Homoseksuali Dovilė pradėjo naują gyvenimą: vaikystėje mane bandė rengti suknelė
Data: 2021.07.19 19:36
Tema: Homofobija


Mažame miestelyje gyvenanti homoseksuali mergina TV3 atvirai prakalbo apie savo naują gyvenimo etapą ir ką teko išgyventi anksčiau. Ilgą laiką ji bandė neigti sau, kad yra kitokia, tačiau pagaliau susitaikė, jog yra homoseksuali, susirado draugę ir iš naujo bando pamilti save.

Mažame miestelyje gyvenanti Dovilė (tikrasis vardas ir pavardė redakcijai žinoma) norėjo išlikti anonimiška, nes jos teigimu, Vilniuje situacija LGBT atžvilgiu yra visiškai kitokia, o mažame miestelyje tenka sutikti nemažai homofobų. Tačiau ji viliasi, kad ir jos gimtajame mieste situacija bėgant laikui taip pat pasikeis.

„Skiriasi mano aprangos stilius, aš rengiuosi labiau berniukiškai – tai jaučiasi gatvėje kreivi žvilgsniai“, – teigia Dovilė. Ji priduria, kad kai kurie aplinkiniai jai tiesiai šviesiai rėžia į akis, kad LGBT asmenų nepalaiko.

„Jau nuo vaikystės jaučiausi kitokia nei visi. Aš bendravau, draugavau ir laiką leidau su berniukais, o ne su mergaitėmis. Atrodžiau kitokia nei kitos mergaitės. Ilgai savęs nepriėmiau ir sakiau, kad nesu tokia (homoseksuali – aut. past.), kaip man atrodo. Vėliau pradėjau bręsti ir skaityti visokius puslapius apie tai, daryti testus anglų kalba“, – pripažino Dovilė.

Pasak Dovilės, kai artimieji sužinojo, jog ji yra homoseksuali, tai jiems buvo šokas. Vėliau jie teigė, kad apie tai galėjo pagalvojo, nes niekada į namus nebuvo parsivedusi jokio vaikino ir nerodė susidomėjimo priešinga lytimi.

„Kai sužinojo mama, jai buvo šokas. Aš buvau praktiškai priversta jai pasakyti. Turėjau važiuoti pas draugę, bet manęs nenorėjo išleisti. Buvau priversta pasakyti, nors nebuvau pasiruošusi. Aš pasakiau, kad privalau važiuoti pas draugę, nes ji man patinka ir mes draugaujame. Mama išgirdusi apie tai, mane ramino, kad viskas gerai ir mane supranta. Taip pat sakė, kad aš jauna ir viskas gali apsiversti aukštyn kojomis. Aiškino, kad šis potraukis gali pasikeisti. Tikisi dar, kad vėliau galbūt susirasiu vaikiną, kurį įsimylėsiu. Bet aš pasirinkau jau ir turėtų gerbti mano pasirinkimą. Aš nuo mažų dienų turėjau kitokį potraukį ir tikrai nemanau, kad tai pasikeis“, – sako Dovilė.

Daugiau TV3.

Šis straipsnis yra Visuomeninė Lietuvos
LGBT+ svetainė
https://www.gayline.lt

Šio straipsnio URL:
https://www.gayline.lt/article.php?sid=13668