Šiuo metu yra prisijungę 208 svečiai ir 44 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė

Apklausa

Kokie festivalio „Kreivės“ renginiai jums patinka labiausiai?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 424, komentarų: 0

Reklama

Renginiai

Paroda „+26: Am I My Generation?“ 09/16 19:00 - 09/28 19:00, Lietuvos tarpdisciplininio meno kūrėjų sąjungos galerija Sodų 4, Vilnius

Darkness @ Glamour Gay Sauna 09/28 22:00 - 09/29 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

First Fall Fun @ SOHO 09/28 22:00 - 09/29 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Gay Naked party @ Glamour Gay Sauna 09/29 22:00 - 09/30 08:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Super Busy Bee @ SOHO 09/29 22:00 - 09/30 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Sunday Chill @ Glamour Gay Sauna 09/30 20:00 - 10/01 03:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Visi renginiai »

Diskusijos

Moderatorius: reBju

Diskusijos » Laisvalaikis »Kino pavasaris 2018: pasirinkimai ir pasiūlymai

2 puslapiai 1 | 2

Kino pavasaris 2018: pasirinkimai ir pasiūlymai

DrugeliuMetas, 29 m.

Dievas

Narys nuo: Spa 01, 2008

Siuntimai: 9790

Vietovė: Klaipėda

Nusiųsta: 2018-03-04 14:52

Artėja viena didžiausių gerojo kino puotų.
Ką šiemet esate nusižiūrėję šiame kino festivalyje?
Gal turite rekomendacijų, ką verta pamatyti? Nebūtinai LGBTQ filmą.

oscar, 28 m.

Mėgėjas

Narys nuo: Lap 18, 2012

Siuntimai: 44

Vietovė: Kita šalis/Oth er country

Nusiųsta: 2018-03-04 18:30
Mėgstantiems japonų animaciją
youtu.be/BHG8WON_MEQ
Gaila, kad tik Kaune ir Vilniuje rodys.

DrugeliuMetas, 29 m.

Dievas

Nusiųsta: 2018-03-05 00:03

2018-03-04 18:30, oscar parašė:
Mėgstantiems japonų animaciją
youtu.be/BHG8WON_MEQ
Gaila, kad tik Kaune ir Vilniuje rodys.

Geras.

DrugeliuMetas, 29 m.

Dievas

Nusiųsta: 2018-03-10 11:10
Šiemet kino pavasaryje tikriausiai bus trys populiariausi LGBT filmai.

Biografinis dokumentinis filmas SILVANA

kinopavasaris.lt/lt/programa/6405-silvana

DIEVO KRAŠTAS

kinopavasaris.lt/lt/programa/6340-dievo-krastas

120 DŪŽIŲ PER MINUTĘ

kinopavasaris.lt/lt/programa/6504-120-duziu-per-minute

DrugeliuMetas, 29 m.

Dievas

Nusiųsta: 2018-03-17 23:24
Jau prasidėjo, kokie įspūdžiai?

quiet, 29 m.

Aistruolė

Narys nuo: Gru 23, 2011

Siuntimai: 233

Vietovė: Kaunas

Nusiųsta: 2018-03-24 10:09
Kol kas buvau tik Silvanoj. Bet ką apie tai ir pasakyt.. Be žodžių. Pasisekė švedų jaunimui. Turbūt geras jausmas nueit į tokį konca ir gerai išsibliaut . Vos ne kaip terapija .

aya48, 22 m.

Pamišusi ekspertė

Narys nuo: Lie 24, 2013

Siuntimai: 820

Vietovė: Vilnius

Nusiųsta: 2018-03-27 02:53
Mačiau Silvaną, Avą, Lyčių kovą. Ta proga ir aprašysiu, kaip man jie, nes patinka megėjiškai paanalizuoti - apgalvoti peržiūrėtus filmus. Dar eisiu vėliau į Sengirę, jos labai laukiu.

Silvana

Iš esmės šito filmo, kaip filmo, nenorėčiau griežčiau vertinti, nes jis mane paveikė dėl asmeninių priežasčių, tuo, kad nesunkiai galėjau artimai tapatintis su Silvana, ir nežinau, kaip jis tiems, kuriems Silvana svetima. Bet jeigu kyla minčių, kad galėtumėte, labai labai rekomenduoju nueiti dėl savęs.

Filmas man patiko, nors sunku pasakyti, ar filmas daugiau, ar pati Silvana. Paskatino manyje sveiką pyktį, kurį išliejusi jaučiuosi geriau. Fainas tas pyktis gi kartais. Gerai kažkas pakomentavo, jog Silvana yra gera psichoterapija

Ava

Labai gaivališkas filmas. Dar patiko gražūs vaizdai jame, ties tuo iš ties neblogai padirbėta.

