partija

Kuriasi progresyvi kairiųjų partija. KVIEČIA prisijungti

Gegužės 1 d. Vilniuje steigsis kairioji politinė partija „KArtu. Kairiųjų aljansas”. Partija atvirai pasisako už LGBTQ+ bendruomenės interesų gynimą, progresinius mokesčius, aplinkos išsaugojimą ir dėmesį kultūrai. Steigėjais kviečiami tapti visi norintieji.

Graikijos „Syriza“ lyderis teigė su partneriu norintis tapti tėvais. Paskatino diskusijas šalyje

Pirmasis Graikijoje homoseksualios orientacijos neslepiantis politinės partijos pirmininkas sako, kad jis sąmoningai bandė „pajudinti stovintį vandenį“ ir sukelti diskusijas pareiškęs, kad jog su partneriu planuoja tapti tėvais pasitelkiant surogatinę motinystę.

Erdoganas pareiškė „nepripažįstantis LGBT“ ir imsis kovoti su iškrypimais

Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoğanas pareiškė, kad jo valdančioji AK partija ir jos sąjungininkai niekada „nepripažins LGBT“ žmonių. Taip pat jis pažadėjo kovoti su vadinamosiomis „iškrypėliškomis“ tendencijomis šalyje.

Graikijos kairiųjų partijai vadovaus homoseksualus Stefanos Kasselakis (foto)

Stefanos Kasselakis išrinktas vadovauti didžiausiai Graikijos opozicinei partijai ir tapo pirmuoju gėjumi pasiekusiu tokią poziciją šalies istorijoje. Jis pasiruošęs vesti partiją į rinkimus ir tapti Graikijos ministru pirmininku.

R. Zabarauskas apie socialdemokratus: balsuoti už partiją, kuri nesilaiko savo programos – beprasmiška

Režisierius Romas Zabarauskas emocijų kupiname įraše teigia, kad socialdemokratai demonstruoja veidmainystę partijos programoje žadėdami įgyvendinti tai, kam dabar nepritaria dalis tos pačios politinės jėgos Seimo narių.

Blinkevičiūtė ir toliau išsisukinėja dėl civilinės sąjungos

Vakar vakare Vilija Blinkevičiūtė duodama interviu LRT laidai Dienos tema ir toliau išsisukinėjo dėl priekaištų kodėl dalis jos vadovaujamos partijos Seimo narių nepalaiko civilinės sąjungos įteisinimo ir nevykdo partijos programos. Ji pirštu bedė į valdančiuosius, o vėliau pareiškė, kad neva socialdemokratams vis dar reikia susipažinti su projektu ir priimti sprendimą.