipo, tie gėjai visur demonstruojasi - jau vaikai ramiai negali praeiti

Snowbunny, 28 m.

Fanatikė

Nusiųsta: 2017-10-17 22:34

2017-10-17 22:28, Oxious parašė:

2017-10-17 22:24, Snowbunny parašė:

Gal tiesiod skirtingos mūsų patirtys. Esu susiduręs darbe su situacijomis, kuomet bandoma neiįsiduoti. Ir, tiesa sakant, nei karto nesu susidūręs su noru tikslingai atskleisti kad esi homoseksualus/homoseksuali ir kad permiegojai su tos pačios lyties asmeniu. Na, tipo, tie gėjai visur demonstruojasi - jau vaikai ramiai negali praeiti

Nereikia nureikšminti problemos ją absoliutinant ir pateikiant lyg tai humoras
Man teko susidurti su hetero žmonėmis kurie nori pasidalinti "nuotykiais" darbe, kai visiems dėl to darosi nejauku, lygiai taip būna ir su perdėtu atvirumu iš homo žmonių. Jei įdomu kaip tai atrodo/skamba- sakykit! Iki kol nesusidūriau buvau beveik tokia pat naivi šiuo klausimu ("nei karto nesu susidūręs su noru tikslingai atskleisti".

kauniuke, 42 m.

Legenda

Narys nuo: Rgp 30, 2007

Siuntimai: 3347

Vietovė: Danija

Nusiųsta: 2017-10-18 18:17

2017-10-17 22:34, Snowbunny parašė:

2017-10-17 22:28, Oxious parašė:

Gal tiesiod skirtingos mūsų patirtys. Esu susiduręs darbe su situacijomis, kuomet bandoma neiįsiduoti. Ir, tiesa sakant, nei karto nesu susidūręs su noru tikslingai atskleisti kad esi homoseksualus/homoseksuali ir kad permiegojai su tos pačios lyties asmeniu. Na, tipo, tie gėjai visur demonstruojasi - jau vaikai ramiai negali praeiti

Nereikia nureikšminti problemos ją absoliutinant ir pateikiant lyg tai humoras
Man teko susidurti su hetero žmonėmis kurie nori pasidalinti "nuotykiais" darbe, kai visiems dėl to darosi nejauku, lygiai taip būna ir su perdėtu atvirumu iš homo žmonių. Jei įdomu kaip tai atrodo/skamba- sakykit! Iki kol nesusidūriau buvau beveik tokia pat naivi šiuo klausimu ("nei karto nesu susidūręs su noru tikslingai atskleisti".

Mano patirtis tokia. Isidarbinau dideleje imoneje pries kelis metus, zmoniu nemazai ir atsirado man asistuojanciu vyru. Vis mandagiai atsakydavau.Nors nesu uzsislepusi, bet visada darba ir asmenini gyvenima atskirdavau, nes nesu is tu, kurie gerdami kava ar rukydami kalbetu apie asmenini gyvenima.
Kadangi, atsibodo nesami sokoladai ir bandymas paaiskinti, kodel jiems atsakau, perzengiau ta riba, darbas- asmeninis gyvenimas. Viename firmos vakarelyje, pasakiau plepiausiai personai apie orientacija ir tai puikiai suveike, nereikejo kiekvienam aiskintis ir sokoladai baigesi .
Taigi, darbe apie mane visi zino, dirbu todel, kad ismanau ta darba. Su vienu tu vyruku dirbam kartu, puikus darbiniai santykiai. Su kolegomis dirbam, o per vakarelius galima ir kartu mergaites nuziurineti . Taigi...

aya48, 21 m.

Pamišusi ekspertė

Narys nuo: Lie 24, 2013

Siuntimai: 763

Nusiųsta: 2017-11-10 00:02
Nieko žiauriai baisaus nėra nutikę, bent kol kas.

Kažkaip užsinorėjau pasidalinti patirtim

Turiu močiutę, geras žmogus. Turi stuburą, gana choleriško būdo, pastovi už savo įsitikinimus ir už "savus" - pastaroji savybė man labai labai. Dar mėgsta humorą, kartais ir jumorą, žodžiu, daug juokauja. Ir vieni iš jos bajeriukų būdavo ne itin LGBT* friendly bajeriai apie gėjus, kurie, man supratus apie savo orientaciją, skambėjo pakankamai skausmingai.

Na ir gyvenime nutiko taip, jog turėjau nemažą psichologinę krizę, kai dar gyvenau su tėvais. Pati savęs nesugaudydavau, tėvai - juo labiau. Pamenu, kažkada tiesiog išsiliedama tėvams "ant karštųjų" leptelėjau (labai tuo metu kaltinau save dėl savo orientacijos, jaučiausi neverta meilės ir pagarbos, žodžiu, visuomenės šalikelės atmata), kad jeigu močiutė sužinos apie mano orientaciją, manęs išsižadės ir mane pasmerks. Kažkaip mama sukluso, bet iš pradžių to per daug neužfiksavau.

Po kokių 4 dienų prokrastinavimo & šūdų darymo su savo gyvenimu, sulaukiau skambučio. Skambino močiutė, iš balso jaučiu, jog gerokai pasimetus. Aš irgi atitinkamai pasimečiau. Pokalbis rutuliojosi taip:

- Palauk, *mano vardas*, tuoj išeisiu, nenoriu kad senelis išgirstų*
- Gerai

*mano senelis irgi gana homofobiškas buvo*
*15s pertrauka*

- Aš jaučiau, kad Tu nuo pat mažumės kitokia. Bet viskas gerai, Tu tik nesijaudink, nepaisant visko mes labai labai mylim, svarbiausia kad būtum laiminga, be to, juk laikai keičiasi.

ir dar vėliau juokais pasakė, kad jei mane kas skriaus, nusiųst jos foto su šautuvu

Padėkojau už palaikymą ir žliumbiau visą vakarą, tai ko gero vienas geriausių dalykų, man nutikęs tos krizės metu.

Po to visgi sužinojau, kad visgi ir senelis sužinojo. Tik buvo smagu tai išsiaiškinti, nes bandydama "socializuotis" aka prisitaikyti kažką leptelėjau apie gėjus, iš susimąsčiusių veido išraiškų supratau, kad tolimesnė "socializacija" jau nebereikalinga.

Moralas man viso šito buvo dar ir toks, jog nėra ko bijoti net ir gana stipriai homofobiškai nusiteikusių žmonių (nebent jie muša; nors realiai dažniausiai tik loja) - manyčiau tai dažniausiai būna dėl paprasčiausio klaidingo informavimo, retesniais atvejais - latentinio homoseksualumo (tokių žmonių iš viso kraupiai gaila, man atrodo kraupu per visą savo gyvenimą neturėti galimybės jausti).
Eiti į puslapį: 1 | 2 | 3
Peršokti į: