Kuriose šalyse vartotojai skaito GayLine.LT straipsnius?

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Kuriose šalyse vartotojai skaito GayLine.LT straipsnius?

Ket, 04/07/2022 - 12:30
Kategorija:
0 komentarų

Nuo sausio vidurio atsinaujinęs LGBTQ+ ir šią bendruomenę palaikančių žmonių naujienų portalas skaitomas ne tik Lietuvoje. Per šiuos nepilnus tris mėnesius skaitytojai daugiau nei iš 60 pasaulio šalių atvertė portalą, kad rastų juos dominančias naujienas.

GayLine.LT redakcija gali stebėti apibendrintus duomenis, kuriuose galima matyti kokių šalių vartotojai skaito portale publikuojamas naujienas. Jie rodo, kad daugiausia jų buvo Lietuvoje, toliau rikiuojasi Norvegija, Jungtinė Karalystė, Švedija, Jungtinės Amerikos Valstijos.

„Nuoširdžiai dėkojame visiems mūsų skaitytojams, kurie seka, domisi ir informuoja mūsų redakciją apie svarbiausias naujienas. Portalą prižiūrimas tik savanorių - todėl jei esame atviri įvairiems pasiūlymams bendradarbiauti. Jei turite kelias laisvas minutes - kviečiame prisidėti prie portalo tobulinimo“, - sako GayLine.LT savanoris Mantvydas Noreika.

Tiesa, ne tik iš jau paminėtų šalių teritorijų buvo prisijungta prie seniausio Lietuvoje LGBTQ+ naujienų portalo. Tarp daugiau nei 60 šalių yra ir gerokai nutolusių nuo Lietuvos. Malis, Argentina, Peru, Tanzanija, Madagaskaras, Filipinai - tai tik kelios šalys, kuriose buvo atverstas naujienų portalas.

„Greičiausiai kai kuriose šalyse mūsų naujienos buvo atverstos netyčia. Tačiau kitose tolimuose regionuose skaitytojai nuolatos skaito straipsnius. Dažnas apsilankymas leidžia daryti prielaidas, jog ten gyvenantys ar keliaujantys lietuviai ieško aktualios informacijos būtent mūsų portale“, - sako M. Noreika.