Renginiai

Gruodžio 3 d. - Soho Vilnius - SoHot Winter Wonderland

Žiema žiema, bėk iš kiemo! Ai, pala.. gal dar ir kiek anksti taip. Na gerai, gal ir nepadoru vos tik atėjusią viešnią iškart taip ir išprašyti. Juk dar tik sniego, pūgos, šalčio ir senių su morkomis pradžia, tad gerai, sutarkime taip, kad šį kartą ir šiandien švenčiam ir taip visą mėnesį!

Lapkričio 29 d. - Vilnius - Internetas meta iššūkį lyčių lygybei

Vis daugiau laiko praleidžiame internete, tačiau tyrimai rodo, kad internetinė erdvė moterims ne mažiau pavojinga nei „realybė“. Kibernetinis persekiojimas, keršto pornografija, neapykantos kurstymas. Šios ir kitos temos lapkričio 29 d. 14 val. internete.

Lapkričio 25 d. - Vilnius - 4-asis Universiteto LGBT+ grupės tortadienis

"Su kiekvienu atėjusiu gimtadieniu vis sunkiau patikėti, kad jau nebesame nauji atėjūnai! Nors dar ne jubiliejus, visada stengiamės padaryti kažkuo įsimenamą pasibuvimą kartu. Šiais metais nusprendėme, jog tokiu įtemptu metu labiau nei bet kada reikia širdį lengvinančio meno ir draugiško veido šalia", - rašoma kvietime į renginį.

Renginio metu vyks dirbtuvės. Organizatoriai pasirūpins reikiamomis priemonėmis joms. Po jų numatoma filmo peržiūra ir diskusija.