Aktorius K. Spacey prisipažino, kad yra gėjus
Data: 2017.11.01 09:12
Tema: Kita informacija


JAV aktorius Kevinas Spacey pirmadienį pareiškė esąs „smarkiai pasibaisėjęs“ kaltinimais, kad 1986-aisiais jis galimai bandė seksualiai priekabiauti prie vieno paauglio.

K. Spacey socialiniame tinkle „Twitter“ parašė, kad nepamena tokio incidento, tačiau atsiprašė už savo elgesį. Aktorius Anthony Rappas portalui „BuzzFeed“ papasakojo, kad jis, būdamas 14-metis, lankėsi viename vakarėlyje K. Spacey bute. Jis tvirtino, kad nuo alkoholio apsvaigęs aktorius parvertė jį ant lovos ir ant jo užlipo, tačiau esą jam pavyko ištrūkti, kol neįvyko nieko daugiau.

Dviejų „Oskarų“ laureatas K. Spacey, vaidinantis televizijos seriale „Kortų namelis“ (House of Cards), savo žinutėje parašė, kad nepamena tokio incidento, tačiau atsiprašė A. Rappo už savo elgesį. „Jeigu tikrai elgiausi, kaip jis pasakoja, esu skolingas jam nuoširdžiausią atsiprašymą už tai, kas turėjo būti itin netinkamas elgesys esant girtam“, – pažymėjo aktorius.

K. Spacey pridūrė, kad A. Rappo kaltinimas „paskatino mane imtis spręsti kitus dalykus mano gyvenime“. „Kaip man artimiausi jau žino, per savo gyvenimą esu turėjęs santykių tiek su vyrais, tiek su moterimis. Per visą savo gyvenimą esu mylėjęs vyrų ir turėjęs su jais romantiškų ryšių, o dabar renkuosi gyventi kaip gėjus, – rašė jis. – Noriu tai spręsti sąžiningai ir atvirai – ir tai prasideda nuo savo paties elgesio peržvelgimo.“

Daugiau Delfi.lt.

Tačiau toks atsiprašymas ir pasiskelbimas gėjumi tik papiktino visuomenę, kuri pastaruoju metu ir taip itin jautri seksualinio priekabiavimo klausimu. Žmonėms susidarė toks įspūdis, tarsi nederamą elgesį Kevinas Spacey bandytų pateisinti savo seksualine orientacija, ir su savo pasiskelbimu gėjumi mėgintų užgožti faktą, kad jis bandė turėti lytinių santykių su nepilnamečiu.

„Tiesiog noriu labai aiškiai pasakyti: žmonės, buvimas gėjumi neturi nieko bendro su priekabiavimu prie nepilnamečių“, – rašė komikė Cameron Esposito, pati neslepianti savo seksualinės orientacijos ir aktyviai kovojanti už LGBT teises.

Daugiau: 15min.

Kitas „Netflix“ pagrindinio serialo „Kortų namelis“ sezonas bus paskutinis, pirmadienį paskelbė televizijos atstovas, šiam apdovanojimų pelniusiam serialui patyrus smūgį dėl netinkamo seksualinio elgesio įtarimų jo žvaigždei Kevinui Spacey.

Daugiau: Delfi.lt.

Šis straipsnis yra Visuomeninė Lietuvos
LGBT+ svetainė
https://www.gayline.lt

Šio straipsnio URL:
https://www.gayline.lt/article.php?sid=11434