Šiuo metu yra prisijungę 218 svečių ir 18 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Prevencijos Centras

Apklausa

Kurie politiniai rinkimai jums svarbiausi?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 232, komentarų: 0

Reklama

Renginiai

Sunday Chill @ Glamour Gay Sauna 10/21 20:00 - 10/22 03:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

BloodyRED Halloween @ SOHO 10/26 22:00 - 10/27 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Twink Party @ Glamour Gay Sauna 10/26 22:00 - 10/27 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Gay Naked party @ Glamour Gay Sauna 10/27 22:00 - 10/28 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Progress Bar x Rupert @ SOHO 10/27 20:00 - 10/28 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Visi renginiai »

Diskusijos

Moderatorius: ainas

Diskusijos » Visuomenė ir Mes »Ar įteisintumėte savo homoseksualią santuoką Lietuvoje, atsiradus galimybei?

6 puslapiai   1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Ar įteisintumėte savo homoseksualią santuoką Lietuvoje, atsiradus galimybei?

Apklausa:

Balsų: 58

homofoto, 27 m.

Meistrė

Narys nuo: Bal 12, 2016

Siuntimai: 1610

Vietovė: ---------

Nusiųsta: 2018-02-07 20:49

2018-02-07 20:49, Zoja parašė:

2018-02-07 20:47, homofoto parašė:

nuo smailų pridėjimų kvailas komentaras netampa mažiau kvailas. artumentuok, kodėl Xamizmas blogai. ir prie ko čia moteriškė? seXizmas čia; )

Eik mažuliuk liulia geriau
Mano argumentas

pagal protines galimybes ir argumentacija

Zoja, 49 m.

Pamišusi ekspertė

Narys nuo: Lap 12, 2006

Siuntimai: 985

Vietovė: Kaunas

Nusiųsta: 2018-02-07 20:51

2018-02-07 20:48, Vajezus parašė:

2018-02-07 20:45, Zoja parašė:
Susirask koki barzdota vaikina ir diskutuokit apie makaronus barzdoje

Tu, matyt, nesupratai, kad čia diskusijų forumas, tai yra vieta, kur žmonės išsako, kritikuoja ir argumentuoja savo nuomones. Supermamų forumas yra kitu adresu.

VAJEZUS MARIJA,jau vakaras ,iš kampu lenda muzikantai.

homofoto, 27 m.

Meistrė

Nusiųsta: 2018-02-07 20:52

2018-02-07 20:51, Zoja parašė:

2018-02-07 20:48, Vajezus parašė:

Tu, matyt, nesupratai, kad čia diskusijų forumas, tai yra vieta, kur žmonės išsako, kritikuoja ir argumentuoja savo nuomones. Supermamų forumas yra kitu adresu.

VAJEZUS MARIJA,jau vakaras ,iš kampu lenda muzikantai.

mažai žodžių, daug smailų - genialiumo požymis. o jėzus ir marija tavęs negirdi nes dievas nekenčia mūsų, ane kreize?

Zoja, 49 m.

Pamišusi ekspertė

Nusiųsta: 2018-02-07 20:54

2018-02-07 20:49, homofoto parašė:

2018-02-07 20:49, Zoja parašė:

Eik mažuliuk liulia geriau
Mano argumentas

Juk sakiau kad laikas į būda.
Taip,pagal tavo protines galimybes tau tokia ir argumentacija
LABANAKT LELIUKAI.

homofoto, 27 m.

Meistrė

Nusiųsta: 2018-02-07 20:56

2018-02-07 20:54, Zoja parašė:

LABANAKT LELIUKAI.

tai kas kad tu sakei?

homofoto, 27 m.

Meistrė

Nusiųsta: 2018-02-07 21:03

LABANAKT LELIUKAI.

plius sakei kad negerai užsiimti Xamizmu, o dabar pati užsiemi - hipokritija.

Zoja, 49 m.

Pamišusi ekspertė

Nusiųsta: 2018-02-07 21:08

2018-02-07 21:03, homofoto parašė:

LABANAKT LELIUKAI.

homofoto, 27 m.

Meistrė

Nusiųsta: 2018-02-07 21:17

2018-02-07 21:08, Zoja parašė:

2018-02-07 21:03, homofoto parašė:

dar gerokai per anksti man, bet dėkui

Giedris, 29 m.

Pamišęs ekspertas

Narys nuo: Bir 30, 2012

Siuntimai: 731

Vietovė: Kitur Lietuvoje

Nusiųsta: 2018-02-07 22:51
Niekada nemaniau ir dabar nemanau, kad santuoka kažką keičia žmonių gyvenime, taigi net gi galima sakyti kad esu prieš santuoką. Jeigu yra poreikis, yra kitų būdų sutvirtinti santykiams. Pvz, Kadangi mano vaikinas man pasipiršo, norėtume įteisinti šiuos santykius. Dėl savęs ir dėl šiokio tokio oficialumo, nes vis gi, gyvename kartu ir džiaugiamės kartu ir ketiname toliau kurti ateitį kartu, o jei esame kartu tai jau tampame vienu kumščiu, tai manau tokius santykius įtvirtinti būtų galima. Man asmeniškai, tai nėra svarbu, bet kaip vaikinas sakė, tas įteisinimas tai tarsi pasididžiavimas ir maža pergalė, kad “va, dabar mes kartu esame viena komanda”. Ir pasididžiavimas, kad turi tą mylimą žmogų, kuris yra TAVO.

