Tailandas

Tailande pasistūmėta į priekį tos pačios lyties santuokų įteisinime

Vakar Tailandas žengė istorinį žingsnį kai žemieji parlamento rūmai priėmė įstatymo projektą, kuriuo teisiškai pripažįstamos tos pačios lyties asmenų santuokos. Iš keturių šimtų politikų, prieš tokį įstatymą balsavo tik dešimt parlamentarų.

Pora nufilmuota užsiimanti seksu Tailando paplūdimyje. Rizikuoja būti įkalinti (foto)

Panašu turistams nė motais, kad net penkerius metus gali praleisti kalėjime. Būtent tokią bausmę numato Tailando įstatymai už seksą viešumoje. Tačiau pastaruoju metu vėl ir vėl nukamba žinia apie praeivių užfiksuotus intymiais santykiais užsiimančius žmones.

Šantažas dėl nuogo YouTuber‘io nuotraukų paviešinimo privedė prie meilužio žmogžudystės

Socialinio tinklo YouTube žvaigždė, šefas, 29 metų Daniel Sancho Bronchalo, buvo šantažuojamas meilužio, 44 metų Edwin Arrieta Arteaga. Po kurio laiko pastarojo kūno dalys buvo rastos sąvartyne. Dėl nužudymo prieš kelias savaites suimtas Daniel.

Tailande lietuvis įtariamas transseksualios meilužės nužudymu

Patajos policija sulaikė 30 metų lietuvį M. K., kurio transseksuali mergina trečiadienį buvo rasta nužudyta savo namuose Surino Prasato rajone. Pranešama, kad vyras buvo susektas pagal mobiliojo telefono signalą, kurį jis tariamai paėmė iš mirusios meilužės.

Tailande į priekį juda įstatymas įteisinantis tos pačios lyties asmenų sąjungas

Žemieji parlamento rūmai pritarė dviem įstatymų projektams, kurie leistų sudaryti tos pačios lyties asmenų santuokas, ir dviem kitiems projektams, kuriais būtų leidžiama sudaryti civilinę partnerystę.

Po šio balsavimo teisės aktus imsis nagrinėti 25 narių komitetas, kuris spręs ar reikia apibendrinti įstatymų projektus, ar pasiūlyti kelis variantus.

Sužinok. Kur gyvena gražiausi LGBTQ+ žmonės?

Didžiosios Britanijos hipotekos bendrovė money.co.uk neseniai peržiūrėjo daugiau nei 500 grožio konkursų ir palygino pirmąsias vietas užėmusių konkurso dalyvių gimimo vietas, siekdama nustatyti, kuriose šalyse gimė daugiausiai nugalėtojų, rašo outtraveler.com. Buvo vertinami tiek heteroseksualių, tiek LGBTQ+ konkursai. Tyrimas atskleidė šalių top penketuką.