Šiuo metu yra prisijungę 194 svečiai ir 6 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Birželis - LGBT išdidumo mėnuo
Visuomeninė Lietuvos gėjų ir lesbiečių svetainė
EMIS

Apklausa

Kaip dažnai masturbuojatės?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 495, komentarų: 5

Reklama

Renginiai

Lietuvoje panaikintas BK 122 07/02 - 07/02

Endless Kisstory Friday @ SOHO 06/22 22:00 - 06/23 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Twink Party @ Glamour Gay Sauna 06/22 22:00 - 06/23 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

My Own Burning Desire @ SOHO 06/23 22:00 - 06/24 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Gay Naked party @ Glamour Gay Sauna 06/23 22:00 - 06/24 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Sunday Chill @ Glamour Gay Sauna 06/24 20:00 - 06/25 03:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Drag Queen LIVE - Kitty Tray & Kitten T (UK) @ SOHO CLUB 06/29 22:00 - 06/30 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Visi renginiai »

Diskusijos

Tema užrakinta

Moderatorius: Aivmed

Diskusijos » Bendros »Sergu sia liga, Reumatas !?

Sergu sia liga, Reumatas !?

AlisaII, 38 m.

Aistruolė

Narys nuo: Gru 13, 2017

Siuntimai: 196

Vietovė: Kitur Lietuvoje

Nusiųsta: 2018-02-21 09:24
Sianadien su mama kalbejau del mano ranku pirstu, ir pasake, kad gali buti Reumatas. Pozymiai ant kiekvieno rankos pirstu isskyrus nyksti yra iskilimai, bet matosi tik sulenkus kaip kaskokios kaulu ataugos, neskauda palietus. Atlenkus ta ataug atsiranda ties pirstu centru. Pridedu paveiksliuka.

Anksciau jai rodziau savo pirstus ji nieko nesake kas man, o dabar teisinas zinanti, bet ir nezinanti ji baigusi medicinos mokslus dirba registratore.
Suzinojau po to kai nusidaziau pati sau plaukus esu gan pastabi. Cia butu apie 20180209/10d. man dabar apie 37m.

Paziurejusi truputi internete net isigandau kas cia per liga.

Ar ji pagydoma ar tai mirtina liga ?
Kazkodel itariu, kad buvu uzkresta !. Bet ar tai imanoma ? Motina jug minejau dirba medicinos srityja viska gali gauti nelegaliai. Tiek vaistus, informacija bei kita. Bei ziuredavo detektyvus pastoviai visokios zmogzodystes taipat ir tevas man buvo net baisu kad jie tai ziuri :/ nes as nekenciu to nenoriu to blogio matyti..

Nes konfliktavau su tevu nuo vaikystes, bei su mama, sese ar broliu paskutiniu laiku. Istikruju nemanau, kad cia is mano puses cia is ju puses jie norejo mane pastatyti i vieta ibauginti, kad tyliai tupeciau kamputeja ir jokio garso neskleisciau ir nieko nereikalauciau. Na kaip darzove. Kai keik suaugau vir 25m jau nebetylejau.

Dar tevu kaskokie pazystami sirgo, o tevas taip pasaipiai a jau miire senai.. tas zmogus..

Esu soko busenoja.

AlisaII, 38 m.

Aistruolė

Nusiųsta: 2018-02-21 09:54
Cia kaip suprant tospacios,
Uždegiminės artrito formos yra šios: jaunatvinis reumatoidinis artritas, reumatoidinis artritas, psoriazinis artritas, vilkligė ir ankilozuojantis spondilitas. Šios agresyvios ligos kankina mažiau nei 5% Jungtinių Valstijų gyventojų. Tačiau ligų klasifikavimas suteikiant skirtingus pavadinimus, tokius kaip reumatoidinis artritas ar vilkligė, niekuo negelbsti paciento ir taip pat nė kiek nepadeda geriau suprasti uždegimo priežasties ar sėkmingai išgydyti ligos.

www.sveikata.org/mityba-vienintele-viltis-sergantiems-artritu/

Man sako jaunatvinis reumatoidinis artritas cia gal ?, bet ta pamineta diena gal koks uzdegimas atsirado. Kodel tie kaulai turi keistis gali augti ? nesuprantu.

2018-02-21 10:25, Vajezus parašė:
Užuot rašinėjus durnystes forume geriau nueiti pas gydytoją.

Nesiruosiu eiti.. kol nesuprasiu kas darosi.
O isstikruju i musu namus mazi vaikai atvaziuoja. Gal kokia liga nebuvau vaikysteja persirgusi ir perdave sie vaikai ?