Įdomiai perteiktas Avos išorinis konfliktas su mama, galbūt kiek pasigedau didesnio pasigilinimo į jos pačios savijautą dėl sužinotos diagnozės ir kitų veiksnių. Buvo komentavusių, jog jiems tas filmas nepatiko dėl to, kad jis neva perdėtai seksualizuotas, su kuo tikrai nesutikčiau - tas noras patirti kūniškus malonumus man pasirodė kaip tik labai natūraliai perteiktas ir neapribotas. Patiko tas drąsus jauno žmogaus susidūrimas su absurdu - tai, kas atrodo logiška susidarius tokioms gyvenimo aplinkybėmis, kai gyvenimas dėl aklumo stipriai keisis, senoji Ava mirs ir gims kita, kuriai galimai senasis gyvenimas bus vertingesnis už tikrąjį, supantį jį ateityje.

Lyčių kova

Įdomus filmas, ypač jeigu relatinat su feminizmo dalykais.

Nenusiminiau čia išvydus lesbian things, nors buvau susilažinus su drauge, kad čia tik šiaip draugės. Pralošiau. Kaip ir Silvana, taip ir šis filmas man pridavė parako.

Šitas filmas labai motyvavo tuo, kad jis yra labai realistiškas ir, kaip teigė reali tenisininkė, kurią šiame filme vaidino kita aktorė, kad viskas filme taip pat, kaip ir buvo realybėje. Palyginus filmo ištraukas su realiais kadrais labai nustebau dėl stulbinančio panašumo.

Filme labai gerai išlaikyta įtampa, finalas buvo 10/10, tik apie jį nenoriu pasakoti ir gadinti filmo.

Dėl rekomendacijų - nežinau ar matau tikslą kažką labai rekomenduoti. Negalėčiau teigti, kad kažkuris vienas iš jų man buvo ŽYMIAI geresnis už kitus.

creyzi, 51 m.

Meistrė

Narys nuo: Lap 13, 2006

Siuntimai: 1730

Nusiųsta: 2018-03-27 16:56
Labai ačiū už aprašimus, paskaičiau ir norėčiau pažiūrėti Silvaną, ir Lyčių kovą.

homofoto, 27 m.

Meistrė

Narys nuo: Bal 12, 2016

Siuntimai: 1564

Vietovė: ---------

Nusiųsta: 2018-03-28 07:40

2018-03-27 16:56, creyzi parašė:
Labai ačiū už aprašimus, paskaičiau ir norėčiau pažiūrėti Silvaną, ir Lyčių kovą.

nepatiks tau silvana

creyzi, 51 m.

Meistrė

Nusiųsta: 2018-03-28 16:43

2018-03-28 07:40, homofoto parašė:

2018-03-27 16:56, creyzi parašė:

nepatiks tau silvana

Nespręsk pagal save

homofoto, 27 m.

Meistrė

Narys nuo: Bal 12, 2016

Siuntimai: 1564

Vietovė: ---------

Nusiųsta: 2018-03-28 20:34

2018-03-28 16:43, creyzi parašė:

2018-03-28 07:40, homofoto parašė:

nepatiks tau silvana

Nespręsk pagal save

pagal tave nusprendžiau

creyzi, 51 m.

Meistrė

Nusiųsta: 2018-03-28 21:27

2018-03-28 20:34, homofoto parašė:

2018-03-28 16:43, creyzi parašė:

Nespręsk pagal save

pagal tave nusprendžiau

Manes tu nepažįsti, nežinai kas man patinka, ką mėgstu. Sprendi tik pagal save

aya48, 22 m.

Pamišusi ekspertė

Nusiųsta: 2018-03-31 14:45
Apsimesdama, kad čia vis dar tema apie kino pavasarį, pasidalinsiu įspūdžiais apie dar du filmus Įmesiu dar paveiksliukų, nes taip fainiau

Dievo kraštas

Filmas, kurį, ko gero, labiausiai rekomenduočiau plačiąjai auditorijai (iš to, ką mačiau šiame festivalyje ).

Daug kas lygina šitą filmą su kuprotu kalnu, ir nesistebiu, kodėl - istorija kalba apie du vyrus, filme daug atšiaurios gamtos, šių vyrų ryšyje mažoka subtilumo, jų elgesys, mano akimis, gana instinktyvus ir grubus, tad jeigu tikimasi sentimentalumo, tai nėra tas filmas, kuriame tą galima įžvelgti.