Kas liečia santykius Lietuvoje, visumoje, taip, norėtųsi didžiuotis valstybe kurioje esu priverstas gyventi, tačiau pirmiausia, tokios galimybės kaip vienalyčių santykių įteisinimas Lietuvoje, yra beviltiškos tokioje sumautoje politikoje. Antra, net jei tai taptų pergale mažumų bendruomenei, tai neabejotinai taip pat taptų gardžiu masalu homofobams. Ar net gi padidėjusio neapykantos smurto išpuolių pagrindu. Aš esu tikras, kad ši šalis ateities nebeturi, todėl ir dėt viltis į ją yra beprasmiška. Jei ir žengtume tokį žingsnį tai tik kitoje šalyje. Net jei čia ta sąjunga negaliotų, tiesiog dėl savo džiaugsmo. Mes net gi jau galvojame apie šią galimybę.

jvd, 34 m.

Meistras

Narys nuo: Spa 15, 2001

Siuntimai: 1695

Vietovė: Vilnius

Nusiųsta: 2018-02-07 23:03

2018-02-07 22:51, Giedris parašė:
Niekada nemaniau ir dabar nemanau, kad santuoka kažką keičia žmonių gyvenime, taigi net gi galima sakyti kad esu prieš santuoką. /*..*/

Nepyk, bet Tu paprasčiausiai nesupranti kas yra santuoka, ir su kuo ji valgoma.

Santuoka nėra skirta santykiams sutvirtinti. Santuoka taip pat nėra santykių kokybės garanto ženklas pase.

Santuoka yra civilinis kontraktas, kuris tarp susituokusiųjų sukuria teisinius santykius, numato jų pareigas ir teises, nustato jų bendro turto teisinį režimą ir t.t. Absoliučios daugumos žmonių kasdieniame gyvenime santuoka išvis nieko nekeičia. Santuokos niuansai dažniausiai išlenda ekstremaliais atvejais.

Na, o kol negalvoji apie tai, kad su kitu žmogumi gali būti „ir džiaugsme, ir varge“ (ypač varge), tol santuoka Tau nereikalinga. Nei Tu žinai, kas ji yra, nei žinai, ką ji Tau duoda.

homofoto, 27 m.

Meistrė

Nusiųsta: 2018-02-07 23:35

Niekada nemaniau ir dabar nemanau, kad santuoka kažką keičia žmonių gyvenime, taigi net gi galima sakyti kad esu prieš santuoką. Jeigu yra poreikis, yra kitų būdų sutvirtinti santykiams. Pvz, Kadangi mano vaikinas man pasipiršo, norėtume įteisinti šiuos santykius. Dėl savęs ir dėl šiokio tokio oficialumo, nes vis gi, gyvename kartu ir džiaugiamės kartu ir ketiname toliau kurti ateitį kartu, o jei esame kartu tai jau tampame vienu kumščiu, tai manau tokius santykius įtvirtinti būtų galima. Man asmeniškai, tai nėra svarbu, bet kaip vaikinas sakė, tas įteisinimas tai tarsi pasididžiavimas ir maža pergalė, kad “va, dabar mes kartu esame viena komanda”. Ir pasididžiavimas, kad turi tą mylimą žmogų, kuris yra TAVO.

Kas liečia santykius Lietuvoje, visumoje, taip, norėtųsi didžiuotis valstybe kurioje esu priverstas gyventi, tačiau pirmiausia, tokios galimybės kaip vienalyčių santykių įteisinimas Lietuvoje, yra beviltiškos tokioje sumautoje politikoje. Antra, net jei tai taptų pergale mažumų bendruomenei, tai neabejotinai taip pat taptų gardžiu masalu homofobams. Ar net gi padidėjusio neapykantos smurto išpuolių pagrindu. Aš esu tikras, kad ši šalis ateities nebeturi, todėl ir dėt viltis į ją yra beprasmiška. Jei ir žengtume tokį žingsnį tai tik kitoje šalyje. Net jei čia ta sąjunga negaliotų, tiesiog dėl savo džiaugsmo. Mes net gi jau galvojame apie šią galimybę.

vaaau nu gerai kad gali pasigirt jog tau pasipiršto, biac, įsitikinęs kad ši šalis ateities neturi? o vau. Tu vien palygink pvz. kiek dabar gali leisti būti sau atsiskleidęs, palyginus su kokia 10 metų atgal.
padidėjusio neapykantos smurto išpuolių pagrindu? iš kur čia tokia prielaida?
ai, ir žmogus nėra TAVO, nes žmogus ne daiktas ; )

kauniuke, 43 m.