Vajezus, 44 m.

Meistras

Narys nuo: Bal 24, 2002

Siuntimai: 1260

Vietovė: Vilnius

Nusiųsta: 2018-02-21 10:25

Uosis, 55 m.

Legenda

Narys nuo: Bal 15, 2002

Siuntimai: 3991

Vietovė: Kaunas

Nusiųsta: 2018-02-21 11:02
Senatvėj pradėjus kibirais naudoti hormonus dar ne tokių ataugų gali pasirodyti.

AlisaII, 38 m.

Aistruolė

Nusiųsta: 2018-02-21 11:24

2018-02-21 11:02, Uosis parašė:
Senatvėj pradėjus kibirais naudoti hormonus dar ne tokių ataugų gali pasirodyti.

Senatve 28/29m ? na taip ? mm..

Hormonai, taip gal. Idomu kaip T asmenys sia liga serga.

Bet nuo ko tie kaulai, kaulinis audinys apskritai gali keistis? , buitine chemija, vanduo, maistas vaistai nieko tokio daugiau kaip mano aplinkoja nera. Maziukai tera vos vos 1 milimetras ar 2, bet net estetinis vaizdas jau nekoks.

Cia tik sulenkus, taip jie pasislepe istiesus rankos pirstus kaip ir nesimato visai. Bet braukian pirtu per istiestos rankos pirsta jauciasi tas iskilimas maziukas guziukas.

Na tikrai jis padidejo neperseniausiai ir pradejo matytis, bet kodel neaisku.

O hormoniniai vaistai kenkia kepenims gal ten kokie pakitimai ir tokia organizmo, kaulu reakcija cia vienas spejimas.

Istikruju internete nematau pavisdzio cia is nuotrauku.

Ir dar kaskokia elergija daznai troskina atrodytu jog vandens kaip noreciau, bet daug negeriu su maistu kiek ir su vaistais mazai isgeriu. Per diena gal 3 iki 5 stiklines. Tikrai ne litrai.

PRASAU TEMOS NEISTRINTI TIK BLOGUS KOMENTARUS !

AlisaII, 38 m.

Aistruolė

Nusiųsta: 2018-02-21 13:30
Gal ir ne sako tipo niko nesirgau vaikysteja. Bet su kaulais kaskas tikrai kaskokia liga ? ar kokia elergine. Reakcija :/.

Reiskiasi sirgau vaikysteja ir tik dabar suzinau, kad gal sirgau (nes mama taipo nedrasiai sake) , o dabar matau pirmus pozymius. Ta ifekcija galejo patekti per galvos, ranku oda ? pazeista ? Ta diena tikrai daug vandenija praleido rankytes. Labai daug :/ Prisimenu, kad isvargau net.

Ir nuo dazu elergija buvo, bet visados yra neissiplaunu gerai. Ar jautri oda.

Del dazymo anksciau su mama buvo konfliktas ji pradejo man dazyti ir po to tipo pirstines pamirso uzsimauti as laukiu, laukiu ir susinervinusi paejau.. nes galvoju cia kaskas ne taip tycia ji. Ten kaskas buvo, kad dar pagalvojau, kad i dazus galejo prideti ko nors. Tokia nuojauta. Kad ji bijojo ar nenorejo dazyti labai labai jaudinosi.. Todel pati pradejau dazytis. Taip ta diena buvo idomi susibareme .

Bet man iskilimas, patinimas? tera, nei skauda nei ka net mamai nera kuria daugiau metu dar drysta aiskinti apie kaskoki senejima..

JAUNATVINIS IDIOPATINIS ARTRITAS

Ar tai paveldima liga?
Mokslininkai mano, kad tai dėl daugybės priežasčių kylanti liga.
Tai reiškia, kad jai atsirasti svarbus genetinis organizmo polinkis ir aplinkos faktoriai (pavyzdžiui, infekcija).

Kaip gydoma ši liga?
JIA gydyti nėra specifinių vaistų. Gydymo tikslas yra leisti vaikui gyventi normalų gyvenimą ir užkirsti
kelią sąnarių bei organų pakenkimui.

Kas atsitinka sąnariams?
Supanti sąnarį labai plona sinovinė membrana (sąnarinis dangalas) tampa daug storesnė ir pilna uždegiminių ląstelių. Sąnario viduje daugėja sinovinio skysčio. Taisukelia patinimą, skausmą, varžo judesius.

www.vaikuligonine.lt/wp-content/uploads/doc/pacientui/retos_ligos/1_sistemines_jia.pdf

O priezastis kodel atsikratyti mane nori i PENSIJA ISEITU.. Nes tikrrai pasatruoju metu itampa jauciau is tevu kai sukako pensiinis amzius.. Ir suplanavo kaska gal..
Apskritai atrode, kad kaskas serga kokiu veziu, bet man nesako ar kita mirtina nepagydoma liga na kaip paziuresi as isrgi sergu kaip ir nepagydoma liga(-omis).

