vestuvės

Mis Argentina ir Mis Puerto Rikas atskleidė, kad yra susituokusios (video)

Buvusi „Mis Argentina“ ir „Mis Puerto Rikas“ nudžiugino gerbėjus „Instagram“ tinkle paskelbusios apie santuoką, praneša CNN. Mariana Varela ir Fabiola Valentín pirmą kartą susitiko 2020 m. „Miss Grand International“ konkurse Tailande, kur atstovavo savo šalims.

Lesbiečių porai paskelbus apie kepyklos atsisakymą parduoti vestuvinį tortą – kitas pasiūlytas nemokamai

Vestuvėms besirengianti lesbiečių pora Desirie White ir Jess Dowd iš Pensilvanijos susidūrė su sunkumais, kurių jos tikrai neplanavo. Likus mėnesiui iki vienos svarbiausių jų gyvenime dienos jų pasirinkta kepyklėlė nusprendė atšaukti užsakymą ir dėl religinių priežasčių neparduoti vestuvinio torto.

Masinės tos pačios lyties asmenų vestuvės Meksikoje meta iššūkį diskriminacijai

Tos pačios lyties asmenys gali tuoktis 27 Meksikos valstijose iš 32. Tokią teisę net du kartus patvirtino ir Meksikos Aukščiausiasis Teismas. Praėjusią savaitę daugybe porų susirinko šalies sostinėje, kad galėtų dalyvauti masinėse vestuvėse, praneša NBCnews.

Žinomi vyrai pasidalino savo vestuvių nuotraukomis (foto)

Jaymes pasipiršo 2020 m. Po ilgų pasirengimo darbų, vestuvės pagaliau įvyko.

„Tiesą sakant, tai buvo svajonių vestuvės!“ – sakė J. Bennett. - „Mes nuolat turėjome sustoti ir priminti sau, kad nebuvome filmavimo aikštelėje, bet tai buvo tikrasis mūsų gyvenimas. Jei būtumėte man sakę, kad tai vienas iš mano „Hallmark“ filmų, būčiau patikėjęs, tai buvo tobula“.

Romas Zabarauskas: kada mūsų vestuvės, klauskite Seimo

Neretai susižadėjusios poros sulaukia klausimo, kada vestuvės. Romas ir Kornelijus kol kas susituokti negali – jų santuoka ar partnerystė Lietuvoje būtų neteisėta. „Lauksime, kol tai pasikeis. Tad kada mūsų vestuvės, klauskite Seimo“, – pridūrė R. Zabarauskas.