Legenda

Narys nuo: Rgp 30, 2007

Siuntimai: 3350

Vietovė: Danija

Nusiųsta: 2018-02-07 23:43

Gyvenu Danijoje, sioje salyje yra iteisinta partnerystes sajunga, jei noreciau iteisinti santykius, zinoma, pasinaudociau ja. Jei butu santuoka, taip pat pasinaudociau, bet yra kaip yra.
Santuoka arba,partneryste, tai ne meiles irodymas, tai netvirtina meiles saitu, tai tik uztikrina teisine ir civiline apsauga tai naujai sukurtai seimai.
Zoja, Creizy, jei vienai is jusu suslubuotu sveikata, paguldytu i reanimacija, ar neduok Dieve, (zinoma, to nelinkiu) rimta operacija, jus net negaletumet pas gydytojus paklausti apie bukle, jus negaletumet NIEKO.
Jei gyvenama plota viena ir jusu isigytu ir abi moketumet kredita ir draugei numirus, tu nieko neturetum.
Galima testi ir testi, bet gal geriau pacios pasiskaitykit, internete pilna informacijos.
Ir, mes neesame kitokie, mes mylime taip pat, mes taip pat is ryto savo Zmogui nesam kavos i lova, mes taip pat pergyvenam del vienas kito, mes tuos pacius mokescius mokam ir t.t.

Giedris, 29 m.

Pamišęs ekspertas

Narys nuo: Bir 30, 2012

Siuntimai: 731

Vietovė: Kitur Lietuvoje

Nusiųsta: 2018-02-07 23:44

2018-02-07 23:35, homofoto parašė:

vaaau nu gerai kad gali pasigirt jog tau pasipiršto, biac, įsitikinęs kad ši šalis ateities neturi? o vau. Tu vien palygink pvz. kiek dabar gali leisti būti sau atsiskleidęs, palyginus su kokia 10 metų atgal.

Taip aš tuo įsitikinęs

homofoto, 27 m.

Meistrė

Nusiųsta: 2018-02-07 23:55

2018-02-07 23:44, Giedris parašė:

2018-02-07 23:35, homofoto parašė:

Taip aš tuo įsitikinęs

galima plačiau ? man įdomu. nes jau kiek metų sako kad tuoj Lietuvos neliks? dešim?

creyzi, 51 m.

Meistrė

Narys nuo: Lap 13, 2006

Siuntimai: 1834

Nusiųsta: 2018-02-19 18:25

2018-02-07 23:43, kauniuke parašė:

Gyvenu Danijoje, sioje salyje yra iteisinta partnerystes sajunga, jei noreciau iteisinti santykius, zinoma, pasinaudociau ja. Jei butu santuoka, taip pat pasinaudociau, bet yra kaip yra.
Santuoka arba,partneryste, tai ne meiles irodymas, tai netvirtina meiles saitu, tai tik uztikrina teisine ir civiline apsauga tai naujai sukurtai seimai.
Zoja, Creizy, jei vienai is jusu suslubuotu sveikata, paguldytu i reanimacija, ar neduok Dieve, (zinoma, to nelinkiu) rimta operacija, jus net negaletumet pas gydytojus paklausti apie bukle, jus negaletumet NIEKO.
Jei gyvenama plota viena ir jusu isigytu ir abi moketumet kredita ir draugei numirus, tu nieko neturetum.
Galima testi ir testi, bet gal geriau pacios pasiskaitykit, internete pilna informacijos.
Ir, mes neesame kitokie, mes mylime taip pat, mes taip pat is ryto savo Zmogui nesam kavos i lova, mes taip pat pergyvenam del vienas kito, mes tuos pacius mokescius mokam ir t.t.

Viskas labai teisingai ir šiuo metu mums su drauge tai ypač aktualu. Musu santykiai pakankamai tvirti mes kartu nemažai metu, būtent todėl mums butu labai aktualu partnerystės sąjunga, bet norėčiau, kad tai būtu teisiškai įteisinta būtent partnerystė, o ne santuoka. Mes gyvename dar labai konservatyvioje šalyje. Ir net priėmus tos pačios lyties santuokos įstatymą žmonių nuomonė mastymas taip greitai nepasikeis.
Tos pačios lyties santuoka daugybei žmonių butu nepriimtina dėl religiniu, moraliniu, politiniu ir dar visokių kitokiu įsitikinimu. Mes norim tolerancijos pagarbos sau todėl reiktu gerbti ir kitu įsitikinimus moralės ir gyvenimo normas.
Partnerystės įstatymas nekonfrontuotu nei su religiniais, moraliniais, politiniais įsitikinimais, nei su konservatyviomis tradicijomis. O be to partnerystės įstatimas butu aktualus ne tik LGBT bendruomenei, bet ir platesnei visuomenės daliai.
Na , o mums su drauge asmeniškai partnerystės įstatimas išspręstu visas šiuo metu esančias ir busimas turtines problemas. O santuoka vienas problemas išspręstu, bet sudarytu daug nauju problemų, taptume pajuokos objektu daugeliui, o juk norisi ramaus normalaus gyvenimo.
Eiti į puslapį: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
Peršokti į: