Lietuvos šeimų sąjūdis rengia "Didįjį šeimų gynimo maršą 2022"

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Lietuvos šeimų sąjūdis rengia "Didįjį šeimų gynimo maršą 2022"

Št, 04/30/2022 - 18:00
Kategorija:
0 komentarų

Jei kas galvojo, šeimų maršai jau praeitis - pasirodo realybė kita. Lietuvos šeimų sąjūdis gegužės 15 d. rengia "Didįjį šeimos gynimo maršą 2022". Tiesa, negavus leidimų, renginys vyks privačioje erdvėje, kuri dar nėra paskelbta.

"Vilniaus miesto savivaldybė uždraudė Lietuvos šeimų sąjūdžiui gegužės 15-tąją surengti Vingio parke Didįjį šeimos gynimo maršą 2022 – tradicinių šeimų šventę, paminint Tarptautinę šeimos dieną. Tačiau tą pačią gegužės 15-tąją visi suderinimai duoti organizacijai „Mamos už LGBTQ+ vaikus” renginiui „Visos šeimos – svarbios“ Katedros aikštėje", - kvietime į renginį teigia jo organizatoriai.

Kvietime kritikos pažerta ne tik šiai organizacijai, tačiau ir valdantiesiems, kurie neva kuria susipriešinimą visuomenėje. O tai, anot renginio organizatorių, kelia grėsmę ne tik šeimoms, bet ir valstybės likimui: "Nors mūsų visų bendromis pastangomis nepriimtas - Partnerystės įstatymas, Stambulo konvencijos ratifikavimas, priverstinis medikų vakcinavimas, atšauktas galimybių pasas ir pasiekta kitų reikšmingų pergalių, tačiau valdantieji ir toliau rengiasi ignoruoti didžiosios visuomenės dalies valią, svarstyti ir priimti antikonstitucinius įstatymus".

"Pakilkime ir telkimės toliau kovai Už savo šeimą, UŽ savo Tautą, UŽ mūsų garbingą istoriją, Už mūsų nepakartojamą kalbą, Už mūsų Konstituciją ir Už tikrąją demokratiją. Laisvės niekas už dyką nedalina, jos turime tiek, kiek patys bendromis jėgomis pasiimame. Nemažai jau pasiekta, bet tai tik ilgo pergalingo kelio pradžia ir mes visi kartu jį nueisime", - raginama kvietime.

Tiesa šiuo kvietimu neapsiribojama. Keliuose portaluose paskelbtuose tekstuose ne tik kviečiame dalyvauti renginyje, kuris dar neturi konkrečios vietos, tačiau ir raginama aukoti pinigus.

"Jie galvoja, kad Lietuvos šeimų sąjūdis, nubaustas didžiulėmis baudomis už Didįjį šeimos gynimo maršą 2021, kurios dar nebaigtos mokėti, tiesiog nebeturės renginiui lėšų. Jie tikisi, kad žmonės susitaikė su viskuo, išsigando, patylės ir ištvers tolesnes patyčias iš savo šeimų, vaikų ir valstybės ateities", - rašoma Algimanto Rusteikos tekstuose.

Ir čia pat tame pačiame tekste prašoma paramos, kad 2022 m. šeimų gynimo maršas vėl įvyktų.