DivaFranco, 18 m.

Pamišęs ekspertas

Narys nuo: Rgs 06, 2017

Siuntimai: 582

Nusiųsta: 2018-02-21 13:50
Panele, grįškite į savo palatą.

ex-boy, 27 m.

Pamišęs ekspertas

Narys nuo: Spa 24, 2008

Siuntimai: 518

Vietovė: Kaunas 10% / Vilnius 80% / PNV

Nusiųsta: 2018-02-21 15:58
Tau greičiau mikrocefalija, nei reumatas...

AlisaII, 38 m.

Aistruolė

Nusiųsta: 2018-02-21 17:13
Prasau nerasykite nesamoniu ben rimtoja temoja.

Gal uzdegimas koks.. Mazo pirstelio nesimato, bet yra. Dabar gal pati pradzia antibjotikai tuos uzdegimus gydo.. Bet neaisku kas. Ir antibjotiku visokiu yra.. Gal elergija kam. Gal kokia kita liga. Kaip vezys..kraujo uzkratas. Nieko nepadarysi.. Gal cia ir sugryzau pries kelis menesiu nes psichika paradejo vazioti.. visai.. bet dar nebuvo jokiu matomu pozymiu.

O tie gumbiukai kieti, neskauda nei ka.. istiesus pirstus jie pasislepia Na ten padidejes yra reiskias uzdegimas gali buti ar sutinimas toks nedidelis, bet tik toja vietoja. O gal ir aplinkui bet nepastebiu nesuprantu. Kuo didesnis pirstas tuo didesnis kaulo pakitimas.

Ragai uzaugs tuoj..

Cia gal.
Kas atsitinka sąnariams?
Supanti sąnarį labai plona sinovinė membrana (sąnarinis dangalas) tampa daug storesnė ir pilna uždegiminių ląstelių. Sąnario viduje daugėja sinovinio skysčio. Taisukelia patinimą, skausmą, varžo judesius.

2018-02-21 17:15, Momimnotcrazyyet parašė:
Ne čia tokias “diskusijas” kelti Geriau nerasykite jei nieko nezinote..

Tai melynakis yra i PM parasiau.

Momimnotcrazyyet, 19 m.

Pamišęs ekspertas

Narys nuo: Gegužė 07, 2017

Siuntimai: 538

Vietovė: ---------

Nusiųsta: 2018-02-21 17:15
Ne čia tokias “diskusijas” kelti

Blumus, 34 m.

Aistruolis

Narys nuo: Vas 10, 2011

Siuntimai: 163

Vietovė: Vilnius

Nusiųsta: 2018-02-21 22:35

2018-02-21 10:25, Vajezus parašė:

homofoto, 26 m.

Meistrė

Narys nuo: Bal 12, 2016

Siuntimai: 1439

Vietovė: ---------

Nusiųsta: 2018-02-22 06:25

2018-02-21 13:50, DivaFranco parašė:

nu va, koks tu bjaurus tipas, o kitus vadini po to bjauriais
https://en.wikipedia.org/wiki/Hypocrisy

DivaFranco, 18 m.

Pamišęs ekspertas

Narys nuo: Rgs 06, 2017

Siuntimai: 582

Nusiųsta: 2018-02-22 10:37

2018-02-22 06:25, homofoto parašė:

2018-02-21 13:50, DivaFranco parašė:

nu va, koks tu bjaurus tipas, o kitus vadini po to bjauriais
https://en.wikipedia.org/wiki/Hypocrisy

Gi labai rimta liga. Būtinas lovos rėžimas.

Uosis, 55 m.

Legenda

Narys nuo: Bal 15, 2002

Siuntimai: 3991

Vietovė: Kaunas

Nusiųsta: 2018-02-22 11:49

melynakis, 34 m.

Meistras

Narys nuo: Spa 24, 2005

Siuntimai: 1830

Vietovė: Sverige

Nusiųsta: 2018-02-22 17:01
Ta prasme, ar jūs didesnių bėdų neturit, ar kas čia darosi? Čia normalūs sąnariai. Pirštakauliai tokius paviršius turi, todėl ir matosi. Diskusija turėtų būti užrakinta, į klausimą atsakiau.

Tema užrakinta
Peršokti į: