Šiuo metu yra prisijungę 59 svečiai ir 9 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Pranešk

Apklausa

Kaip vertinate G. Nausėdos pasisakymus LGBTQ+ temomis?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 23, komentarų: 0

Renginiai

Biseksualų diena 09/23 - 09/23

E-BANYA @ Glamour gay sauna 09/18 22:00 - 09/19 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

SoHot Autumn Saturday @ SOHO 09/18 22:00 - 09/19 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

UNderwear party @ Glamour gay sauna 09/24 22:00 - 09/25 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

GayNaked party @ Glamour gay sauna 09/25 22:00 - 09/26 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

Weekend Horoscopes: Libra @ SOHO 09/25 22:00 - 09/26 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Martynas, antradienį, 2021.08.03 22:06. Perskaityta 207 kartus

Susiruošėte į kelionę, o gal ją dar tik planuojate? Galbūt negalite išsiskirti su savo sekso žaisliuku ir norėtumėt pasiimti jį į kelionę? Pateikiame jums kelis patarimus kaip saugiai su juo keliauti, kad netektų nepatogiai pasijusti oro uosto patikros metu.

ŽaislaiŽaislai

Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

1. Išimkite baterijas

Šis patarimas greičiausiai svarbus tikrai ne dėl galimo savaiminio užsidegimo skrydžio metu. Tikimybė, kad kažkas panašaus nutiks yra visiškai minimali. Vis dėlto, užmirštos baterijos gali sukelti kitų nepatogumų. Tempiant lagaminą jame esantys daiktai juda. Kartais užtenka nedidelio judesio, kad sekso žaisliukas įsijungtų. O tuomet iš lagamino sklindantys garsai sudomins ne vieną. Jau nekalbant apie oro uosto darbuotojų galimas reakcijas. Ar tikrai norėtumėte oro uosto patikroje atidaryti lagaminą ir ieškoti kaip jį išjungti?

2. Supakuokite žaisliuką atskirai nuo vonios reikmenų

Net ir nedidelio dydžio žaisliukai tikrai neturėtų atsidurti šalia jūsų vonios reikmenų. Prisiminkite, kad einant pro oro uosto patikrą visus skysčius turėsite išimti iš lagamino ir padėti atskirai. Neretai šis maišelis yra apžiūrimas atidžiau oro uosto aviacinės saugos darbuotojų. Greičiausiai, net ir pamatę tokį žaisliuką maišelyje su jūsų kvepalų, dužo želės ar kremo buteliukais, jie neparodys susidomėjimo. Bet jei nenorite atsakinėti į keistus klausimus – geriau savo žaisliuką supakuokite atskirai. Be to, taip kur kas higieniškiau.

3. Nesivežkite „popersų“

Net jei esate skystų aromatų gerbėjas, jų tikrai nereikėtų imti į kelionę. Jų pardavimas daugelyje šalių vis dar priskiriamas pilkai zonai. Todėl jei norite išvengti nemalonumų, geriau savo mėgstamus „popersus“ palikite namie.

4. Saugiau – registruotame bagaže

Daugeliu atvejų, žymiai mažiau klausimų visiems kils, jei savo žaisliukus paliksite registruojamame bagaže. Žinoma, jei tokią galimybę turite. Jei keliaujate tik su rankiniu bagažu, čia jums pravers mūsų kiti patarimai.

5. Paslėpkite dildo batuose

Šis patarimas padės jums sutaupyti vietos bagaže. Jei vežatės batus, dildo turėtų puikiai ten tilpti. Oro uosto patikros ekrane jūsų žaisliukas primins tampriai suvyniotas kojines. Na, jei jūs mėgstate didesnius žaislus – neabejojame, kad surasite į ką juos įvynioti.

6. NE metaliniams penio žiedams

Na, kad metalinių penio žiedų nereikėtų dėvėti einant per metalo detektorių – atrodo savaime suprantama. Tačiau ir jūsų rankiniame lagamine jie gali sukelti klausimų. Pasirinkus žiedus iš kitų medžiagų – ženkliai sumažinsite galimas problemas.

7. Sulankstykite gaubtus

Mėgstate galvos kaukes/gaubtus? Nepamirškite jų tinkamai sulankstyti. Apsaugai paprašius atidaryti jūsų lagaminą ir išvydus kaukę – jie tikai pasiteiraus kam ji jums reikalinga. Žinoma, jūs visada galite sugalvoti originalių paaiškinimų, tačiau šiuo atveju geriau nemeluoti. Siekiant išvengti tokių situacijų, geriau kaukes sulankstyti saugiai, tarp kitų rūbų.

8. Petnešos – tikrai ne problema

Jei mėgstate pasipuošti petnešomis ar kitais odiniais aksesuarais, jas pasiimti tikrai nebus problema. Vargu ar kam kils kokių klausimų dėl šių aksesuarų.

9. Lubrikantas yra skystis

Nepamirškite, kad lubrikantas irgi yra skystis. Todėl jei norite jo vežtis rankiniame bagaže, buteliuko talpa negali būtų didesnė nei 100 mililitrų. Be to patikrinkite ar buteliukas gerai uždarytas, ar dėl spaudimo jis savaime neatsidaro. Tikriausiai nenorite, kad atidarius lagaminą paaiškėtų, kad visas jo turinys paženklintas šio buteliuko turiniu.

10. Venkite vežti sekso žaislus į homofobiškas šalis

Ne visos šalys vienodai vertina tuos pačius dalykus. Keliaujant į Jungtinius Arabų Emyratus ar Indoneziją reikėtų geria pagalvoti ar jums tikrai reikia jūsų sekso žaislus imti į kelionę.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis