Pramogos

Soho vakarėlių akimirkos - - Džordana Butkutė (foto)

Po dviejų metų petraukos pernai į SOHO Vilnius klubą sugrįžo ryškiausia visų laikų lietuviškos POP scenos legenda Džordana Butkutė! Lietuvos POP muzikos primadona tituluojama dainininkė surengė išskirtinį šou ir paskatino visus ne tik šokti, bet ir dainuoti. Kas gali likti abejingas kai girdi dainas: „Nemylėjau tavęs“, „Vienas namuose“, „Dėl tavęs“. Šiuos Džordanos Butkutės hitų priedainius mintinai moka kone kiekvienas.

Filme „Snieguolė ir septyni nykštukai“ vaidins seksualusis Andrew Burnap (foto)

Pranešama, kad filmą, kurį režisuos Marc Webb, vaidins Rachel Zegler, o piktąją karalienę įkūnys – Gal Gadot.  

Andrew Burnaptikrai neatliks princo vaidmens, o kurs visiškai naują personažą, kuris buvo sukurtas specialiai 1937 m. animacinio klasikinio filmo perpasakojimui. Tiesa, tai reiškia, kad žiūrovai jį matys kur kas ilgiau, nei patį princą.

D.Vaitiekūnas autobiografiniame klipe ieško atsakymo: „Kaip save priimti?“

Autorinių dainų kūrėjas ir aktorius Dominykas Vaitiekūnas (34) pristato naują savo būsimo albumo dainą ir vaizdo klipą, pavadinimu „100 AŠ“. Atlikėjas, savo klipe suvaidinęs visus personažus, šmaikštaudamas teigia, jog tai privertė padaryti „ne tik biudžeto trūkumas“.

Finalinis gėjų poros šokis pravirkdė teisėjus, tačiau jie liko antri

Šeštadienio naktį baigėsi dar vienas BBC šokių projekto „Strictly Come Dancing“ sezonas. Jame pirmą kartą varžėsi gėjų pora John Whaite ir Johannes Radeb. Po jų finalinio šokio ašarų negalėjo sulaikyti net teisėjai.