Pozicija

Kunigas Arūnas Peškaitis gina atvertimo terapiją ir teigia, kad ji padėjo tūkstančiams

Nors ir smerkia homoseksualumo kriminalizavimą bei atvertimo terapiją, kurios metu naudojamas smurtas ir žiaurios praktikos, kunigas A. Peškaitis gina žmonių teisę savanoriškai kreiptis pagalbos norint suvaldyti potraukį savo lyties atstovams. Jo teigimu, neva tokia praktika padėjo tūkstančiams žmonių. GayLine.LT redaktorius Martynas Norbutas sako netikintis stebuklingais receptais, kurie paverčia gėjus heteroseksualiais.

Homoseksualaus skaitytojo laiškas: Būdamas penkerių pastebėjau, kad esu kitoks

Ar homoseksuliais vaikus padaro netinkamas auklėjimas mokykloje ar namuose, nes jam papasakojama apie LGBTQ+ žmones? Pasipiktinęs kovotojų prieš gėjus pareiškimas į GayLine.LT redakciją kreipėsi vyras, kuris papasakojo savo asmeninę istoriją.

Homoseksuali mergina: „Meilė ir supratimas gali nugalėti bet kokius iššūkius“

Koks svarbus šeimos narių palaikymas atrandant save su GayLine.LT redakcija pasidalino viena mūsų skaitytojų. Ji teigia, kad gėjus dėdė suteikė jai milžinišką pagalbą tiek priimant save, tiek atskleidžiant šeimos nariams savo jausmus.

Skaitytojo laiškas: Pasakyti tėvams, kad esu gėjus, buvo vienas sunkiausių dalykų mano gyvenime

Neseniai GayLine.LT redakcija sulaukė netikėto laiško iš vyro, kuris norėjo pasidalinti savo jausmais ir išgyvenimais. Jame atskleidžiama tai, su kuo greičiausiai susiduria daugelis LGBTQ+ žmonių - kai tėvai kuria savo vaikui pasaulį, kuriame jis negali būti atviras.

Psichologų sąjungą ragina uždrausti seksualinės orientacijos keitimo „terapijas“: tai žaloja žmones

Lietuvos psichologų sąjunga (LPS) kreipėsi į Seimo komitetus ir Sveikatos apsaugos ministeriją, ragindama uždrausti seksualinės orientacijos keitimo „terapijas“. Psichologų sąjunga reaguoja į pasipiktinimą sukėlusį interviu, kuriame psichiatras Aleksandras Alekseičikas-Kirinovas homoseksualumą įvardijo „nedasivystimu“ ir bei leido suprasti, kad iki šiol konsultuoja dėl homoseksualumo „gydymo“.

Joe Bidenas per Stonewall 55-ąsias metines: LGBTQ+ bendruomenė „rodė pavyzdį pasauliui“

J. Bidenas ir pirmoji ponia dr. Jill Biden dalyvavo iškilmingame Stounvalio lankytojų centro Manhetene atidaryme, kuris skirtas liudyti apie ilgą kovą už LGBTQ+ teises. Jame pirmoji pora išreiškė paramą LGBTQ+ bendruomenei, bei sakė, kad ji moko ką reiškia kovoti už teisę mylėti.

Lina Plieniūtė: prisiekiau ginti Lietuvos valstybę ir LGBTQ+ vaikus

„Mamos už LGBTQ+ vaikus“ organizacijos narė Lina Plieniūtė socialiniame tinkle Facebook pasidalino mintimis apie dvi duotas priesaikas. Ji teigia, kad tapdama šaule pasižadėjo ginti Lietuvą, o kurdama minėtą organizaciją pasižadėjo visomis jėgomis apsaugoti LGBTQ+ vaikus. Linos žinia sulaukė piktų komentarų.

D. Žalimas dėl atmestų prašymų kreiptis į Konstitucinį Teismą: teisėjams turėtų būti gėda

Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas socialiniame tinkle Facebook pasidalino savo nuomone apie Konstitucinio Teismo sprendimą priimti nagrinėti Vyriausybės kreipimąsi dėl partnerystės instituto teisinio reguliavimo konstitucingumo įvertinimo. Jis sako, kad analogiškus prašymus teismas buvo pateikusios ir tos pačios lyties asmenų šeimos - bet jos nebuvo išgirstos.