Užsienyje

Istorinis Taivano teismo sprendimas - leido tos pačios lyties partneriams įsivaikinti

Taivano LGBTQ+ aktyvistai vilties ženklu pavadino teismo sprendimą, kuriuo leista gėjui įsivaikinti savo vyro nebiologinį vaiką, praneša Advocate. Aktyvistai taip pat paragino šalies vyriausybę leisti visoms tos pačios lyties poroms įvaikinti.

Futbolininkui gėjui Josh Cavallo adresuotus grasinimus mirtimi tirs policija

Josh Cavallo komanda „Adelaide United“ paprašė policijos ištirti futbolininkui adresuotus grasinimus nužudyti. Praėjusį spalį futbolininkas atskleidė esantis gėjus ir dėl to jau patyrė homofobiškus išpuolius tiek sporto aikštėje, tiek socialinėse midijose.

Vyras užpultas peiliu ir sumuštas tik dėl to, kad atrodė kaip gėjus (N18)

Temoje, Ganoje, grupė jaunuolių, tik dėl įtarimų, jog vyras gali būti gėjus užpuolė ir peiliu subadė vyrą. Perry Ato Inkoomas sakė, kad ankstyvą gruodžio 19 d. vakarą jį užpuolė po gimtadienio vakarėlio, kuriame jis dirbo.

Vokietija paskyrė pirmąjį Queer atstovą, kuris vertins kokį poveikį LGBTQ+ turi vyriausybės sprendimai

Trečiadienį žaliųjų partijos narys Sven Lehmann paskirtas federalinės vyriausybės komisaru atsakingu už seksualinės ir lyčių įvairovės pripažinimą. Jis taip pat vadovaus Nacionaliniam seksualinės ir lyčių įvairovės veiksmų plano įgyvendinimui.

Iš „Facebook“ pašalinti Lenkijos dešinieji radikalai pyksta ir grasina teismais

Kompanija „Facebook“ trečiadienį panaikino Lenkijos nacionalistinės opozicinės partijos „Konfederacija“ puslapį, taip sukeldama šalies dešiniųjų pasipiktinimą. Reaguodama į tai, šalies vyriausybė skundžiasi, kad JAV technologijų milžinė riboja žodžio laisvę. Dabar „Konfederacija“ žada kreiptis į teismą.

Čiuožėjas T. LeDuc žiemos olimpinėse žaidynėse taps pirmuoju atviru nedvinarės tapatybės sportininku

Nedvinarės tapatybės dailiojo čiuožimo čiuožėjas Timothy LeDuc kitą mėnesį dalyvaus 2022 m. žiemos olimpinėse žaidynėse. Nedvinarės tapatybės asmenys savęs nepriskiria nei moterims, nei vyrams.