Renginiai

Kovo 28 d. - Šiauliai - Gender 101 (LGBTQ+ vaikų tėvams)

Turite LGBTQ+ bendruomenei priklausančius vaikus, kurių amžius nuo 12 iki 35 metų? Tuomet šis projektas kaip tik jums.

Kviečiame dalyvauti Erasmus+ projekte "GENDER 101", kuriuo siekiama padėti tėvams, pasitelkiant įvairias priemones, kalbėti apie lyčių įvairovę, kad jie būtų pasirengę padėti savo vaikams.

Projektu siekiame sukurti, įgyvendinti, išbandyti ir išplatinti naujoviškas ir veiksmingas švietimo priemones, kuriomis būtų lengva naudotis, kurios padėtų tėvams ir suaugusiųjų švietėjams tobulinti kasdienę veiklą, siekiant paremti skirtingos lyties jaunimą.

Kovo 30 - 31 d. - Vilnius - „A Man To Pet“ (Drag pasirodymas ir išskirtinė vakarienė)

Pirmą kartą Lietuvoje graikų dainavimo sensacija „A Man To Pet“ padovanos Drag šventės vakarus. Savaitę prieš Velykas, šis įspūdingas menininkas iš Rytų Londono, kartu su „Delta Mityba“ žvaigžde, virtuvės šefu Jonu Paleku, atskrendančiu tiesiai iš Olandijos, paruošė įspūdingą skonių ir patirčių šventę.

Kovo 18 d. - Soho Vilnius - Sat. March 18 Party

Ar kovo 18-oji čia būtų kažkokia labai jau rimtai minėtina ir svarbi diena, tai čia ne visai aišku, gal ir nebūtinai. Na, nebent šį vakarą tavo gimtadienis?! Tuomet šį vakarą tau ir 10-iai tavo draugų įėjimas į klubą nemokamas. Nes bent jau mes tai taip švenčiame gimtadienius!