Žiūrėjau dar vieno pagrindinio veikėjų Georgijaus rolę vaidinusio aktoriaus (Alec Secareanu) interviu - jis teigė, jog šis filmas leidžia LGBT+ žmonėmis jaustis žmonėmis, nes filmas yra apie tai, kaip įsileisti žmogų, kaip leisti sau būti mylimam. Mano akimis, šiame filme iš esmės matome, kaip du žmonės mokosi mylėti vienas kitą, įsileisti į savo širdį ir emociniame lygmenyje. Labai gražu žiūrėti, kaip žmonės mokosi brandžiai įsileisti į šį santykį.

Taip pat Alec teigė, kad šis filmas nuo Kuproto Kalno skiriasi tuo, kad rolę atliekantys aktoriai čia nejaučia homofobijos, nors man taip nevisai pasirodė - Josho elgesį aš būčiau linkusi interpretuoti kaip internalizuotą homofobiją, aš jo elgesy matyčiau, deja, dažnam Lietuvos gėjui būdingą pasaulį - gyvenamas "normalus" gyvenimas, kartas nuo karto labai instinktyviai ir grubiai patenkinant savo lytinę aistrą nededant vilties į jokius artimus poros santykius.

Mano asmeninė savijauta po šio filmo - taip, šis filmas tikrai leidžia jaustis žmogumi.

Sengirė

Taigi, Sengirė.

Kaip miške daug laiko praleidęs žmogus tikėjausi šiek tiek daugiau, o gal ir ne daugiau - gal aš pati mažai tinkama šitam filmui, nes esu lengvai nerimastinga ir dėl to sunku tiesiog atsikvėpus ramiai pažiūrėti filmą.

Daug gražių žvėrelių, vaizdų, smagu tai, kad viskas filmuota čia, Lietuvoje. Visiškas chillas - intensyvaus siužeto mėgėjams ko gero šitas filmas ne itin patiks.

Bet kokiu atveju - tikrai geras lietuvių darbas, vertas dėmesio (ir laikui bėgant, to dėmesio bus vis labiau ir labiau vertas ).

Uosis, 55 m.

Legenda

Narys nuo: Bal 15, 2002

Siuntimai: 4003

Nusiųsta: 2018-03-31 16:55

Sengirė

Taigi, Sengirė.

Kaip miške daug laiko praleidęs žmogus tikėjausi šiek tiek daugiau, o gal ir ne daugiau - gal aš pati mažai tinkama šitam filmui, nes esu lengvai nerimastinga ir dėl to sunku tiesiog atsikvėpus ramiai pažiūrėti filmą.

Daug gražių žvėrelių, vaizdų, smagu tai, kad viskas filmuota čia, Lietuvoje. Visiškas chillas - intensyvaus siužeto mėgėjams ko gero šitas filmas ne itin patiks.

Bet kokiu atveju - tikrai geras lietuvių darbas, vertas dėmesio (ir laikui bėgant, to dėmesio bus vis labiau ir labiau vertas ).

Blogiausias dalykas kad tai filmas - fikcija. Tiesioginis blefas. Gal būt filmą reikėjo pavadinti - Lietuvos gyvūnėliai. Kino juostoje nepamatysime jokios biologines sengirės. Gyvūnėlių vaizdeliai nufilmuoti visuose Lietuvos miškuose, netgi kirtimuose, palaukėse... Nežinau ką pasakyti apie filmą "Marios", kuris "su didele kantrybe ir pasiaukojimu" yra nufilmuotas Vievio ežere, Lentvario tvenkinyje ir Strėvos upelyje.
Nebent tiek kad tai - poema. Taigi - saldaus liūliavimosi.

aya48, 22 m.

Pamišusi ekspertė

Nusiųsta: 2018-03-31 17:29

2018-03-31 16:55, Uosis parašė:

Sengirė

Taigi, Sengirė.

Blogiausias dalykas kad tai filmas - fikcija. Tiesioginis blefas. Gal būt filmą reikėjo pavadinti - Lietuvos gyvūnėliai. Kino juostoje nepamatysime jokios biologines sengirės. Gyvūnėlių vaizdeliai nufilmuoti visuose Lietuvos miškuose, netgi kirtimuose, palaukėse... Nežinau ką pasakyti apie filmą "Marios", kuris "su didele kantrybe ir pasiaukojimu" yra nufilmuotas Vievio ežere, Lentvario tvenkinyje ir Strėvos upelyje.
Nebent tiek kad tai - poema. Taigi - saldaus liūliavimosi.

Tas tiesa - sengirėmis ten nekvepia, o dėmesys vienareikšmiškai sutelktas į ten esančius gyvūnus.
Eiti į puslapį: 1 | 2
Peršokti į: